ליווי אישי

ישנן מספר אפשרויות לעבוד איתי באופן אישי

לא בטוחים איזה תהליך מתאים לכם?

כתבו לי כאן וביחד נבחן מה התהליך המתאים

ליווי אישי או עסקי

קרוב ל-20 שנה אני מלווה אנשים, מנכ"לים ומנהלים בכירים וקבוצות בתהליכי שינוי וטרנספורמציה משמעותיים בחיים האישיים והעסקיים שלהם. עוד מהימים שהייתי עצמי מנהל בכיר באינטל ועד היום.
לאורך השנים, הניסיון שלי הראה לי כי אין זה משנה מה הן המטרות הספציפיות שהאדם רוצה להשיג ומבקש את הליווי בדרך להשגתן, תמיד ישנם היבטים רגשיים, נפשיים, פנימיים שעומדים בדרכו להשגת המטרה.

ולכן, האופן שבו אני עובד עם האנשים אותם אני מלווה, מתחלק לשני אפיקים מרכזיים:

הראשון, מתמקד במטרה העיקרית שלשמה הגיע האדם לליווי. בין אם זו מטרה עסקית (הקמת עסק, הגדלת עסק, יציאה לדרך עצמאית, בניית אסטרטגיה עסקית חדשה וכו'). באפיק הזה ניצור ונגדיר ביחד יעדים ותוכנית פעולה שאליהם יש לחתור ולבצע.

השני, ההיבטים הפנימיים של האדם. באפיק הזה אני נוהג לתת לאדם אותו אני מלווה משימות ותרגילים שונים שעליו לבצע שבאופן עקיף קשורים למטרה העיקרית שאותה הוא רוצה לקדם. המשימות הללו דורשות לרוב העמקה פנימית משמעותית, התמודדות עם יציאה מאזורי נוחות מחשבתיים, רגשיים ופרקטיים. 

פריצות הדרך המשמעותיות קורות רק כאשר ההיבטים הפנימיים מטופלים וניתן מענה לחסמים, פחדים, ודפוסים מעכבים שקיימים אצל כולנו כבני אדם. 

במהלך הליווי אנו נתקלים לרוב בתקרות זכוכית פנימיות של אדם מול עצמו: אם זה ביחסים, באינטימיות, מול הילדים, בתחושת מיצוי או חוסר סיפוק, התמודדות עם פחדים, רגשות מורכבים, תשוקות לא ממומשות או חוסר בהירות לגבי "הדבר הבא", איזון בין העבודה למשפחה, אתגרים בזוגיות, תחושות אשמה, תסמונת "המתחזה", עמידה בלחצים ועוד.

לרוב האנשים, כאשר הם עוברים וחווים אתגרים, התמודדויות וקשיים, אין להם עם מי לחלוק, עם מי לשתף או ממי לקבל עוד פרספקטיבה וזווית ראיה נוספת על הדברים. ולכך אני נמצא שם להחזיק עבורם מרחב שיכול להכיל אותם עם הקשיים, האתגרים, הדילמות וההתלבטויות. 

למי התהליך מיועד?

אני מלווה אנשים שנמצאים בצמתי חיים ומול החלטות או בחירות משמעותיות בחיים כמו:

זהו תהליך המבוסס על תקשורת פתוחה, כנה ואינטימית ביני ובין האדם אותו אני מלווה. אני לא מגיע עם אג'נדה כלשהי מלבד החויבות להקשיב לאדם ברמה העמוקה ביותר, לרצונות הכמוסים שלו, להאיר על חלקים שאינם מודעים או מודחקים ולהציע לו פתרונות ואפשרויות חדשות. 

התהליך מיועד לאנשים שמרגישים שיש משהו בחיים שלהם שלא שלם או שרוצים ליצור שינוי משמעותי בחיים שלהם ומחפשים מקום שבו יוכלו רגע להוריד את המסכות ולהיות אמיתיים ואותנטיים, בלי שיקבלו ביקורת או שיפוטיות. 

בתהליך הזה ביחד איתי נתבונן על ההתנהלות, הבחירות, הרצונות, השאיפות, התשוקות, המחירים, הפחדים, המורכבויות, הכאבים והצללים, כדי ליצור בהירות ואפשרויות פעולה חדשות ולקבל כיווני חשיבה חדשים בהתמודדויות מול דילמות חיים ודילמות עסקיות שונות שהם מתמודדים איתן.

מבחינתי אין "פרות קדושות" ואני מוכן לצלול עם האדם שאני מלווה לכל הפינות הכי מורכבות שיש לנו בחיים – יחסים, אינטימיות, ילדים, כסף, בריאות, הגשמה, חלומות, פחדים וצללים. 

איך זה מתבצע?

התהליך מבוסס על 2-3 פגישות / שיחות במהלך החודש (בנות שעה) ותקשורת שוטפת ביניהן (טלפון, ווטסאפ, מייל). 

ההמלצה שלי היא לתקופת מינימום של 3 חודשים, על מנת להעמיק בתהליך וליצור מחויבות. לאחר תקופה זו, ניתן להמשיך בליווי למשך לפי הצורך ורצון המשתתף. 

אם זה נשמע לכם מעניין ורלוונטי, מוזמנים לכתוב לי כאן ונתאם לנו שיחת הכרות ובחינת התאמה הדדית לתהליך שכזה.

גילי בהט-אשכול, בעלים של TUCA יעוץ טקסטיל

5/5
עשינו תהליך ליווי של 30 מפגשים. הערך המאוד גדול שהוא הביא לי, שלמדתי למתג את עצמי, להתמקצע, לעשות דברים שבהם אני באמת אני יכולה להביא את הערך שלי ושאנשים יעריכו אותם גם כלכלית וגם רגשית. אני יכולה להגיד היום בדעה שלמה ובמבט לאחור שהסכום הזה שהשקעתי אז, שהיה לי מאוד כבד מבחינה כלכלית, הוא באמת כבר חזר אליי כמה וכמה פעמים! והערך של ערן הוא לא היה בסכום שהשקעתי, בעלויות של זה, אלא בערך שזה הביא לי ושקיבלתי מזה כל כך הרבה, גם ברמה הכלכלית וגם ברמה של התגמול הרגשי והתגמול המקצועי.

איתן עזריה – מאמן מנטלי לספורטאים מקצועיים ומנהלים בכירים

5/5
ערן הוא אחד מהמומחים הטובים ביותר לניהול עסקים שהיה לי העונג לעבוד איתו. הוא מאסטר בהוספת ערך לאינדיבידואלים ולחברות. ערן מדגים במעשים את מה שהוא מדבר עליו. הוא מרצה ומורה מדהים עבור אלו הרוצים להתקדם לשלב הבא בחיים שלהם. אני מאמין שכל אחד זקוק למנטור על מנת ליצור פריצת דרך בחיים שלו – וערן ללא ספק האיש המתאים לכך.

אורן ביטרמן

5/5
ערן שטרן שינה לי את החיים! הוא נגע בי בכל המקומות האפלים שבנשמה, גרם לי לשוחח איתם ולהיות חברם הטוב. הוא גרם לי לעדכן את תוכנת ההפעלה בראשי ולטעון במוחי תוכנה משודרגת שלימים הפכה אותי למי שאני כיום. אני שמח ומאושר על המפגש עימו. תודה רבה ערן🙏🙏

עו"ד בועז אופק – מנכ"ל DBO נדלן

5/5
היי ערן, לפני כשנה סיימנו יחד הליך ליווי אישי, בו ליווית אותי במשך חצי שנה. הליווי שלך שינה לה לגמרי את זווית ההסתכלות על העולם העסקי, פתח את הראש שלי לרעיונות שלא חשבתי עליהם לפני ונתן לי את המוטיבציה וה"דרייב" לעלות ולפרוץ קדימה. הרעיונות העסקיים שלך, החיבורים עם האנשים שעשית על מנת לעזור לי ולקדם אותי היו נפלאים. במשך תקופה ארוכה הרגשתי שאני מדשדש, עומד במקום ולא מצליח להביא לפריצת הדרך האמתית שלה ייחלתי. היום, אחרי שיישמתי את מה שעברנו יחד, אני יכול להגיד לך (ואתה כבר יודע לבד) שאני פשוט שם. פריצת הדרך הייתה גדולה ומאוד מאוד משמעותית. זה מה שנקרא – להגשים! תודה!

ליווי אישי לבכירים

הכאב שגיליתי: לאורך השנים עבדתי עם ופגשתי הרבה מנכ"לים ואנשי עסקים בכירים וראיתי שאצל רבים מהם יש סוג של דיסוננס בין ההצלחה שלהם בקריירה ובעסק ובין החיים האישיים. ולמרות שבעסקים פרצו הרבה תקרות זכוכית, בחיים האישיים הם מרגישים שנתקלים בתקרת זכוכית: אם זה ביחסים, באינטימיות, מול הילדים, בתחושת מיצוי או חוסר סיפוק וכדומה. ובעיקר, תקרת זכוכית שלהם מול עצמם: התמודדות עם פחדים, רגשות מורכבים, תשוקות לא ממומשות או חוסר בהירות לגבי "הדבר הבא" שלהם, איזון בין העבודה למשפחה, אתגרים בזוגיות, תחושות אשמה, תסמונת "המתחזה", עמידה בלחצים ועוד.

הם עוברים וחווים אתגרים, התמודדויות וקשיים ואין להם עם מי לחלוק, עם מי לשתף או ממי לקבל עוד פרספקטיבה וזווית ראיה נוספת על הדברים.

למי התהליך מיועד?

זהו תהליך המבוסס על תקשורת פתוחה, כנה ואינטימית ביני ובין האדם אותו אני מלווה. אני לא מגיע עם אג'נדה כלשהי מלבד המחויבות להקשיב לאדם ברמה העמוקה ביותר, לרצונות הכמוסים שלו, להאיר על חלקים שאינם מודעים או מודחקים ולהציע לו פתרונות ואפשרויות חדשות. 

התהליך מיועד למנהלים / מנכ"לים בכירים שמרגישים שיש משהו בחיים שלהם שלא שלם להם, ושלמרות שיש להם בן/בת זוג, חברים, משפחה וכו, הם לא מגיעים לשיחה אינטימית, כנה ופתוחה איתם. הם מחפשים מקום שבו יוכלו רגע להוריד את המסכות ולהיות אמיתיים ואותנטיים, בלי שיקבלו ביקורת או שיפוטיות. 

בתהליך הזה ביחד איתי נתבונן על ההתנהלות, הבחירות, הרצונות, השאיפות, התשוקות, המחירים, הפחדים, המורכבויות, הכאבים והצללים, כדי ליצור בהירות ואפשרויות פעולה חדשות ולקבל כיווני חשיבה חדשים בהתמודדויות מול דילמות חיים ודילמות עסקיות שונות שהם מתמודדים איתן.

מבחינתי אין "פרות קדושות" ואני מוכן לצלול עם האדם שאני מלווה לכל הפינות הכי מורכבות שיש לנו בחיים – יחסים, אינטימיות, ילדים, כסף, בריאות, הגשמה, חלומות, פחדים וצללים. 

מה יתאפשר לצד השני?

איך זה מתבצע?

התהליך מבוסס על מספר פגישות / שיחות במהלך החודש ותקשורת שוטפת ביניהן (טלפון, ווטסאפ, מייל). 

ההמלצה שלי היא לתקופת מינימום של 3 חודשים, על מנת להעמיק בתהליך וליצור מחויבות. לאחר תקופה זו, ניתן להמשיך בליווי למשך לפי הצורך ורצון המשתתף. 

אם זה נשמע לכם מעניין ורלוונטי, מוזמנים לכתוב לי כאן ונתאם לנו שיחת הכרות ובחינת התאמה הדדית לתהליך שכזה.

רמי שר שלום, יו"ר קבוצת פעמית

5/5
ערן, מעט פעמים אתה פוגש באנשים המלאים ועשירים בידע רב ומוכנים לחלוק ולהעביר אותו לקהל הרחב. ואתה בהחלט אחד מהם. היכולת שלך להתחבר לאנשים בסדנאות חוויתיות המלאות באנרגיה גבוהה, במקביל ליכולת הניתוח ולמגוון החומרים המקצועיים, מביאים את הלומד ממך ללמידה משמעותית ונתנו לכל מי ששמע וחווה אותם כלים משמעותיים לצמחיה אישית עבורו ועבור הארגון.

זוהר מימון – מנכ"ל פילת והיי קפיטל

5/5
ערן הוא מקצועי, יצירתי מאד ואמין. עבדתי איתו בעבר וקיבלתי תוצאות יוצאות דופן. הוא ממוקד בהשגת תוצאות אמיתיות עבור הלקוחות שלו.

עופר בן דור – מנהל חברות ברחבי העולם, איש עסקים ויזם חברתי. מייסד "180 מעלות" – ספורט ללא גבולות

5/5
"ערן, הידע שלך והתהליכים לליווי להשגת המטרות שאתה מוביל, מעניקים דרך בטוחה, מהירה וקלה, להביא אנשים מהמקום שבו הם נמצאים אל המקום שבו הם רוצים להיות."

תהליך בניית אסטרטגיה לעסק קיים או חדש

בתהליך בניית האסטרטגיה העסקית איתי נבלה ביחד מספר שעות מרוכזות וביחד נחשוב, ניצור ונבנה את התוכנית האסטרטגית לעסק שלכם לשנתיים / שלוש הקרובות.

בתהליך, ניצור ביחד אסטרטגיה מקיפה לעסק שלכם, הכוללת:

מהם הנכסים הטבעיים שלך / של העסק שלך שהינם בעלי ערך מרבי ללקוחות שלך, ושיצרו עניין אצלם ורצון לרכוש ממך אילו מוצרים / שירותים יהיו בעלי הערך המרבי\מקסימלי ללקוחות שלך, ועבורך מבחינה עסקית אילו הזדמנויות נוספות למוצרים / שרותים / מוצרי המשך קיימים בעסק שלך

מה הם מקורות ההכנסה המיטביים בעסק כיצד להעצים ו/או ליצור מקורות הכנסה נוספים בעסק שלך מודלים עסקיים נוספים שתוכל להטמיע על מנת ליצור הכנסות נוספות

דיוק קהל הלקוחות אפיון וזיהוי הנישה בה כדאי לפעול זיהוי ואפיון נקודות הכאב / תועלת שימשכו את הלקוחות הנכונים

אפיון ערוצי השיווק הנכונים לעסק אפיון התהליך השיווקי מא' ועד ת' זיהוי הזדמנויות למכירת מוצרי המשך ומוצרים נלווים מה הן התשתיות השיווקיות הנדרשות ליישום האסטרטגיה

כיצד להטמיע את התוכנית האסטרטגית סדרי עדיפות לביצוע תוכנית עבודה קונקרטית ל-60 הימים הקרובים

למי מתאים תהליך האסטרטגיה

חריג לקריטריונים הללו, יכול להיות בעל עסק שאמנם בתחילת דרכו, אבל שיש לו היסטוריה מוכחת של יכולת ביצוע משמעותית (בין אם כשכיר או כעצמאי) או נסיון קודם בעסקים אחרים, ורוצה לפתח אסטרטגיה לעסק חדש.

שולמית אסיף, מנכ"ל אינפורמה ישראל: "עוד לא יישמתי הכל וכבר המכירות עלו ב-40%"

אינסה קליינמן – "לחישות לילה להעצמת ילדים"

5/5
ערן היקר, חודש עבודה רצוף אחד סייע לי לגבש אסטרטגיה שמובילה את העסק שלי ומהווה מיגדלור לפיו אני פועלת. וזה מדהים כמה שזה עובד. תענוג לעבוד עם אדם כמוך שהוא כל כך מנוסה, נדיב בידע ופועל מתוך תחושה של שליחות אמיתית. הערך הרב שנתת לי ממשיך לקבל ביטוי בכל צעד שאני עושה בעסק ובשורה התחתונה: המחזור והרווחים. אמרתי לך פעם ואמשיך ואומר זאת, אני גאה להיות לקוחה שלך ותלמידה שלך. מאחלת לך שתמשיך להפיץ את הבשורה שלך ותגיע לכל בעל עסק שזקוק לזה- כל אחד מהם ראוי למנטור כמוך.

עמרי אסטל – אסטרטג תוכן

5/5
כבעלים של חברה המתמחה באסטרטגיה והנגשת תוכן לחברות, מצאתי את התוכנית של ערן שטרן עמוקה ומדוייקת. ערן הוא מנטור אמיתי, מצליח להעביר שפע של חומר קריטי ורלוונטי לכל בעל עסק שרוצה להגדיל את קהל הלקוחות שלו ואת הרווחיות שלו. ערן נותן שפע של כלים פרקטיים בנדיבות יוצאת דופן ומיישם בכל רגע את הדברים אותם הוא מלמד”

עמרי רווח – אסטרטג לשיווק חברתי

5/5
ערן שטרן הוא מנטור מהמבריקים ביותר שפגשתי, בקנה מידה עולמי. הוא יודע להוביל עסקים על ידי שילוב יוצא דופן של תובנות עסקיות וידע תודעתי ליצירת בסיס איתן להצלחה. אני ממליץ לכל בעל עסק ללמוד מערן.

אריק פלד – מנכ"ל מרכז פתח למחשבה

5/5
ערן, תודה רבה על יום האסטרטגיה שעברנו יחד. עזרת לי למפות את המצב הקיים בעסק ומתוכו בנית איתי 3 מודלים עסקיים אפשריים ברורים ומוגדרים. אתה בעל חוש עיסקי חד ועזרת לי מאד להתמקד איזה מבין המודלים העסקיים שתיארנו גם ישים כלכלית  וגם מתאים לי מבחינת החזון הצרכים השאיפות המטרות והיכולות שלי. ממליץ בחום!

ניר דובדבני, מנכ"ל חברת RND

5/5
"שילוב מושלם בין פרספקטיבה ושינוי פרדיגמה מחשבתית לתוצאה. ידע חדשני ומרתק שבא לידי ביטוי על ידי דוגמאות וסיפורים אמיתיים. השילוב של הידע עם התרגולים בספר מייצר עבודה אישית וחווייתית ותחושה שהספר נכתב עבורך בתפירה אישית. כל מה שנותר לך זה לעקוב בשקיקה אחר התכנים וההוראות. לאחר קריאה אתה מתמלא ברוח עשייה ברמה הפרקטית ביותר! ספר לא חובה למי שלא באמת רוצה להגשים."

פגישת מיקוד חד פעמית

לא פעם אני פוגש אנשים שצריכים יעוץ נקודתי בנוגע לדילמה, אתגר או החלטה שעומדים בפניה. אם אתם מרגישים שמפגש כזה יכול להתאים לכם, ניתן לתאם איתי פגישת זום בת שעתיים ליעוץ שכזה.

בפגישה אוכל להציע לכם פרספקטיבות חדשות, אפשרויות פעולה נוספות, חיבורים רלוונטיים ובהירות לגבי המקום שאתם נמצאים בו וכיצד להתקדם ממנו קדימה. 

מעוניינים בליווי?
זה מתחיל באיך שאתם עונים
לשאלות האלו.

הפרטים שתמלאו כאן מגיעים לעיניים שלי בלבד.

חשוב שתמלאו אותם בצורה רצינית ומעמיקה. אני לא מחפש לעבוד עם כל אחד, ומראש לא בא לי על כאלו שמחפפים, אז אפשר לראות בשאלון הזה סוג של "מבחן רצינות ומחוייבות" עבורכם – עד כמה אתם רציניים לגבי השינוי שאתם רוצים ליצור בחייכם.

ואם אנחנו עדיין לא מכירים,

קצת עלי:

יליד 1972, גרוש ואב ל-3 בנים. אני עצמי עברתי דרך משמעותית ביותר והפכתי כל אבן בחיים שלי על מנת ליצור ולעצב לעצמי את החיים המתאימים לי ולרצונות שלי. 

לאחר 9 שנות קריירה שפיתחתי באינטל, במהלכן הגעתי לתפקיד ניהולי בכיר ברמה הבינלאומית של החברה, החלטתי לצאת לדרך עסקית עצמאית וללוות אנשים ועסקים בתהליכי התפתחות ושינוי. בשנים שעברו מאז זכיתי ללוות עשרות אלפי אנשים, מנכ"לים, בעלי עסקים ויזמים. התנסיתי בעצמי ביזמות מגוונת, והקמתי מספר עסקים וחברות, אחת מהן גם מכרתי. 

אני מביא איתי נסיון רב בהתנהלות ובניהול בארגונים ובעסקים, ובהתמודדויות עם דילמות עסקיות ואישיות, בצמתי החלטה מורכבים ומול אתגרים אישיים ועסקיים. 

ברמה האישית שלי עברתי לאורך הדרך התמודדויות עם משברים שונים: כלכליים ועסקיים, החלמה ממחלת הסרטן, יציאה לטיול ארוך בעולם של 7 חודשים עם המשפחה, גירושים לאחר 30 שנות זוגיות ויצירת חיים חדשים. ובעיקר שוב ושוב, להמציא את עצמי מחדש באופן שתואם אותי ואת החיים המתאימים לי. 

בין שאר העיסוקים שלי כתבתי שני ספרים, רבי-מכר, שנמכרו בלמעלה מ-45,000 עותקים. ב-2012 יצא לאור "להגשים" וב-2016 התפרסם "להתעורר". אני מנחה 3 פודקאסטים: "כסף טוב" שזכה במקום השני כפודקאסט הכלכלי הטוב בישראל ב-2020, "עושים שינוי" שפורסמו בו עד היום למעלה כ-140 פרקים ופודקאסט חדש: "בודדים בצמרת".

תודה! הפניה שלך התקבלה

אנו נחזור אליך בקרוב!

תודה! ההרשמה שלך נקלטה

ברגע זה הרובוטים האוטומטיים שלנו שולחים אליך מייל אישור עם הרבה מידע חשוב על כל התוכן המשמעותי שניתן להפיק מהאתר שלי. 
חשוב לוודא שקיבלת את המייל הזה, לעיתים הודעות תקינות נכנסות בטעות לתיקיית הספאם או הקידומים, אז כדאי לבדוק אם זה לא הגיע לשם בטעות, ואם כן, למשוך את המייל לתיקייה הראשית בתוכנת הדואר שלך כדי שלהבא ההודעות יגיעו לשם.
איזה כיף שאתם כאן!

יש לי מתנה מדהימה עבורכם!

מיטב התכנים שלי זמינים לכם ללא עלות!

הם מחכים לכם כאן בלחיצת כפתור

רגע לפני שאתם עוזבים!

אני מזמין אתכם לקבל ממני את מיטב התכנים שלי ללא עלות!
הם זמינים לכם כאן בלחיצת כפתור

השאלה שלך נשלחה!