/
/
מותר להעתיק!

מותר להעתיק!

שלום חברים,
 
בעוד כחודש אני אציין 4 שנים שעברו מאז שהקמתי את החברה שלי – את העסק שלי. אלו היו 4 שנים מדהימות ויוצאות דופן בחיים שלי, עם הרבה עליות ומורדות לאורך הדרך. וכשחשבתי על כל התקופה הזו, וניסיתי לנתח מה עבד לי טוב בשנים הללו ומה עבד פחות טוב, גיליתי נקודה מעניינת ששווה להתיחס אליה.
 
בעסקים, ובכלל בחיים ישנן 2 עקרונות שאנשים מצליחים מבינים ופועלים על פיהם, למרות שמרבית חיינו חונכנו בניגוד אליהם:
 
הראשון – מותר להעתיק!
 
והשני – לא צריך לעשות הכל לבד!
 
אתם זוכרים איך בימי בית הספר, כמה קשה עבדו המורים, ההורים שלנו וכל המערכת סביבנו להחדיר בנו את ההרגלים המנוגדים ל-2 העקרונות הללו? שאסור להעתיק מאחרים ושאנו צריכים לעשות הכל לבדנו. אנו לבד צריכים לפתור את המבחן, אסור להעתיק מאחרים וכדומה…
 
שלא תטעו – אני לא מטיף כאן לילדים להתחיל להעתיק בבחינות, אבל הדבר המעניין הוא שההטבעה הזו, של ההרגל לעשות הכל לבד בלי לראות מה אחרים עושים וללמוד מכך – נותרה בנו עד השנים המאוחרות יותר שלנו. וכך אנו יוצאים לחיים, משוכנעים שאנו צריכים לפתור כל בעיה בכוחות עצמנו בלבד, ושאסור לנו להסתכל מה אחרים עושים וללמוד מכך.
 
מעודדים אותנו ללמוד מכשלונות – זו גם אחת ההתניות והאמונות שמלמדים אותנו – וגם זה נכון. הבעיה שמכשלונות אני מקסימום יכול ללמוד – מה לא לעשות! אבל אני לא אוכל ללמוד מכך – מה כן לעשות!
 
אז הנה האמת שגיליתי, והיא נכונה לעולם העסקי ולכל שאר תחומי החיים שלנו: אפשר ומותר להעתיק מאנשים מצליחים!
 
אם אתם רוצים להצליח באיזה שהוא תחום בחיים שלכם – חפשו אנשים המצליחים בתחום הזה ולמדו מהם! צפו באופן שבו הם פועלים, כיצד הם מתנהגים, מה הם עושים – ולמדו מכך. הטמיעו את ההתנהגויות הללו, את הפעולות הללו – בחיים שלכם או בעסק שלכם וצפו בתוצאות.
 
זה מאד פשוט – לחקות משהו שכבר עובד!
 
אנשים רבים מבזבזים יותר מדי זמן על “להמציא את הגלגל מחדש” – גבירותי ורבותי – הנה החדשות: הגלגל כבר הומצא. למרבית הבעיות והדילמות שאנו נתקלים בהם ביום יום – יש פתרונות. מישהו כבר חשב עליהן, ניסה אותן, בדק, נכשל, תיקן והצליח. מרבית הסיכויים הם שהוא גם פרסם על כך איזה שהוא ספר, או יצר איזה קורס שבו ניתן ללמוד את הנסיון שלו.
 
אבל אנו רגילים שצריך לעשות הכל לבד, ואסור להעתיק – ואנו פשוט מתעלמים מכל הנסיון העצום שנצבר על ידי אנשים אחרים.
 
בעיה נוספת היא – שלפעמים האגו שלנו כל כך גדול, שזה פשוט לא נראה לנו הגיוני שאנו נבקש עזרה מאחרים, או שאנו חושבים שלא “נראה טוב בעיני אחרים” אם נבקש עזרה או נעזר באחרים…
 
ואז הכל יותר קשה.
 
כך אני התנהלתי בשנה הראשונה בעסק שלי. העסק עבד בסה”כ טוב, אבל התוצאות היו רחוקות מלהשביע את רצוני. הם לא הביאו אותי לאן שרציתי להגיע. ואז הבנתי משהו חשוב – מעולם לא למדתי להקים עסק! אף פעם לא עשיתי זאת. וגם בביה”ס, תיכון, אוניברסיטה + תואר שני – לא מלמדים את זה!
 
ועם ההבנה הזו, יש לנו שתי ברירות:
 • להמשיך להאבק לבד ולנסות
 • ללמוד מאחרים שעשו את זה!
מה אתם הייתם בוחרים לעשות?
 
אני בחרתי באפשרות השניה, התחלתי ללמוד באופן רציני מאנשים אחרים.
 
אגב – חשוב מאד שאתם בוחרים ללמוד מאחרים – לשים לב ממי אתם לומדים… אני ממליץ לכם להקשיב לעצות וללמוד מאנשים שעשו בדיוק את מה שאתם רוצים לעשות. יש גם לא מעט אנשים שרק “קראו על כך בספר” אבל מעולם לא עשו זאת בעצמם…
 
אחרת, זה כמו ללכת לקבל יעוץ זוגי מיועצת נישואין גרושה, או יעוץ דיאטטי מאדם שבעצמו סובל מעודף משקל… האם אלו האנשים שמהם הייתם רוצים ללמוד?
 
אז מה עושים עכשיו?
 • עוצרים לחשוב רגע – מה הם התחומים בחיי בהם הייתי רוצה לשנות את התוצאות שאני משיג?
 • ומיד אחר כך – מי הם האנשים, בעלי התוצאות המוכחות, שאוכל ללמוד מהם כיצד להשיג את התוצאות הללו?
 • מגיבים כאן בבלוג!
ובעניין העסק שלי, אחד האנשים שהתחלתי ללמוד מהם הוא מי שהפך גם לחבר ושותף עסקי – אמיר הרדוף, מנכ”ל “הרדוף ליווי עסקי”. מן הסתם קראתם דברים שכתבתי בעבר על אמיר… בשנתיים האחרונות, מאז פגשתי את אמיר לראשונה, קצרה היריעה כאן לתאר את המהפיכה שהתחוללה בעסק שלי.
 
אמיר חתום על אחת ההצלחות הגדולות בהייטק הישראלי – חברת איי-בלסטר, שהיום מעסיקה מאות אנשים בארץ ובחו”ל, בעלת שווי של מאות מליוני דולרים, ולאחרונה נבחרה על ידי מגזין דה-מרקר לאחת מחברות ההייטק המבטיחות ביותר הקיימות כיום.
 
כיום אמיר מלמד בעלי עסקים כיצד להפוך את העיסוק שלהם לעסק רציני ומשמעותי.
 
את אמיר פגשתי לראשונה כשהזמין אותי להרצות בכנס “סמינר 2008” שערך לפני כשנתיים, מעבר להרצאה שהעברתי בכנס, החלטתי גם להשתתף בכנס בעצמי. מאותו הכנס, המשכתי ללמוד מאמיר ולהטמיע בעסק שלי עקרונות רבים ונוסחאות עסקיות ושיווקיות שעובדות.
 
מאז הספקתי כבר לראות כיצד הידע שאמיר מלמד עובד גם לבעלי עסקים רבים ומגוונים אחרים. ובקרוב, אמיר עומד לקיים פעם נוספת את כנס “סמינר 2010“.
 
ומחר – יום שלישי בשעה 10:00 בבוקר אני אקיים עם אמיר ראיון אינטרנטי – בחינם לגמרי, בנושא: המסלול המהיר לעסק מצליח.
 
בין הנושאים שנשוחח עליהם בראיון:
 • איך לזהות רעיון טוב לעסק
 • מהן הטעויות הגדולות בהקמה של עסק, וכיצד להמנע מהן
 • מהן התכונות של יזם מצליח וכיצד לפתח אותן
 • מהם המרכיבים של הצלחה עסקית, ואיך מבטיחים שמרכיבים אלו יפעלו בוודאות בתוך העסק שלך – בין אם הוא עסק קיים או עסק חדש
אז אם אתם כבר בעלי עסק, או שאתם רק חושבים על להקים עסק – אל תפספסו את הראיון הזה!
 
להרשמה מיידית לראיון הכנסו לאתר הכנס – “סמינר 2010“.
 
שלכם,
ערן.
 
אהבתם את הפוסט?

אל תשאירו את כל הידע והטוב הזה רק לעצמכם! שתפו את אלו שבאמת אכפת לכם מהם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

13 תגובות

 1. ערן,
  אכן מילים כדורבנות.
  אני כעת מקימה רשת לטיפוח ויופי ומציעה למישהו שאני מאמינה בו להיות שותף עסקי שלי על מנת לקדם את הדברים מהר יותר ולאחד כוחות. הוא יתן את הניסיון והקשרים, אני את האנרגיה, החזו,ן הידע שלי בשיווק והכשרון הניהולי שלי.

 2. בזיון חשיבתי

  ערן, עם הרבה מהדברים שאתה כותב אני בדרך כלל מסכימה, גם מהאופן שבו אתה מציג את הדברים וגם מהאופן בו אתה מתנסח,
  אבל הפעם מבחינתי זה היה בזיון לקרוא את השורות הללו שכתבת:

  “חשוב מאד שאתם בוחרים ללמוד מאחרים – לשים לב ממי אתם לומדים … אחרת, זה כמו ללכת לקבל יעוץ זוגי מיועצת נישואין גרושה, או יעוץ דיאטטי מאדם שבעצמו סובל מעודף משקל… האם אלו האנשים שמהם הייתם רוצים ללמוד?”

  גם יועצת זוגית, יכולה להשאר יועצת מעולה ובכל זאת לבחור להתגרש כיוון שהיא בוחרת מה מקדם אותה בחיים ומה לא – משפטים שלך לא ? !- אתה אומר שהחשוב הוא לבחור במחשבה ובפעולה שמקדמת אותנו!!!

  יעוץ זוגי מטרתו גם להביא את הזוג לבחור מה טוב להם ומה נכון, ואם להתגרש זה הפתרון שיקדם אותם להשיג את החים שלהם הם ראויים – זה גם פתרון הולם ביעוץ זוגי.

  אם אתה ממית קלון במילותך על כל היועצות הזוגיות המצוינות שבחרו להתגרש
  כדי שתוכלנה לחיות חיים ראויים ונכונים –
  הרבה יותר הפסד מרווח יש בכתבה זו

  מוניק

 3. תודה על התזכורת. אכן יש לנו טראומות שאסור להעתיק וזה רע. אבל ההטמעה הזאת פשוט תופסת אותנו. באותו רגע שהמורה תפסה אותנו, מה קרה לנו ? הוטמע אצלנו פחד ענק ותחושה שאנחנו לא מספיק טובים, לא מספיק חכמים, לא יכולים להתמודד לבדנו. ומאז פיתחנו את הרצון המוטעה ללמוד לבד, לעשות לבד . . אתה צודק ערן בנושא הפחד הזה שטבוע בחוויה של כל תלמיד. מה כבר רצינו להצליח במבחן. טוב אבל ממבט אחר החברה קוראת לזה תחמנות, השיג את התעודה שלא ביושר. יש את המתמרמרים שהעתיקו מהם בבחינות, המקנאים באלה שנהנו ואילו הם סבלו לבד, אז גם את המחשבה הזאת צריך לשנות, כלומר אפשר לתת להעתיק, כי זוהי עזרה, שיתוף, לתת את מה ששיך לטבע, לא להיות רכושני. בצורה כזאת יש שיתוף פעולה מלא בעולם שלנו. יש תחושה נעימה. זהו כבר עולם הרבה יותר טוב ונעים. לא עולם לוחמני של תביעות זכויות יוצרים וכל מיני כאלה שגורמים לנו עוד יותר להתבודד ולהרגיש לא בסדר עם עצמינו .
  טוב הנושא שכתבת עורר אצלי כל מיני תחושות. קצת שיתפתי. יום נעים 🙂

 4. סליחה שאני מתערב אבל אני מאמין בדוגמא אישית של המנחה.
  אני מאמין שבן אדם שהתגרש, הוא לא במקום תודעתי של ליצור זוגיות כרגע אצל אנשים אחרים. אלא הוא יכול לייעץ על דברים אחרים שהם לא פחות חשובים. למה אנחנו צריכים ללכת להתעסק בנושא שהוא עדיין לא פתור אצלנו ? …
  ויש כל כך הרבה נושאים אחרים להתעסק איתם, לא תמיד כדאי להתעסק באופן ישיר עם הפצע.
  מניסיוני הייתי אצל מטפלים שהיו לא ראויים ולו רק בגלל שבחוויה שלהם הנושא אצלם לא היה פתור עד הסוף, והם לא יכלו לעזור לצערי.

  אני מאמין בדוגמא אישית. מישהו שיש לו עסק מצליח שילמד לעשות עסק מצליח
  מישהו שהוא יודע לייצג טוב את עצמו שייצג אחרים ויהיה עורך דין
  מישהו שאוהב זוגיות ונמצא בקשר זוגי שילמד אחרים להיות בזוגיות

  אני אומר ומשתדל ממקום הוליסטי, ויהיה יום שבוא תהיה לך זוגיות מופלאה ואז תוכלי להיות גם דוגמא אישית וגם יועצת לזוגיות מושלמת

 5. אני לא מסכימה עם זה שלא ניתן ללמוד או לא צריך ללמוד מיועצת נישואין גרושה. אני מכירה יועצת נישואים וזוגיות מדהימה, שעברה גירושין שהיטיבו עם חיה ללא הכר! אם הגירושים שירתו אותה וקידמו אותה בחיים, אין שום סיבה להסתכל עליהם בצורה עקומה. כמו כן, אתה שולל את האפשרות שהניסיון הבא או הסיבוב הבא של הזוגיות יהיה מוצלח מאין כמוהו.
  אני חושבת שישנם הרבה יועצים בנושא זוגיות שיודעים מהי זוגיות טובה ויודעים גם להתנתק ממה שמזיק להם. מוסד הנישואין הוא מוסד מקודש ממעלה ראשונה. ההחלטה לפרק את הנישואין היא החלטה קשה, אבל היא לפעמים החלטה שמקדשת את החיים.

  ענת ברקוביץ
  מאמנת ויועצת – להתחלה חדשה בחיים ובעסקים

 6. בתגובה למי שהגיב למוניק

  אנשים מתגרשים לא רק בגלל שמשהו לא פתור אצלם בענין הזוגי, או בגלל שאין להם כישורים מתאימים להיות יועצים טובים בתחום
  אנשים מתגרשים גם על רקע של חוסר התאמה… גם כי צד אחד יכול להיות אלים, לא ראוי.. וכולי..
  מה בין התאמה לאנשים לבין יכולת יעוץ והכוונה בזוגיות ?

  וחוץ מזה לעיתים הסנדלר הולך יחף
  כדי שיוכל להמשיך להבין ולדעת עד עמה חשובות הנעלים..
  וזה הסנדלר הטוב ביות מבחינתי

  האם אתה קורא את כתביו של ניטשה ומתפעל מיכולתו לתאר את האדם טוב כל כך?
  אם כן, אז דע לך שנטשה התנתק מבני האדם, לא חי בסביבתם – ורק כך יכל לדעת כל כך טוב על טבעם.

  אדם בזוגיות טובה לא בהכרח יהיה יועץ טוב יותר מאדם שלמד על בשרו מהי זוגיות לא טוב הולמה יש לחתור, וממה להזהר, ואיך להציב גבולות ומדוע לנהוג כך ולא אחרת.. על בשרו הוא למד זאת, וזה יהיה יועץ שבו אבחר.. הוא למד מהו עסק כושל ולכן יעזור לי לבנות אחד מוצלח.
  גם ערן דיבר רבות על כשלונות בדרך להצלחה. אם יועץ זוגי נכשל בנשואיו, אין זה אומר שהוא לא יצליח בנשואים הבאים.
  ומאידך אין לגזול את פרנסתו כיוון שאבני האדם הם ביקורתיים וסתיגמתיים.

  מוניק

 7. היי לכולם,

  מסכימה עם כל מי שהסתייג מאמירתו של ערן לגבי יועצת גרושה. על אותו משקל אסור ללמוד גם מאמיר, הרי גם הוא נכשל לאחר שחזר לארץ! נדמה לי שעמד פעמיים על סף פשיטת רגל, לא? הוא עצמו מספר על כך. מהמקרה של אמיר ואחרים אפשר ללמוד את הנ”ל או לחליפין גם משהו אחר שהוא בעל ערך רב מאד וזה שגם אם נכשלת יש לך מה ללמד אם לא נואשת והמשכת לנסות. זה לא פחות מעורר השראה- זה שהתמדה משתלמת וללמידה מטעויות ערך רב. ערן, מפריעה מאד המגמתיות של דבריך בפוסט זה. .

  ולגבי ללמוד ממישהו שמצליח- בהחלט אבל לזכור שגם הוא לא מושלם וגם לו יש לאן לצמוח- בנדיבות למשל, במוכנות לתת עיצה/או אפילו לחלוק בחומר שהציג בסדנא אבל לא טרח לצלמו למשתתפים, גם כשלא משלמים לו עוד על כך. . . משאיר צרימה ובהחלט מוריד במוטיביציה ללמוד ממנו.

 8. תודה לכל המגיבים!

  קודם כל נראה שהדוגמה שנתתי עם יועצת הנישואין קצת הוצאה מפרופורציות על ידי כמה מהקוראים… 🙂 מה שניסיתי להבהיר מהדוגמה היא שאם לומדים – כדאי ללמוד ממי שיש לו תוצאות מוכחות בתחום. אנשים מצליחים בתחומם בהחלט חוו כשלונות בעברם, למדו מכך והצליחו.

  לצורך הדוגמה – אם אותה יועצת נמצאת עכשיו במערכת יחסים בריאה – בהחלט שיש מה ללמוד ממנה. אבל אם לא – לטעמי – חבל על הזמן… המקסימום שתוכלו ללמוד הוא “מה לא לעשות…” ולא מה כן צריך לעשות.

  כאמור זו דעתי – ממש לא חייבים להסכים איתה.

  ולמען הסר ספק – אני לא נגד להתגרש וכו’… בסה”כ השתמשתי בדוגמה. מעניין שאף אחד לא קפץ עדיין על הדוגמה של היעוץ הדיאטטי… 🙂

  רינה – עצה קטנה ממני לחיים – כדאי לבדוק את העובדות לפני שכותבים… קל מאד לזרוק מילים באויר – אבל האחריות שלנו היא לוודא שאנו מדייקים בעובדות. לאמירות שלך אין שום קשר למציאות.

  האם הפוסט שלי מגמתי – בוודאי! אני כותב כאן את דעותי… כל דעה של מישהו היא מגמתית! וכאמור – כל אחד בוחר מה לקחת מכאן (או מכל מקום אחר) ומה לא…

  יום מצויין!
  ערן

 9. הי ערן.
  כל מילה סלע ואפילו לא צריך להוסיף מילים נוספות.
  נכון, נכון, נכון.
  רק דבר אחד – יש מילה נפלאה שנקראת אחריות שאם נפרקה נגלה שהיא מורכבת משתי מילים מאד דומיננטיות:
  אחר – היות: כלומר להשתנות ולקחת אחריות להיות שונה ואחר.
  האומץ שלך לכתוב דברים גם אם אינם לרוחם של כל הקוראים – זאת בדיוק הגדולה לא להעתיק.
  אז… קחו אחריות, השתנו ותבינו למה יש אנשים מצליחים בחיים ולמה אחרים נמצאים היכן שהם נמצאים.
  תודה – רחל.

 10. מוניק שלום,

  לפי הבנתי הדברים שערן מעביר הם כאלה, שמצבי החיים שקורים לנו בחיים מזומנים על ידינו. כשבזוגיות יש אי התאמה, וזה לא משנה מהי הסיבה וכמה הצד השני בעייתי (כי הרי אם היינו במקום זוגי ברור וטוב מהבחינה הזאת לא היינו מזמנים המצבים האלה). אז כן אנחנו זימנו את המצב הזה בתודעה שלנו.

  השאלה שלי, למה אנחנו צריכים לייעץ למישהו בתחום כזה שעדיין לא פתור אצלנו. למה שנלך ליועץ עסקי שמלמד עסקים להצליח והוא בעצמו מנהל עסק כושל ? למה שנלמד אצל מורה למתמטיקה שילמד אותנו מתמטיקה כשהוא בעצמו לא עבר את בחינות הבגרות ? למה שאני אלך ללמוד לכתוב אצל אדם שבעצמו לא יודע לכתוב, למה שאלך לבן אדם, שבתת המודע שלו הוא מנסה ללמוד על הכשלים שלו דרך ההתנהלות שלי, במקום ללכת לבן אדם שיוכל לעזור לי בצורה פשוטה ומקצועית להגיע למטרותיי.

  אולי הרבה בעיות היו נפתרות אם כל אחד מאיתנו היה עוסק בתחום שבו הוא טוב, מוצלח, ובעל הצלחות אישיות בחייו ולא נעסוק בתחום שמעורר אצלנו הדים של חוסר נוחות ופגיעות, שהוא עדיין לא באמת אנחנו. זה יהיה פייר גם כלפי עצמינו וגם כלפי הסביבה.

  ועוד דבר קטן, דווקא בגלל שעברת שינוי בחייך, ואת לומדת מחדש את ליצור זוגיות ממקום אחר, מתי שהוא בזמן, את תהי בתחום הזוגיות מעולה, אבל צריך עוד קצת סבלנות כדי שהתבשיל יתבשל ויהיה מוכן. 🙂

 11. בקשר לפוסט המקורי…

  אני חושב שיהיה מאד מעניין לעשות סוג של “ניתוח” למה יש אנשים שכמו שערן תאר, פשוט “מבינים” שהם צריכים לחפש את האדם שיעזור להם (דבר שקרה ב”ה גם אצלי) ולמה יש אנשים שסגורים בתוך ה”מעגל” הזה שהם בטוחים שיצליחו לעשות הכל לבד.

  לא רוצה להשמע פסימי או משהו… אבל נראה לי שרוב האנשים *לא* עושים את הצעד הזה לחפש את האדם שיעזור להם, ולכן באמת כל כך הרבה לא מצליחים (אני חושב שהסטטיסטיקה לפי הספר E Myth Revisited זה 80% מהעסקים הקטנים (או כל העסקים?) באמריקה סוגרים בשנה הראשונה או משהו כזה).

  שמחה

 12. היי ערן,

  אני לעומת התגובות האחרות, מאוד אהבתי את הרשומה שלך,

  לדעתי יש המון מה ללמוד ממצליחים ויש המון מה ללמוד מכאלה שעדיין לא הצליחו, ורציתי לומר שכל משפט וכל דיעה תהיה לה תגובה לכאן או לכאן…בסופו של דבר, כל אחד בוחר את האנשים שמהם הוא רוצה ללמד…וכנראה שישנן תקופות שבהן האדם רוצה ללמוד מה “לא לעשות” ולפי כך הוא מוצא את “המורה המתאים”…ובתקופה אחרת הוא מעוניין ללמוד מה “כן לעשות “ווהמורה מופיע לפניו בהתאם.

  בכל מקרה, יש לנו את הכוח לבחור ממי אנו רוצים ללמוד מה כן, כמו שאנו בוחרים ללמוד “מה לא”…

  ולגביי קבלת הייעוץ הדיאטטי אצל אדם הסובל מעודף משקל…יש לי הנטייה להסכים…משום שהאדם השמן עדיין נמצא במקום לא פתור …ולכן אני, שרואה עצמי כפוטנציאלית לעזור לאנשים לרדת במשקל ולהעצים את עצמם…אין שום מצב שבנקודת זמן זו אני אציג עצמי כ”מדריכת הרזייה” כל עוד לא פתרתי את “ההרזייה האישית שלי”….וזה לא שאני לא מסוגלת לעזור לאנשים לרדת במשקל…יחד עם זאת-איך שום דרך מבחינתי לעזור לאחרים לפני שאני צוברת את הכוח רצון לעזור לעצמי באותו התחום…בסופו של דבר-אני יכולה רק לייעץ או לקבל עיצה…והכוח להשתמש בה הוא בידיים שלי ושל כל אחד מאיתנו.

  בהצלחה לכולם

  אפרת

  אז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תכנים חדשים באתר:
הישארו מעודכנים!

הצטרפו למעגל הקרוב שלי

היו הראשונים לקבל את כל התכנים הכי משמעותיים שלי: פרקי פודקאסט חדשים, פוסטים מעוררי מחשבה וכלים מעשיים ישירות למייל שלכם

* בהרשמתי אני מאשר.ת לקבל עדכונים והודעות במייל ובסמס מערן שטרן וחברת “יוצא מהכלל”. כמו כן, קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

תודה! ההרשמה שלך נקלטה

ברגע זה הרובוטים האוטומטיים שלנו שולחים אליך מייל אישור עם הרבה מידע חשוב על כל התוכן המשמעותי שניתן להפיק מהאתר שלי. 
חשוב לוודא שקיבלת את המייל הזה, לעיתים הודעות תקינות נכנסות בטעות לתיקיית הספאם או הקידומים, אז כדאי לבדוק אם זה לא הגיע לשם בטעות, ואם כן, למשוך את המייל לתיקייה הראשית בתוכנת הדואר שלך כדי שלהבא ההודעות יגיעו לשם.
איזה כיף שאתם כאן!

יש לי מתנה מדהימה עבורכם!

מיטב התכנים שלי זמינים לכם ללא עלות!

הם מחכים לכם כאן בלחיצת כפתור

רגע לפני שאתם עוזבים!

אני מזמין אתכם לקבל ממני את מיטב התכנים שלי ללא עלות!
הם זמינים לכם כאן בלחיצת כפתור

השאלה שלך נשלחה!