הרצאות לארגונים,
חברות וכנסים

הזמינו את ערן שטרן להרצות בארועי חברה וכנסים

ערן שטרן הינו מרצה מבוקש ופופלרי שהרצה עד היום בפני עשרות אלפי אנשים בחברות, ארגונים, כנסים וחוגי בית – בארץ ובעולם!

מחפשים הרצאה מרתקת ומעצימה לארוע שלכם?

בין אם זה מפגש לעובדים, כנס מקצועי או חוג בית – כאשר אתם מחפשים הרצאה “שוברת שגרה”, סוחפת, מלאה בהומור, ומתאימה לכל קהל – יש לנו פתרון עבורכם.

ההרצאות של ערן משולבות בדוגמאות מחיי היומיום ומועברות באופן קליל ומהנה, עם דגש מיוחד על הקניית כלים ומיומנויות פרקטיות ליישום בחיי היומיום.

ניתן להזמין הרצאות קצרות (30 דק’) או ארוכות יותר (עד שעה וחצי) וכן סדנאות מעמיקות של מספר שעות או ימים.

בין החברות שערן הרצה בהן:

הרצאות יחודיות של ערן שטרן

אנו מוכרים כספק משרד הבטחון מס’ 11012146

מי זה ערן?

מזה כ-20 שנים, שערן שטרן מוביל אנשים, יזמים, בעלי עסקים וארגונים בתהליכי שינוי וטרנספורמציה משמעותיים.

ערן הוא מחברם של רבי-המכר “להגשים – מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות” ו”להתעורר – מדריך מעשי לשכירים שמתלבטים אם להישאר… או להשתחרר”, מרצה מבוקש, מנחה הפודקאסטים “עושים שינוי”, “בודדים בצמרת” ו”כסף טוב” שזכו עד כה ללמעלה מחצי מליון האזנות.

לאורך השנים ערן ליווה מנכ”לים, בכירים, בעלי עסקים ואנשים ממגוון דיסציפלינות ותחומים שונים והתמודד ביחד איתם עם אינספור אתגרים אישיים, עסקיים וכלכליים. התמודדויות והתנסויות אלו עם עשרות אלפי לקוחות בארץ ובעולם, הקנו לו נסיון רב, יחודי ויכולת יצירתית למציאת פתרונות חדשניים ולפריצות דרך בחייהם של אנשים.

נגן וידאו

האגודה למען החייל – רפי שדה – מנהל משאבי אנוש

5/5
אני מבקש להודות לך מקרב לב, בשם חבריי בהנהלת החברה, על הסדנה המאלפת שהעברת לנו. הצלחת לקחת אותנו למחוזות אחרים שאיננו מודעים להם בעשייה היומיומית ופתחת לנו חלון ענק שממנו רק ניתן להמריא. אני משוכנע כי זאת סנונית ראשונה ואחריה יבואו מפגשים נוספים כי התיאבון שלנו רק התגבר לעוד…

סטלה בורוכוב, סמנכ”לית לארגון ופיתוח הון אנושי. עיריית פתח-תקווה

5/5
ערן היקר, תודה רבה על סדנא מצוינת בנושא הצלחה שהנחית לאחרונה בפורום המנהלים הבכירים בעיריית פתח-תקווה! הארת את עינינו בתגליות מרתקות בתחום, כיצד ניתן לממש את הפוטנציאל האמיתי שלנו (בעבודה ובשאר תחומי החיים), בד בבד עם כלים פרקטיים שחלקת עמנו למימוש ולהשגת תוצאות מיטביות.   קבלנו משוב מצוין ממשתתפי הסדנא, הן על התכנים האיכותיים והערך המוסף שקבלו והן על סגנון ההנחיה שלך- רהוט, "בגובה העיניים" ומתובל בהומור שנון.   אין ספק- "הצלחה היא לא פוקס"!

כמה מנושאי ההרצאות של ערן

להעז. לשנות. להגשים!

מדוע קשה לנו לעשות שינויים בחיים? כיצד ההתמכרות שלנו לחיים “נורמליים” מונעת מאיתנו להגשים את החלומות הנועזים שלנו? כיצד ניתן באמת לממש את הפוטנציאל האמיתי שלנו? ומהו הדבר העיקרי שמשפיע על היכולת שלנו להגשים ולממש את הדברים שחשובים לנו באמת?

מסע מרתק, בו יחשפו בפניכם תגליות מרתקות ותוצאות מחקרים על ההבדל בין אנשים. אלה שמצליחים לממש ולהגשים את החלומות והרצונות שלהם, ואלה שלא. במהלכו תקבלו גם כלים פשוטים ומעשיים להשגת התוצאות שאתם רוצים ולהתגבר על החשש והפחד שמשתקים אותנו בכל פעם שאנו רוצים לעשות צעדים משמעותיים אל עבר ההגשמה שלנו.

שמעון פרס ז”ל – הנשיא ה-9 של מדינת ישראל

5/5
“ערן היקר, ברצוני להודות לך על ספרך “להגשים” אשר הענקת לי. מבין דפי הספר עולים עצות ורעיונות מעניינים, מסקרנים ומעוררי מחשבה, הנטועים באמונה ברוחו האופטימית והחיונית של האדם. הפוטנציאל הטמון באדם פנימה, בכל אדם, הוא כה גדול, שלעיתים אין אנו מודעים למלוא עומקו. ספרך נועד לסייע בגילוי והעצמת מודעות זו – להעז, לשנות ולהגשים. ראה ברכה בספרך וביוזמותיך, ישר כח”.  לצפייה במכתב הרשמי

הצלחה היא לא פוקס: התגליות העדכניות של מדעי ההצלחה

בהרצאה זו, ערן יחשוף בפני המשתתפים תגליות מרתקות, ותוצאות מחקרים על ההבדל בין אנשים. אלו שאנו תופסים אותם כמצליחים ובין אלו שלא. וכן יעניק להם כלים פשוטים ומעשיים למימוש וניצול הפוטנציאל שלהם. בין הנושאים:

 • מהי הצלחה ומיהו אדם מצליח?
 • מה מבדיל בין המצליחנים ובין שאר האנשים
 • חוקי ההצלחה: מהיכן מגיעות התוצאות בחיינו, ומה היכולת שלנו להשפיע עליהן
 • כיצד לממש את הפוטנציאל האמיתי שלנו
 • כלים מעשיים ופרקטיים למימוש ולהשגת התוצאות שלנו

זה לא שפוי להיות נורמלי

מדוע בעולם של היום, להיות “נורמלי” זה over rated, מה כל כך מפחיד אותנו בלהיות “לא נורמלים” ומדוע זה הדבר הכי טוב שאנו יכולים לעשות עבור ההגשמה והאושר שלנו. 

 

בין השאר נדבר על: 

 • מדוע קשה לנו לעשות שינויים בחיים?
 • כיצד ההתמכרות שלנו לחיים “נורמליים” מונעת מאיתנו להגשים את החלומות הנועזים שלנו?
 • כיצד ניתן באמת לממש את הפוטנציאל האמיתי שלנו?
 • ומהו הדבר העיקרי שמשפיע על היכולת שלנו להגשים ולממש את הדברים שחשובים לנו באמת?

מעבר ללא נודע

כיצד לפתח אומץ, חוסן מנטאלי ויציבות רגשית המאפשרות לצמוח בעולם משתנה וחסר יציבות.

בין הנושאים שתחשפו אליהם בהדרכה מעמיקה זו:

 • מודל 3 השלבים להתמודדות עם חוסר וודאות בחיים בתחומים שונים: יחסים, בריאות, כסף, עסקים, משפחה, קהילה, בטחון, מצב מדיני או עולמי.
 • קבלת החלטות משופרת: פיתוח היכולות לקבל החלטות בטוחות במצבים “לא בטוחים”, מזעור מתח ומקסום תוצאות חיוביות.
 • כושר הסתגלות משופר: רכישת מיומנויות להסתגל למצבים חדשים ובלתי צפויים – מה שמאפשר לשגשג בסביבה המשתנה כל הזמן.
 • חוסן רגשי גדול יותר: טכניקות לבניית חוסן רגשי, שעוזרות להתמודד עם מתח, חרדה ורגשות שליליים הקשורים לאי ודאות.
 • מיומנויות פתרון בעיות אפקטיביות: טכניקות יצירתיות לפתרון בעיות להתמודדות עם אתגרים מציאת פתרונות חדשניים – אל מול הלא נודע.
 • והכי חשוב… שביעות רצון גדולה יותר מהחיים! בסיוע ההבנה כיצד לאמץ אי ודאות ופיתוח הכישורים לנווט בה ביעילות, המשתתפים יחוו ביטחון מוגבר, חרדה מופחתת ושיפור כללי באיכות חייהם.

הכח החזק בעולם

בהרצאה זו, ערן יחשוף בפני המאזינים את הדרך בה יוכלו לרתום לשרותם את הכח המופלא של תת המודע שלהם להשגת המטרות והיעדים האישיים והעסקיים שלהם, וכן יעניק להם כלים פשוטים ומעשיים למימוש הכח החזק בעולם – תת המודע שלהם.

 • כיצד ניתן להשתמש בכוחו של תת המודע כדי להשיג את התוצאות הרצויות בכל תחום בחיים
 • כיצד לנצל את מלוא היכולות האינטלקטואליות שלנו למימוש הפוטנציאל המלא הטמון בנו
 • דרך מעשית לקבלת שליטה במחשבות וברגשות שלנו שתאפשר לנו להישאר בעשייה מקדמת
 • כלים פשוטים, מעשיים ומהירים ליישום, לשימוש יומיומי למיקוד המחשבות, היעדים והרצונות שלנו, ולהשגת התוצאות החשובות לנו

ליצירת קשר וקבלת הצעה להרצאה

מלאו כאן פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מבלתי נודע למפורסם ומבוקש

בהרצאה זו, המיועדת לבעלי עסקים, ערן יחשוף בפני המשתתפים כיצד הם יוכלו לבסס את עצמם כמומחים ואוטוריטה בתחומם בפני הלקוחות שלהם.

 • מהן 6 היכולות החשובות ביותר שימתגו אותך כמוביל ומנהיג בתחומך
 • כיצד לתרגם את האוטוריטה שלך לעסק בעל הכנסות עקביות, יציבות וצפויות
 • 9 המרכיבים כדי להפוך למוביל ומנהיג בתחומך
 • 5 הדרכים למקסם את הידע, הנסיון והמומחיות שלך

"ממחשבות לתוצאות"

בהרצאה זו תבינו ותלמדו הלכה למעשה כיצד המחשבות שלכם פועלות, מהו הקשר שבין המחשבה, התת מודע והתוצאות בחיים שלכם. וכיצד באמת “מחשבה מייצרת מציאות”! בנוסף, תצאו מצויידים בכלים פרקטיים לשימוש בחיי היום יום שלכם, ובכל תחום בחייכם.

 • מהו הגורם המרכזי המשפיע על התוצאות שלנו בכל תחום בחיינו
 • כיצד פועל השכל ומהן יכולות העל האינטלקוטאליות שלנו
 • כיצד לשלוט במחשבות וברגשות שלנו כדי להשיג את התוצאות שאנו רוצים
 • כיצד להשפיע על האחרים
 • כלים למיקוד המחשבות, היעדים והרצונות שלנו

"דימוי עצמי מנצח"

בהרצאה זו, ערן יחשוף בפני המשתתפים את כוחו העצום של הדימוי העצמי שלהם, וכיצד הוא משפיע על כל תוצאה שישיגו בחייהם. כמו כן יעניק להם כלים באמצעותם יוכלו “לתכנת” מחדש את הדימוי העצמי שלהם להצלחה!

 • כיצד הדימוי העצמי שלנו משפיע על התוצאות שאנו משיגים בחיינו?
 • היכן שוכן הדימוי העצמי שלנו וכיצד נדע מהו הדימוי העצמי הנוכחי?
 • למה אנו באמת מסוגלים ומה מגדיר את היכולות שלנו?
 • מהם ארבעת מרכיבי הבטחון העצמי? וכיצד לחזק אותם?
 • מהו מנגנון ההצלחה האוטומטי וכיצד כל אחד יכול להשתמש בו?
 • התהליך להטמעת דימוי עצמי מנצח בתת המודע שלנו

כמו כן, ערן מרצה במגוון רחב של נושאים עסקיים – שיווק ומכירות, מיתוג ומיצוב כמומחה ומוביל בתחומך ונושאים מתחום ההתפתחות האישית – פריצת גבולות הפחד, התמודדות עם חסמים ומשברים, שינוי הרגלים ועוד…

דנאגיס – איריס ממן, מזכירת מנכ”ל

5/5
רציתי להודות לך על הכול, ההרצאה הייתה מקסימה, אנשים מאוד מאוד נהנו. איציק המנכ"ל ואני מקבלים תגובות חיוביות מאנשים. זה עשה משהוא לאנשים אין ספק! היו מאוד מרוצים מערן בדרך שבה העביר את ההרצאה בצורה ישירה וברורה ובשפה פשוטה. מאמינה שאנחנו נשתמע בהמשך, תודה שוב על הכול.

קבוצת פעמית – רמי שר שלום – מנכ”ל

5/5
ערן שלום רב, ברצוני להביע תודתי והערכתי הרבה על העברת הסדנאות. מעט פעמים אתה נפגש במעבירי סדנאות המלאים ועשירים בידע רב ומוכנים לחלוק ולהעביר אותו לקהל רחב. ואתה בהחלט אחד מהם. היכולת שלך להתחבר לאנשים מתוך סדנאות חוויתיות המלאות באנרגיה גבוהה, במקביל ליכולת הניתוח ולמגוון החומרים המקצועיים, מביאים את הלומד ממך ללמידה משמעותית, ונתנו לכל מי ששמע וחווה אותם כלים משמעותיים לצמיחה אישית עבורו ועבור הארגון. זכות גדולה היתה להכיר אותך, כאדם שרץ לעבר מטרותיו, וחי כל בוקר למען עצמו ולמען הכלל.

מיוחד

ניתן לשלב בהרצאה גם הענקת מתנה למשתתפים

עותק של רב-המכר "להגשים"

“להגשים” יפרוש בפניכם את הדרך המעשית ליצירת חיים שבהם תגשימו את היעדים והמטרות החשובות שלכם, בצורה עקבית ובאופן מתמשך. תקבלו כלים מעשיים שיאפשרו לכם לפתח את החוסן המנטאלי והרגשי הנדרש כדי להתמודד עם פחדים או מכשולים שיפריעו לכם בדרך. בשפה קולחת ומובנת לכל אחד, ערן שטרן חושף את השיטה המוכחת שלו ליצירת שינוי ופריצת דרך, אותה שיטה אשר שינתה עד היום את חייהם של אלפי אנשים בעולם כולו, אותה שיטה שבעזרתה תצליחו גם אתם לממש את הפוטנציאל האדיר אשר טמון בכם, ורק מחכה לצאת החוצה.

תודה! ההרשמה שלך נקלטה

ברגע זה הרובוטים האוטומטיים שלנו שולחים אליך מייל אישור עם הרבה מידע חשוב על כל התוכן המשמעותי שניתן להפיק מהאתר שלי. 
חשוב לוודא שקיבלת את המייל הזה, לעיתים הודעות תקינות נכנסות בטעות לתיקיית הספאם או הקידומים, אז כדאי לבדוק אם זה לא הגיע לשם בטעות, ואם כן, למשוך את המייל לתיקייה הראשית בתוכנת הדואר שלך כדי שלהבא ההודעות יגיעו לשם.
איזה כיף שאתם כאן!

יש לי מתנה מדהימה עבורכם!

מיטב התכנים שלי זמינים לכם ללא עלות!

הם מחכים לכם כאן בלחיצת כפתור

רגע לפני שאתם עוזבים!

אני מזמין אתכם לקבל ממני את מיטב התכנים שלי ללא עלות!
הם זמינים לכם כאן בלחיצת כפתור

השאלה שלך נשלחה!