הספרים שלי

רב מכר

הספר "להגשים"

כולנו מרגישים את ההזדמנות ליצור ולהגשים חיים יוצאי דופן. אנחנו רואים פוטנציאל עצום ושפע אינסופי, אך במציאות רבים חווים חוסר מימוש עצמי ותחושת מחנק כלכלי שאינה מאפשרת הגשמה אמיתית של החיים שהיינו רוצים לעצמנו.

אחד הצרכים הבסיסיים שלנו כבני אדם הוא להשאיר חותם, לדעת שמימשנו כל דקה בחיים שלנו ושהבאנו למיצוי כל חלקיק מהפוטנציאל העצום שלנו.

“להגשים” יפרוש בפניכם את הדרך המעשית ליצירת חיים שבהם תגשימו את היעדים והמטרות החשובות שלכם, בצורה עקבית ובאופן מתמשך.

תקבלו כלים מעשיים שיאפשרו לכם לפתח את החוסן המנטאלי והרגשי הנדרש כדי להתמודד עם פחדים או מכשולים שיפריעו לכם בדרך.

בשפה קולחת ומובנת לכל אחד, ערן שטרן חושף את השיטה המוכחת שלו ליצירת שינוי ופריצת דרך, אותה שיטה אשר שינתה עד היום את חייהם של אלפי אנשים בעולם כולו, אותה שיטה שבעזרתה תצליחו גם אתם לממש את הפוטנציאל האדיר אשר טמון בכם, ורק מחכה לצאת החוצה.

שולי זיו, מנכ”לית בית ציוני אמריקה

5/5
"מודל ומופת לכל מי שרוצה לבחור בחיים בעלי משמעות" "כל אדם זקוק למאמן, מישהו שילווה אותו בנפתולי החיים, בעליות ובמורדות. ספרו של ערן, שבעצמו ביצע את כל אותם הדברים שהוא כותב עליהם, הוא מודל ומופת לכל מי שרוצה לבחור בחיים בעלי משמעות. מומלץ לכל אחד! לקרוא וליישם."

טל לייזר, מנכ”לית חברת “חדשנות מעשית” – ניהול תהליכי חדשנות ופיתוח מוצרים

5/5
"נקודת המבט משתנה" "להגשים של ערן שטרן הוא לא סתם ספר, הוא תכנית פעולה, כזאת שיש בה גם התלהבות ותשוקה אמיתית לצאת לעולם ו... להגשים. אחרי קריאת הספר, כבר אין דרך חזרה, נקודת המבט משתנה והתחושה ש- הכל אפשרי הופכת להיות חזקה יותר מהכל."

יונתן צ’רצ’י – שחקן ומורה למשחק

5/5
"ספר נפלא שהפך להיות התנך שלי. משמש אותי כשחקן, כמורה למשחק, ובחיים האישיים.
חוזר אליו בכל הזדמנות, חובה בכל בית. תחושה שהספר נכתב עבורך בתפירה אישית."

דר’ עו”ד יניב זייד – “דר’ שכנוע”, מומחה בינלאומי לשכנוע

5/5
"הספר "להגשים" כולל ארגז כלים פרקטי ותובנות מדהימות, המתאימות לכל אחד – שכירים ועצמאים, מבוגרים וצעירים, כאלו שמרוצים ממצבם האישי והמקצועי, וכאלו שמרגישים פער בין מצבם הנוכחי למקום בו היו רוצים להיות. ערן משרטט בצורה מדויקת את הדרכים להגשים את מטרותיכם, ומדוע טרם השגתם כל מה שרציתם עד כה. ספר חובה לכל מי שרוצה לחיות את חלומותיו ולקחת את עצמו לרמה הבאה."

איתי פז – מחבר “גם בלונדיניות יכולות” ומנטור בינלאומי להצלחה באינטרנט

5/5
בדיוק כמו כל דבר שערן עושה, גם רב-המכר "להגשים" הוא חוד החנית בתחומו. ערן לקח את הניסיון העשיר שלו והפך אותו לספר שמגלה לכל אחד איך גם הוא יכול להגשים את החלומות שלו ולהפוך להצלחה. ערן הוא מנטור מדהים ובשנים האחרונות הוא שינה לאלפי אנשים את החיים והביא אותם להצלחה מדהימה. זהו ללא ספק ספר מומלץ ביותר, חובה לכל אחד, בכל גיל ובכל שלב בחייו. איתי פז

צביקה ברגמן – איש עסקים , סופר ומנטור עסקי

5/5
"כמו מסע אחרי מדריך טיולים ותיק ומיומן הלכתי שבי אחרי השורות ונשאבתי אל תוך הספר “להגשים” ונהנתי מכל רגע. מסע אמיתי כתוב וערוך לעילא ולעילא מתחיל כחלום ומי שידבוק בו יתעורר במציאות חדשה.
יישר כח לא רק על המה אלא גם על האיך."

זהר עמיהוד, עוזר לבעלי אתרים להיות ראשונים בגוגל

5/5
"ערן שטרן גילה את מה שרבים אינם מבינים" "ערן שטרן גילה את מה שרבים אינם מבינים: אתה יכול (גם חייב) להשיג את מה שחשוב לך. בכל רגע. שומעים משהו? זה הקול הפנימי שלכם שמונע מכם להגשים, מונע מכם להשיג יותר. בשפה פשוטה, תוך מתן דוגמאות וכלים, ערן מניע אתכם לפעולה למימוש מה שחשוב לכם. אם תפעלו על פי העקרונות שבספר, תוכלו לממש את היעדים החשובים לכם ביותר הן בתחום האישי והן בתחום העסקי. מי שפועל מצליח."

אפרת אנזל – מגישת טלויזיה

5/5
המנטור העסקי ערן שטרן מסביר בגובה העיניים מה בתכלס תוקע אותנו בחיים, ואיך כל אחד ואחד מאיתנו יכול לנסח את הדרך שלו לפריצת גבולות ולהשגת מטרות. ספר שיגרום לכם לחשוב, אבל יותר מכך - יגרום לכם לזוז. ספר משנה חיים. מניסיון.

ג’אנט אטווד – מחברת רב המכר “מבחן התשוקה”

5/5
"הספר של ערן "להגשים" פשוט לוקח אותך 'צעד אחר צעד' מהמקום בו אתה נמצא למקום בו אתה רוצה להיות. זה כמו לחוות קורס התפתחות שלם רק בספר."

אלי לולאי – מוסיקאי, מקים וסולן להקת רוקפור

5/5
"ספר אמיתי ומרתק, על שינוי הרגלים, על צמיחה אישית, על זוגיות, על חזון עתידי, על לאהוב את עצמך, גם מול המראה, ולהתרגש ממה שאתה עושה. מאפשר לך לנפץ את הקולות והמחסומים המעכבים, ואת אותן "נשמות טהורות" שתמיד ישמחו להגיד לך, שהרעיון החדש ומדהים שלך, הוא בזבוז זמן... הספר נותן תקווה והמון כוחות סוס, מרגיע ומחזק אותך דרך הרבה דוגמאות וסיפורים מעוררי מוטיבציה וכמובן דוגמא אישית של ערן."

איתן עזריה, כדורגלן מכבי חיפה ונבחרת ישראל לשעבר

5/5
"לאלו שלא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר" "יש שני סוגים של סופרים בעולם – אלו שכותבים על עצמם, ואלו שכותבים כדי לאפשר לאחרים להצליח. ערן הוא ללא ספק מהסוג השני שמוכיח שהמילה הגשמה היא לא מילה גסה – אלא יעד בר השגה לאלו שלא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר."

ניר דובדבני, מנכ”ל חברת RND

5/5
"שילוב מושלם בין פרספקטיבה ושינוי פרדיגמה מחשבתית לתוצאה. ידע חדשני ומרתק שבא לידי ביטוי על ידי דוגמאות וסיפורים אמיתיים. השילוב של הידע עם התרגולים בספר מייצר עבודה אישית וחווייתית ותחושה שהספר נכתב עבורך בתפירה אישית. כל מה שנותר לך זה לעקוב בשקיקה אחר התכנים וההוראות. לאחר קריאה אתה מתמלא ברוח עשייה ברמה הפרקטית ביותר! ספר לא חובה למי שלא באמת רוצה להגשים."

ניסים אמון, זן מאסטר, מחבר הספר “חכמת המזרח”

5/5
"ערן שטרן מציג כאן מתודולוגיה שמאפשרת לכל אחד לכוון את עצמו אל חזון העתיד הרצוי. דרך הניסיון האישי הרב שלו, יחד עם תרגילים והנחיות בהירות, נפתחת כאן דרך המתאימה לכל אחד, אל מסלול קצר ויעיל של התקדמות. הספר עשיר בציטוטים נפלאים וסיפורים מרחיבי דעת. ספר מומלץ בתרמילו של היוצא להרפתקה הגדולה של הגשמה עצמית."

ג’ון אסאראף – מחבר רב המכר “התשובה” ומורה בסרט “הסוד”

5/5
ערן, שמחתי להתרשם מהמקצועיות והיכולות שלך. הידע שלך והתהליכים שאתה מוביל בליווי אנשים להשגת המטרות וההצלחה שלהם, מאפשרת להם דרך בטוחה ומוכחת להגיע מהיכן שהם נמצאים למקום שבו הם רוצים להיות, במהירות וקלות יותר מאשר אי פעם. אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה להשיג יותר בחייו, לקבל ממך את הליווי.

גיל פרץ, איש עסקים ומרצה בינלאומי

5/5
"ערן שטרן כתב ספר מעשי במיוחד, כי הוא מבוסס על הניסיון הרב שלו, והתשוקה שלו לסייע לרבים לרכוש את ההרגלים והכלים הנכונים, כדי לחולל בחייהם שינוי משמעותי. אהבתי את הספר במיוחד בזכות הגישה המאוד ישירה, השימוש בסיפורים ואנקדוטות מהעבודה באינטל, וה’ישראליות’ שבו. כל אדם נולד עם כוח לשנות. הספר ייתן לכם כלים פשוטים ומעשיים להוציא את הכוח הזה לפועל."

שמעון פרס ז”ל – הנשיא ה-9 של מדינת ישראל

5/5
“ערן היקר, ברצוני להודות לך על ספרך “להגשים” אשר הענקת לי. מבין דפי הספר עולים עצות ורעיונות מעניינים, מסקרנים ומעוררי מחשבה, הנטועים באמונה ברוחו האופטימית והחיונית של האדם. הפוטנציאל הטמון באדם פנימה, בכל אדם, הוא כה גדול, שלעיתים אין אנו מודעים למלוא עומקו. ספרך נועד לסייע בגילוי והעצמת מודעות זו – להעז, לשנות ולהגשים. ראה ברכה בספרך וביוזמותיך, ישר כח”.  לצפייה במכתב הרשמי
*חדש! הספר להגשים כפודקאסט!

לרגל 10 שנים ליציאתו לאור, הספר מובא כעת ללא עלות בגרסת האודיו שלו 

רב מכר

הספר "להתעורר"

נכון, לעזוב מקום עבודה שכבר לא עושה לך טוב – זו החלטה מאד לא פשוטה.

אולי זה השכר שלך שלא מספק, אולי זה הקידום שלעולם לא מגיע, אולי הערכים של החברה שמעסיקה אותך כבר לא מתאימים לך, אולי אתה מוקף באנשים חסרי מעוף ואין מקום ליצירתיות…  ולמרות כל זאת אתה מתקשה לזוז מהמקום, לקום ולעשות שינוי.

עד שמגיע הרגע שבו אתה מבין שזהו, הגיע הזמן לשנות, מספיק! הזמן שלך הגיע! אם הזמן שלך הגיע, ספר זה נועד לך.

“להתעורר” חושף אותך שלב אחר שלב לעולם שלם שלא הכרת – עולם חדש של הזדמנויות עצומות אשר מאפשרות לחדול מכל מה שלא מתאים לך יותר, ולחיות בדיוק את החיים שרצית.

עתליה ראפס – כותבת תוכן שיווקי

5/5

"הספר נותן כל כך הרבה תובנות על החיים ועל שוק העבודה והכי חשוב, על ההגשמה האישית והעסקית שמגיעה לכל אח ואחד מאיתנו.
זהו ספר חובה לכל שכיר שמרגיש שהוא לא ממצה את עצמו, שיש בו הרבה יותר פוטנציאל והוא מרגיש שהוא לא נוסק במשרת השכיר שמגלמת בתוכה את הנוח והמוכר ללא תחושת הריגוש וההצלחה."

עופר בן דור – מנהל חברות ברחבי העולם, איש עסקים ויזם חברתי. מייסד “180 מעלות” – ספורט ללא גבולות

5/5
"ערן, הידע שלך והתהליכים לליווי להשגת המטרות שאתה מוביל, מעניקים דרך בטוחה, מהירה וקלה, להביא אנשים מהמקום שבו הם נמצאים אל המקום שבו הם רוצים להיות."

טל לייזר – מנכלית חדשנות מעשית בע”מ

5/5
"הספר פותח את השכירים לעולם חדש שהיה סגור בפניהם. ספרו של ערן שטרן הוא ספר מכונן, בכך שהוא הופך את תהליך השינוי למשהו אמיתי, נוח, זמין וקל לשימוש כמעט לכל אחד שמרגיש בצורך בכך."

אמיר דרורי – אסטרטגיה יישומית לתוצאות בחברות

5/5

"אם אתם קוראים את השורות האלו עכשיו, זה אומר שנמאס לכם. משהו בפנים צועק "הצילו" ואתם מחפשים שינוי, רק שאתם לא יודעים מה בדיוק.
אם אתם שכירים, ואתם מרגישים שיש לכם הרבה יותר מה לתת, שהפער בין מה שאתם יודעים שאתם יכולים לבין מה שאתם עושים רק גדול,
שיש לכם משהו חשוב לתת לעולם או שאתם פשוט לא יודעים איך בדיוק לעשות את השינוי משכיר לעצמאי - אתם פשוט חייבים לקרוא את הספר הזה!
הספר הזה יפתח לכם את העיניים, את הלב וגם את הראש לאפשרויות חדשות שלא חשבתם עליהם."

רוברט שמין – מומחה בינלאומי לנדל”ן, ומחברם של רבי מכר רבים וביניהם “איך זה שהאדיוט הזה עשיר ואני לא?”

5/5
"זה לא עוד ספר על העצמה. זה ספר משנה חיים. ערן מאתגר את הקורא לבחון את חייו המקצועיים והאישיים מזוויות ראיה לא שגרתיות. קריאת הספר שקולה למסע חוצה יבשות בדרך לשינוי המיוחל".

תודה! ההרשמה שלך נקלטה

ברגע זה הרובוטים האוטומטיים שלנו שולחים אליך מייל אישור עם הרבה מידע חשוב על כל התוכן המשמעותי שניתן להפיק מהאתר שלי. 
חשוב לוודא שקיבלת את המייל הזה, לעיתים הודעות תקינות נכנסות בטעות לתיקיית הספאם או הקידומים, אז כדאי לבדוק אם זה לא הגיע לשם בטעות, ואם כן, למשוך את המייל לתיקייה הראשית בתוכנת הדואר שלך כדי שלהבא ההודעות יגיעו לשם.
איזה כיף שאתם כאן!

יש לי מתנה מדהימה עבורכם!

מיטב התכנים שלי זמינים לכם ללא עלות!

הם מחכים לכם כאן בלחיצת כפתור

רגע לפני שאתם עוזבים!

אני מזמין אתכם לקבל ממני את מיטב התכנים שלי ללא עלות!
הם זמינים לכם כאן בלחיצת כפתור

השאלה שלך נשלחה!