לקוחות משתפים
בהצלחתם

קייסטדיז עם לקוחות שעברו שינוי

שמעון פרס ז”ל – הנשיא ה-9 של מדינת ישראל

5/5
“ערן היקר, ברצוני להודות לך על ספרך “להגשים” אשר הענקת לי. מבין דפי הספר עולים עצות ורעיונות מעניינים, מסקרנים ומעוררי מחשבה, הנטועים באמונה ברוחו האופטימית והחיונית של האדם. הפוטנציאל הטמון באדם פנימה, בכל אדם, הוא כה גדול, שלעיתים אין אנו מודעים למלוא עומקו. ספרך נועד לסייע בגילוי והעצמת מודעות זו – להעז, לשנות ולהגשים. ראה ברכה בספרך וביוזמותיך, ישר כח”.  לצפייה במכתב הרשמי

ג’ון אסאראף – מחבר רב המכר “התשובה” ומורה בסרט “הסוד”

5/5
ערן, שמחתי להתרשם מהמקצועיות והיכולות שלך. הידע שלך והתהליכים שאתה מוביל בליווי אנשים להשגת המטרות וההצלחה שלהם, מאפשרת להם דרך בטוחה ומוכחת להגיע מהיכן שהם נמצאים למקום שבו הם רוצים להיות, במהירות וקלות יותר מאשר אי פעם. אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה להשיג יותר בחייו, לקבל ממך את הליווי.

רמי שר שלום, יו”ר קבוצת פעמית

5/5
ערן, מעט פעמים אתה פוגש באנשים המלאים ועשירים בידע רב ומוכנים לחלוק ולהעביר אותו לקהל הרחב. ואתה בהחלט אחד מהם. היכולת שלך להתחבר לאנשים בסדנאות חוויתיות המלאות באנרגיה גבוהה, במקביל ליכולת הניתוח ולמגוון החומרים המקצועיים, מביאים את הלומד ממך ללמידה משמעותית ונתנו לכל מי ששמע וחווה אותם כלים משמעותיים לצמחיה אישית עבורו ועבור הארגון.

זוהר מימון – מנכ”ל פילת והיי קפיטל

5/5
ערן הוא מקצועי, יצירתי מאד ואמין. עבדתי איתו בעבר וקיבלתי תוצאות יוצאות דופן. הוא ממוקד בהשגת תוצאות אמיתיות עבור הלקוחות שלו.

גיל פרץ, איש עסקים ומרצה בינלאומי

5/5
"ערן שטרן כתב ספר מעשי במיוחד, כי הוא מבוסס על הניסיון הרב שלו, והתשוקה שלו לסייע לרבים לרכוש את ההרגלים והכלים הנכונים, כדי לחולל בחייהם שינוי משמעותי. אהבתי את הספר במיוחד בזכות הגישה המאוד ישירה, השימוש בסיפורים ואנקדוטות מהעבודה באינטל, וה’ישראליות’ שבו. כל אדם נולד עם כוח לשנות. הספר ייתן לכם כלים פשוטים ומעשיים להוציא את הכוח הזה לפועל."

איתן עזריה – מאמן מנטלי לספורטאים מקצועיים ומנהלים בכירים

5/5
ערן הוא אחד מהמומחים הטובים ביותר לניהול עסקים שהיה לי העונג לעבוד איתו. הוא מאסטר בהוספת ערך לאינדיבידואלים ולחברות. ערן מדגים במעשים את מה שהוא מדבר עליו. הוא מרצה ומורה מדהים עבור אלו הרוצים להתקדם לשלב הבא בחיים שלהם. אני מאמין שכל אחד זקוק למנטור על מנת ליצור פריצת דרך בחיים שלו – וערן ללא ספק האיש המתאים לכך.

ניסים אמון, זן מאסטר, מחבר הספר “חכמת המזרח”

5/5
"ערן שטרן מציג כאן מתודולוגיה שמאפשרת לכל אחד לכוון את עצמו אל חזון העתיד הרצוי. דרך הניסיון האישי הרב שלו, יחד עם תרגילים והנחיות בהירות, נפתחת כאן דרך המתאימה לכל אחד, אל מסלול קצר ויעיל של התקדמות. הספר עשיר בציטוטים נפלאים וסיפורים מרחיבי דעת. ספר מומלץ בתרמילו של היוצא להרפתקה הגדולה של הגשמה עצמית."

ניר דובדבני, מנכ”ל חברת RND

5/5
"שילוב מושלם בין פרספקטיבה ושינוי פרדיגמה מחשבתית לתוצאה. ידע חדשני ומרתק שבא לידי ביטוי על ידי דוגמאות וסיפורים אמיתיים. השילוב של הידע עם התרגולים בספר מייצר עבודה אישית וחווייתית ותחושה שהספר נכתב עבורך בתפירה אישית. כל מה שנותר לך זה לעקוב בשקיקה אחר התכנים וההוראות. לאחר קריאה אתה מתמלא ברוח עשייה ברמה הפרקטית ביותר! ספר לא חובה למי שלא באמת רוצה להגשים."
תמי חזני

תמי חזני

5/5
הי ערן, החלטתי לכתוב לך אחרי מספר חודשים שליווית אותי. בפרספקטיבה לאחור אני יכולה להגיד שעשית איתי עבודה נפלאה. זיהית אצלי מהתחלה שהדרך להצלחה זו התמודדות וההכרה הלא פשוטה בפנימיות שלנו שמלווה אותנו כל החיים. אתה האדם היחיד שהצלחתי להיפתח אליו ולדבר על הכל. הדבר הראשון שאמרת לי בפעם הראשונה אחרי שהקשבת שעתיים ״ נראה לך שאחת כמוך לא מסוגלת להשיג כל מה שאת רוצה?״ ואז התחלת במשימות שדרכם חפרתי בנפשי, לא היה לי קל. תיקנת מספר פעמים כל מה שכתבתי לך כי רצית שאתמודד עם הפחדים ולא ויתרת. הצלחת לגרום לי לא לפחד מפגיעות, להרגיש, להוריד קליפות, שלחת אותי למשימות בחיי האישיים ופתאום גיליתי על עצמי יותר ממה שחשבתי כל חיי, ככה זה שאת משימתית ולא עוצרת. אני לא מאמינה שאנשים משתנים אך הם מבצעים שינוי רק כשהם במודעות כי הפרופיל האישיותי של כל אחד קיים ולא משתנה רק צריך ללטש. אני עדיין על המגרש משחקת את המשחק בלי פחד והרבה בזכותך. אוהבת ומעריכה מאוד תמי חזני

אורן ביטרמן

5/5
ערן שטרן שינה לי את החיים! הוא נגע בי בכל המקומות האפלים שבנשמה, גרם לי לשוחח איתם ולהיות חברם הטוב. הוא גרם לי לעדכן את תוכנת ההפעלה בראשי ולטעון במוחי תוכנה משודרגת שלימים הפכה אותי למי שאני כיום. אני שמח ומאושר על המפגש עימו. תודה רבה ערן🙏🙏

סטלה בורוכוב, סמנכ”לית לארגון ופיתוח הון אנושי. עיריית פתח-תקווה

5/5
ערן היקר, תודה רבה על סדנא מצוינת בנושא הצלחה שהנחית לאחרונה בפורום המנהלים הבכירים בעיריית פתח-תקווה! הארת את עינינו בתגליות מרתקות בתחום, כיצד ניתן לממש את הפוטנציאל האמיתי שלנו (בעבודה ובשאר תחומי החיים), בד בבד עם כלים פרקטיים שחלקת עמנו למימוש ולהשגת תוצאות מיטביות.   קבלנו משוב מצוין ממשתתפי הסדנא, הן על התכנים האיכותיים והערך המוסף שקבלו והן על סגנון ההנחיה שלך- רהוט, "בגובה העיניים" ומתובל בהומור שנון.   אין ספק- "הצלחה היא לא פוקס"!

רונן גפני – מייסד FreshBiz

5/5
ערן הוא מאמן מוכשר ומנטור אישי ועסקי מהטובים והמובילים שאני מכיר. ערן פועל מתוך ערכים חזקים של נתינה, העצמה ושיתוף וערכים אלו באים לידי ביטוי בעשיה שלו. הזדמן לי לשתף פעולה עם ערן בפעילויות שקיימנו בתחום האימון העסקי, הגישה שלו היא תמיד מפרגנת ומעצימה, כיף לעבוד איתו, וללמוד ממנו.

עו”ד מאי מרקוביץ

5/5
הגעתי לתוכנית הליווי של ערן שטרן מתוך הבנה שאני זקוקה למסגרת עבודה על מנת לקדם את המשרד שלי. כבר בתרגיל הראשון שערן נתן לקבוצה, ניתן היה להבין שהגעתי למקום שונה – כזה שיעזור לי לחשוב "מחוץ לקופסה" ואכן זה המצב! אנחנו לומדים לחשוב שונה. ערן בנעימותו הנדירה, מעביר תכנים מרתקים בבהירות יוצאת דופן ובצורה קולחת. מעבר לכל אלו, הקבוצה עצמה, עם האנרגיה והתמיכה שהיא מביאה יוצרת תחושה שהכל אפשרי והמפגשים מלאי עוצמה. בתוכנית למדתי שחלומות מתגשמים, צריך להעיז ולחלום! המון תודה לערן על הדרך שהוא העביר אותנו, אין כמוך!

דודו ציזנר

5/5
אני עוקב אחר התכנים של ערן מאז 2010 - הוא עזר לי לאזור את האומץ ולעבור משכיר בהייטק לעצמאי, ובהמשך לעשות קפיצות נוספות בעסק. בתור אחד שלא מגיע מהעולמות העסקיים ועולמות השיווק - ערן תמיד הצליח להנגיש עבורי את הנושאים המורכבים ביותר בצורה פשוטה, מעשית ומעוררת השראה. הידע והכלים של ערן - בספרים, בסדנאות בהן השתתפתי ובוובינרים בהם צפיתי - משרתים אותי עד היום. תודה ערן

נתן זלדס – יועץ בכיר לסטארטאפים

5/5
אני מכיר את ערן מזה שנים רבות. פגשתי אותו לראשונה באינטל ואז בחברה משלו. תמיד התרשמתי מהמקצועיות שלו, מהתובנות שהוא שיתף והנכונות שלו לעזור לאחרים. הוא שילוב מנצח של ידע טכני, יחסי אנוש וחדות הבחנה והבנה עמוקה באנשים ובניהול עסקים.

אשר פרל

5/5
לערן היקר וכל הצוות המדהים - דבורה, יעל ומיכל. תודה על ארגז הכלים המאובזר ועל הדרך המדהימה שעברנו יחד עד כה. התהליך וההתפתחות לא נעצרת והחיים מפגישים אותנו כל פעם בסיטואציות שונות בהן אני אומר תודה על היכולת לשלוף כלי מתוך ארגז הכלים שרכשתי בכל התהליך בליוויכם עד כה. תודה על תשומת הלב, המסירות, האכפתיות ובעיקר על הדיבור הכנה בגובה העיניים. מקווה שעוד רבים יזכו להכירכם

ד”ר איילת רוזנפלד, מנכ”ל משפחה בריאה

5/5
ערן היקר, ההיכרות שלי איתך פשוט שינתה לי את החיים. זה בדיוק הזמן לומר תודה ענקית על האמונה בי. מהרגע הראשון שידרת לי את התחושה שאני מסוגלת לעשות הכול, ונתת לי את ההרגשה שהכול תלוי בי, דבר שנתן לי את האומץ לפעול ולרוץ קדימה. היום, שנתיים אחרי, אני במקום אחר לגמרי, עם המון עוצמה ואושר בלב. יש עוד הרבה לאן להגיע, אבל המילים שלך מלוות אותי בכל צעד בדרך, והאופטימיות שלך והאמונה בי נותנות המון מוטיבציה לפעול. תודה על הכול ועל היותך המנטור שלי, מאחלת לך המון הצלחה והגשמה. באהבה

אנה הלס

5/5
נחשפתי לתכנים של ערן דרך הפודקסט כסף טוב, פרקים מרתקים על עסקים שעושים טוב בעולם. בהמשך קראתי את הספר להתעורר שבעקבותיו ובזכותו ואחרי הרבה עבודה על עצמי החלטתי לעזוב את מקום העבודה שלי שבו כבר לא יכולתי להביא לידי ביטוי את יכולותיי. אבל שיא השיאים הוא הצטרפותי לתוכנית עושים שינוי שמוביל ערן. זוהי תוכנית הדגל של ערן. בה הוא מלווה קבוצה קטנה של אנשים במשך מספר חודשים. התוכנית בנויה בצורה מדויקת ומכילה הרבה מאוד עבודה ותהליכים להתפתחות אישית, מקצועית וכלכלית. אני עברתי שינויים מרחיקי לכת בתקופה הזאת ויכולה להמליץ בלב שלם על התוכנית לכל מי שיודע שהוא צריך לבצע שינוי בחייו אבל חושש או לא יודע בדיוק מה לעשות ואיך. המקום הנכון לעשות את זה יהיה עם ערן והצוות שלו.

עו”ד בועז אופק – מנכ”ל DBO נדלן

5/5
היי ערן, לפני כשנה סיימנו יחד הליך ליווי אישי, בו ליווית אותי במשך חצי שנה. הליווי שלך שינה לה לגמרי את זווית ההסתכלות על העולם העסקי, פתח את הראש שלי לרעיונות שלא חשבתי עליהם לפני ונתן לי את המוטיבציה וה"דרייב" לעלות ולפרוץ קדימה. הרעיונות העסקיים שלך, החיבורים עם האנשים שעשית על מנת לעזור לי ולקדם אותי היו נפלאים. במשך תקופה ארוכה הרגשתי שאני מדשדש, עומד במקום ולא מצליח להביא לפריצת הדרך האמתית שלה ייחלתי. היום, אחרי שיישמתי את מה שעברנו יחד, אני יכול להגיד לך (ואתה כבר יודע לבד) שאני פשוט שם. פריצת הדרך הייתה גדולה ומאוד מאוד משמעותית. זה מה שנקרא – להגשים! תודה!

גילי בהט-אשכול, בעלים של TUCA יעוץ טקסטיל

5/5
עשינו תהליך ליווי של 30 מפגשים. הערך המאוד גדול שהוא הביא לי, שלמדתי למתג את עצמי, להתמקצע, לעשות דברים שבהם אני באמת אני יכולה להביא את הערך שלי ושאנשים יעריכו אותם גם כלכלית וגם רגשית. אני יכולה להגיד היום בדעה שלמה ובמבט לאחור שהסכום הזה שהשקעתי אז, שהיה לי מאוד כבד מבחינה כלכלית, הוא באמת כבר חזר אליי כמה וכמה פעמים! והערך של ערן הוא לא היה בסכום שהשקעתי, בעלויות של זה, אלא בערך שזה הביא לי ושקיבלתי מזה כל כך הרבה, גם ברמה הכלכלית וגם ברמה של התגמול הרגשי והתגמול המקצועי.

גליה צוברי

5/5
אני עוקבת אחרי התכנים של ערן כבר כמה שנים טובות ולפני כשנתיים נרשמתי לתוכנית קהילת השליחות שהוא יצר - למדתי שם ה-מ-ו-ן !!! חוץ מידע נרחב על איך לבנות עסק ואיך עסק בכלל עובד, למדתי בעיקר על עצמי וסיימתי את התוכנית עם הרבה מאוד תובנות וידע לחיים (שמשמש אותי כמעט בכל תחום). מה שאהבתי בערן ובתכנים שלו, זו הפשטות. בלי רושם, בלי נפנופים, בלי הבטחות... נטו האמת! האמת של החיים! בקיצור, ממליצה בחום רב למי שרוצה ללמוד ולהתפתח בחיים

מיכל טננבאום

5/5
לפני שנתיים נתתי לעצמי מתנה, אמרתי כן והצטרפתי לתוכנית של ערן שטרן "עושים שינוי" אין מספיק מקום כאן לתאר מה קרה לי תוך התוכנית ובעקבותיה, בכל מישור אפשרי -אישי, משפחתי ,באימהות שלי, בזוגיות שלי ,במישור המקצועי והכלכלי. העניין הוא שעם ערן – עושים! עם ערן מצליחים לשנות, להגשים, ויותר מהכל לומדים לעשות את זה כדרך חיים. תודה ערן על הדרך הכל כך עוצמתית שלך שבנויה בצורה שניתן לגעת בנפש אבל גם להנכיח את הדברים בקרקע ולהביא אותם לידי ביטוי בחיים הארציים שלנו. תודה שאתה נמצא עדיין במסע הזה שלי שכל פעם מתגלה לי כמה אפשרי זה לחיות מתוך מה שאני באמת רוצה ומאחלת לעצמי.

יפית פרל

5/5
עברתי ואני עדיין עוברת עם ערן והצוות תהליך עמוק ומשנה חיים. ככל שעובר יותר זמן אני מבינה כמה התהליך הוא פנימי וכמה מה שאנחנו מחפשים הוא בפנים. ערן הוא דוגמה חיה לכך, לאדם ש walk the talk. אני מודה כל יום על הבחירה להגיע לתכנית ולהתמודד עם עצמי בעזרת כל הידע שערן מעביר בבהירות ובנעימות ❤️

אילן אסולין

5/5
ערן יקר. אני חושב שהמפתח להתעוררות וליצירת שינוי אמיתי בחיים נמצא אצלך ואני ממליץ לכל מי שחפץ בכך להגיע אליך ולהתחיל לפעול תחת הכלים והליווי שאתה מעניק. אתה מייצר מרחב התפתחות שמי שנכנס לתוכו מתחיל לייצר תנועה והתעוררות לפי הקצב הנכון לו. לפי גודל "הכוס" שהוא יכול להכיל וזה מה שמאפשר לייצר שינוי אמיתי והתמדה .בעיניי זאת הייחודיות שלך ולפחות כך חוויתי אותה בעצמי. גאון שיווק עם חשיבה יצירתית ופתרונות שהם מחוץ לקופסא, איש של אותנטיות מעשית שבוחר בחירות אמיצות ומעוררי השראה של בחירה בחיים ובעצמך

יפעת מלכה

5/5
על ערן שמעתי באיזה פורום שדיבר על הגדלת הכנסה, משתתפת אחת המליצה להיכנס לאתר של ערן. זה היה לפני כ3-4 שנים. נכנסתי ומאז לא הפסקתי ללמוד מערן. במהלך השנים האלו, למדתי מעוד הרבה אנשים בתחום ההתפתחות האישית והכלכלית. אבל מבחינתי הלמידה מערן הייתה המשמעותית ביותר. הוא הגיש את השקפת עולמו והתובנות מניסיונו בצורה כל כך בהירה, כל כך רגועה. בלי הפחדות בשביל 'למכור' כפי שלעיתים עושים אחרים, כך שההבנות הללו כמו שיצאו מהלב ( ומהראש) נכנסו ללב ( ולראש) והשינוי בחיי התחיל לאט אבל בטוח. הלימוד מערן מהמיילים מהספרים ההרצאות פשוט שינה את תפיסתי ובהמשך גם את חיי מבחינה אישית וכלכלית. מה שמיוחד אצל ערן זה שהוא לא מדבר רק על 'כסף' אצל השינוי שאדם עושה הוא הוליסטי הוא משפיע על איכות החיים בתחומים נוספים ולכן הוא משמעותי כל כך. תודה לך ערן! לקח לי זמן לכתוב את הדברים כי היה לי קשה לסכם את התרומה של הלמידה של התכנים שלך בחיי. תודה רבה ( מתגעגעת למיילים המחכימים של יום שישי...).

מירב נגר

5/5
בתקופת הקורונה רצו המון קורסים בוואסאפ. אחד מהם היה של ערן שטרן ועסק בבניית חזון. ככה התחילה ההיכרות שלי עם ערן. מאז עקבתי אחריו בכל מיני וובינרים וכאלה... כשהתלבטתי לגבי דרכי המקצועית חיפשתי ליווי. מישהו שיכוון אותי והדברים של ערן נגעו בי בול. אבל בדקתי עוד. לא רציתי להיות נעולה. ובכל זאת משהו בי לא ויתר על ללכת לערן. כל שאר המנטורים העיסקיים מדברים על שיווק, לקוחות וכו'... ערן דיבר על שליחות. אז הקשבתי לבטן וכך עשיתי. וזו הייתה הבחירה הנכונה ביותר עבורי. כעת אחרי 4 חודשים בתוכנית "עושים שינוי" אני מרגישה שאני עושה עבודה יסודית על עצמי. מרגישה שהשתדרגתי. למרבה ההפתעה לא רק בפן העיסקי והכלכלי אלא זה נוגע בי בכל תחומי החיים. כאמא, כבת זוג, כאדם. אז אם עניין ההתלבטות לגבי מסלול החיים מדבר אליכם אני חושבת שזה אחלה ליווי. לא רק לגלות לעצמך לאן אתה רוצה לפנות, אלא גם לגלות את עצמך ואיך להוציא ממך קצת יותר...

איתן עזריה, כדורגלן מכבי חיפה ונבחרת ישראל לשעבר

5/5
"לאלו שלא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר" "יש שני סוגים של סופרים בעולם – אלו שכותבים על עצמם, ואלו שכותבים כדי לאפשר לאחרים להצליח. ערן הוא ללא ספק מהסוג השני שמוכיח שהמילה הגשמה היא לא מילה גסה – אלא יעד בר השגה לאלו שלא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר."

נעמי שלומוביץ

5/5
הקשבתי להרצאות מוקלטות שלך באתר, והפקתי מהן ערך רב, אני מרגישה שהתכנים הללו משנים לי את החשיבה , הם מעין זריקת מוטיבציה כדי לקום לעשות שינוי ולהתמקד בדברים החשובים לי באמת. הספר "כיצד העבודה שלך גורמת לך להישאר עני" טלטלה אותי במיוחד. בשנים האחרונות אני שכירה, התחלתי את הדרך בהרגשה בטוחה ובמלחמה על כל בדל של "קביעות", אבל הרגשתי שיש משהו בגירוד שכר בכל מדרגה שאני עולה בה בעבודה היא שקר, והספר שכתבת חידד הבליט וחידש נקודות שהיו לי קצת בתת מודע. אני מבינה שאני חייבת לעשות שינוי, שהקמת עסק, יצירה ולהיות בתשוקה לדברים שאני עושה הן הכרח. תודה רבה

אלי לולאי – מוסיקאי, מקים וסולן להקת רוקפור

5/5
"ספר אמיתי ומרתק, על שינוי הרגלים, על צמיחה אישית, על זוגיות, על חזון עתידי, על לאהוב את עצמך, גם מול המראה, ולהתרגש ממה שאתה עושה. מאפשר לך לנפץ את הקולות והמחסומים המעכבים, ואת אותן "נשמות טהורות" שתמיד ישמחו להגיד לך, שהרעיון החדש ומדהים שלך, הוא בזבוז זמן... הספר נותן תקווה והמון כוחות סוס, מרגיע ומחזק אותך דרך הרבה דוגמאות וסיפורים מעוררי מוטיבציה וכמובן דוגמא אישית של ערן."

אמיר גלבוע – startegy.co.il

5/5
ערן היקר, כשהגיעה ההזדמנות להירשם לתוכנית הליווי שלך היה לי ברור שאני צריך להצטרף למשהו כזה. אבל, עדיין היו לי חששות האם זו באמת התוכנית המתאימה עבורי? האם השקעה כזו שלא הייתה טריוויאלית מבחינתי אכן תצדיק את הערך שאפיק מהתוכנית? היום לאחר חצי שנה אני יכול לומר בפה מלא: היה שווה! במהלך התוכנית נחשפתי לתכנים חדשים ומעניינים, הכרתי אנשים איכותיים ובעיקר קיבלתי אנרגיות שעזרו לי להיכנס לעשייה ולהתמיד בכך. אז, תודה ערן על הערך הרב שאתה נותן ועל ההזדמנות שהייתה לי להכיר אותך ולהשתתף בתוכנית. באהבה ובהערכה רבה,

ג’אנט אטווד – מחברת רב המכר “מבחן התשוקה”

5/5
"הספר של ערן "להגשים" פשוט לוקח אותך 'צעד אחר צעד' מהמקום בו אתה נמצא למקום בו אתה רוצה להיות. זה כמו לחוות קורס התפתחות שלם רק בספר."

אורלי יעקובסון

5/5
הספרים של ערן שטרן וההרצאות שלו משנות חיים - כן, זו לא הגזמה! כל כך הרבה אסימונים יורדים. השינוי העסקי מביא לשינוי אישי והשינוי האישי מביא לשינוי העסקי. לומדים כל כך הרבה ושינויים כל כך קטנים, עושים הבדלים ענקים ומשפרים את ההתנהלות והחשיבה בחיים בכלל התחומים כי תחום אחד משפיע על השאר. ממליצה בחום רב

רונאלה מרדלר

5/5
הכרתי את ערן לפני כ-4 שנים בסדנת השיווק בשיטת "הליידי והג'נטלמן", שבה הבנתי שמצאתי מורה דרך "אחר". הצטרפתי לקהילת "עסקים מבוססי שליחות", והשתתפתי בסדנת "התגלית". אפשר לומר שהסדנה הזו שינתה את חיי - היא נתנה לי כלים, הרחיבה את ידיעותיי על עצמי ועל היקום והכירה לי חברים ישנים-חדשים. הודות לה למדתי להתחבר בצורה אקטיבית אל החלק הרוחני-אנרגטי שלי, לנהל איתו דיאלוג, לקבל ממנו מידע ולהתעשר ממנו. ערן מעניק אין ספור תכנים, גם באתר של הקהילה וגם במפגשי הקהילה, שמטרתם להפוך אותנו לאנשי עסקים מבוססי שליחות איתנים ובעלי היקף השפעה רחב. אני ממליצה בחום לבחור לחיות עם ערן בחייכם! תודה מקרב לב, ערן !

אפרת אנזל – מגישת טלויזיה

5/5
המנטור העסקי ערן שטרן מסביר בגובה העיניים מה בתכלס תוקע אותנו בחיים, ואיך כל אחד ואחד מאיתנו יכול לנסח את הדרך שלו לפריצת גבולות ולהשגת מטרות. ספר שיגרום לכם לחשוב, אבל יותר מכך - יגרום לכם לזוז. ספר משנה חיים. מניסיון.

זהר עמיהוד, עוזר לבעלי אתרים להיות ראשונים בגוגל

5/5
"ערן שטרן גילה את מה שרבים אינם מבינים" "ערן שטרן גילה את מה שרבים אינם מבינים: אתה יכול (גם חייב) להשיג את מה שחשוב לך. בכל רגע. שומעים משהו? זה הקול הפנימי שלכם שמונע מכם להגשים, מונע מכם להשיג יותר. בשפה פשוטה, תוך מתן דוגמאות וכלים, ערן מניע אתכם לפעולה למימוש מה שחשוב לכם. אם תפעלו על פי העקרונות שבספר, תוכלו לממש את היעדים החשובים לכם ביותר הן בתחום האישי והן בתחום העסקי. מי שפועל מצליח."

רוברט שמין – מומחה בינלאומי לנדל”ן, ומחברם של רבי מכר רבים וביניהם “איך זה שהאדיוט הזה עשיר ואני לא?”

5/5
"זה לא עוד ספר על העצמה. זה ספר משנה חיים. ערן מאתגר את הקורא לבחון את חייו המקצועיים והאישיים מזוויות ראיה לא שגרתיות. קריאת הספר שקולה למסע חוצה יבשות בדרך לשינוי המיוחל".

האגודה למען החייל – רפי שדה – מנהל משאבי אנוש

5/5
אני מבקש להודות לך מקרב לב, בשם חבריי בהנהלת החברה, על הסדנה המאלפת שהעברת לנו. הצלחת לקחת אותנו למחוזות אחרים שאיננו מודעים להם בעשייה היומיומית ופתחת לנו חלון ענק שממנו רק ניתן להמריא. אני משוכנע כי זאת סנונית ראשונה ואחריה יבואו מפגשים נוספים כי התיאבון שלנו רק התגבר לעוד…

קבוצת פעמית – רמי שר שלום – מנכ”ל

5/5
ערן שלום רב, ברצוני להביע תודתי והערכתי הרבה על העברת הסדנאות. מעט פעמים אתה נפגש במעבירי סדנאות המלאים ועשירים בידע רב ומוכנים לחלוק ולהעביר אותו לקהל רחב. ואתה בהחלט אחד מהם. היכולת שלך להתחבר לאנשים מתוך סדנאות חוויתיות המלאות באנרגיה גבוהה, במקביל ליכולת הניתוח ולמגוון החומרים המקצועיים, מביאים את הלומד ממך ללמידה משמעותית, ונתנו לכל מי ששמע וחווה אותם כלים משמעותיים לצמיחה אישית עבורו ועבור הארגון. זכות גדולה היתה להכיר אותך, כאדם שרץ לעבר מטרותיו, וחי כל בוקר למען עצמו ולמען הכלל.

טל לייזר, מנכ”לית חברת “חדשנות מעשית” – ניהול תהליכי חדשנות ופיתוח מוצרים

5/5
"נקודת המבט משתנה" "להגשים של ערן שטרן הוא לא סתם ספר, הוא תכנית פעולה, כזאת שיש בה גם התלהבות ותשוקה אמיתית לצאת לעולם ו... להגשים. אחרי קריאת הספר, כבר אין דרך חזרה, נקודת המבט משתנה והתחושה ש- הכל אפשרי הופכת להיות חזקה יותר מהכל."

דנאגיס – איריס ממן, מזכירת מנכ”ל

5/5
רציתי להודות לך על הכול, ההרצאה הייתה מקסימה, אנשים מאוד מאוד נהנו. איציק המנכ"ל ואני מקבלים תגובות חיוביות מאנשים. זה עשה משהוא לאנשים אין ספק! היו מאוד מרוצים מערן בדרך שבה העביר את ההרצאה בצורה ישירה וברורה ובשפה פשוטה. מאמינה שאנחנו נשתמע בהמשך, תודה שוב על הכול.

דר’ עו”ד יניב זייד – “דר’ שכנוע”, מומחה בינלאומי לשכנוע

5/5
"הספר "להגשים" כולל ארגז כלים פרקטי ותובנות מדהימות, המתאימות לכל אחד – שכירים ועצמאים, מבוגרים וצעירים, כאלו שמרוצים ממצבם האישי והמקצועי, וכאלו שמרגישים פער בין מצבם הנוכחי למקום בו היו רוצים להיות. ערן משרטט בצורה מדויקת את הדרכים להגשים את מטרותיכם, ומדוע טרם השגתם כל מה שרציתם עד כה. ספר חובה לכל מי שרוצה לחיות את חלומותיו ולקחת את עצמו לרמה הבאה."

עופר בן דור – מנהל חברות ברחבי העולם, איש עסקים ויזם חברתי. מייסד “180 מעלות” – ספורט ללא גבולות

5/5
"ערן, הידע שלך והתהליכים לליווי להשגת המטרות שאתה מוביל, מעניקים דרך בטוחה, מהירה וקלה, להביא אנשים מהמקום שבו הם נמצאים אל המקום שבו הם רוצים להיות."

איתי פז – מחבר “גם בלונדיניות יכולות” ומנטור בינלאומי להצלחה באינטרנט

5/5
בדיוק כמו כל דבר שערן עושה, גם רב-המכר "להגשים" הוא חוד החנית בתחומו. ערן לקח את הניסיון העשיר שלו והפך אותו לספר שמגלה לכל אחד איך גם הוא יכול להגשים את החלומות שלו ולהפוך להצלחה. ערן הוא מנטור מדהים ובשנים האחרונות הוא שינה לאלפי אנשים את החיים והביא אותם להצלחה מדהימה. זהו ללא ספק ספר מומלץ ביותר, חובה לכל אחד, בכל גיל ובכל שלב בחייו. איתי פז

טל לייזר – מנכלית חדשנות מעשית בע”מ

5/5
"הספר פותח את השכירים לעולם חדש שהיה סגור בפניהם. ספרו של ערן שטרן הוא ספר מכונן, בכך שהוא הופך את תהליך השינוי למשהו אמיתי, נוח, זמין וקל לשימוש כמעט לכל אחד שמרגיש בצורך בכך."

צביקה ברגמן – איש עסקים , סופר ומנטור עסקי

5/5
"כמו מסע אחרי מדריך טיולים ותיק ומיומן הלכתי שבי אחרי השורות ונשאבתי אל תוך הספר “להגשים” ונהנתי מכל רגע. מסע אמיתי כתוב וערוך לעילא ולעילא מתחיל כחלום ומי שידבוק בו יתעורר במציאות חדשה.
יישר כח לא רק על המה אלא גם על האיך."

אמיר דרורי – אסטרטגיה יישומית לתוצאות בחברות

5/5

"אם אתם קוראים את השורות האלו עכשיו, זה אומר שנמאס לכם. משהו בפנים צועק "הצילו" ואתם מחפשים שינוי, רק שאתם לא יודעים מה בדיוק.
אם אתם שכירים, ואתם מרגישים שיש לכם הרבה יותר מה לתת, שהפער בין מה שאתם יודעים שאתם יכולים לבין מה שאתם עושים רק גדול,
שיש לכם משהו חשוב לתת לעולם או שאתם פשוט לא יודעים איך בדיוק לעשות את השינוי משכיר לעצמאי - אתם פשוט חייבים לקרוא את הספר הזה!
הספר הזה יפתח לכם את העיניים, את הלב וגם את הראש לאפשרויות חדשות שלא חשבתם עליהם."

עתליה ראפס

5/5
מי שמכיר את התכנים של ערן, יכול אולי להזדהות עם המחשבה שעוברת בראש "מתי ואיך אני אגיע לשם? איך אפשר ליישם את זה בחיים שלי? מתי אני אגיע לרמה הזו של מחויבות? ומתי לעזאזל אני אהיה במקום הזה שהוא מדבר עליו". זה לפחות מה שעבר לי בראש - "אני רוצה להיות שם - במקום של הגשמה". בדיוק באותה התקופה, ערן פרסם את תכנית הליווי שלו וידעתי שאני הולכת להיות שם. הפעם- אני יודעת שכל מה שהוא אומר, אמת כי אני חיה את זה! קודם כל צריך הייתי צריכה לשאול את עצמי: האם אני מוכנה להתמודד עם עצמי? האם אני מוכנה לאתגר את האמונות שלי, להניח לאגו שלי בצד ולבחון מחדש את כל מה שאני חושבת שאני יודעת?  ובעיקר, האם אני מוכנה לעשות את כל מה שצריך לעשות, כדי להיות האדם שאני רוצה להיות. כשהפניתי את השאלה לעצמי – קיבלתי תשובה! ברגע שמקבלים את ההחלטה שמוכנים לזה, ערן מראה את הדרך איך לעשות את זה. ואני יכולה להבטיח, במיליון אחוז, שאם עושים את מה שהוא אומר ועושים את זה באמונה שלמה: משיגים את הדברים שרוצים. נקודה. סימן קריאה! יותר מזה, אם עושים ופועלים לפי כל הכללים של ערן, תוך זמן מאוד קצר, מגיעים למקום אחר לגמרי. חשוב לי להדגיש שמילת המפתח כאן, היא אחריות ורצינות כלפי עצמי. ערן נתן לי את הכלים והידע שהייתי צריכה, ומעבר לזה. אבל, אני זו שצריכה לעשות את זה בפועל. היום, אני יודעת שזו אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי בחיים שלי. ערן- תודה! 

כתר פלסטיק – דר’ גוין סאס – סמנכ”ל מטה

5/5
ברצוני להודות לך על הסמינר המרגש שהעברת לקורס המנהלים של כתר. תכני הסמינר ואופן העברתם היו מרתקים, והתחברו לתכנים רבים שהמשתתפים קיבלו במסגרת הקורס. ההדים נשמעים למעלה משבועיים והמשוב היה מצויין. אין לי ספק שהסמינר תרם רבות למשתתפים והקנה להם מבט שונה על הנושא מחד גיסא וכלים מעשיים להשגת יעדים בבית ובעבודה מאידך גיסא.

יונתן צ’רצ’י – שחקן ומורה למשחק

5/5
"ספר נפלא שהפך להיות התנך שלי. משמש אותי כשחקן, כמורה למשחק, ובחיים האישיים.
חוזר אליו בכל הזדמנות, חובה בכל בית. תחושה שהספר נכתב עבורך בתפירה אישית."

שולי זיו, מנכ”לית בית ציוני אמריקה

5/5
"מודל ומופת לכל מי שרוצה לבחור בחיים בעלי משמעות" "כל אדם זקוק למאמן, מישהו שילווה אותו בנפתולי החיים, בעליות ובמורדות. ספרו של ערן, שבעצמו ביצע את כל אותם הדברים שהוא כותב עליהם, הוא מודל ומופת לכל מי שרוצה לבחור בחיים בעלי משמעות. מומלץ לכל אחד! לקרוא וליישם."

עתליה ראפס – כותבת תוכן שיווקי

5/5

"הספר נותן כל כך הרבה תובנות על החיים ועל שוק העבודה והכי חשוב, על ההגשמה האישית והעסקית שמגיעה לכל אח ואחד מאיתנו.
זהו ספר חובה לכל שכיר שמרגיש שהוא לא ממצה את עצמו, שיש בו הרבה יותר פוטנציאל והוא מרגיש שהוא לא נוסק במשרת השכיר שמגלמת בתוכה את הנוח והמוכר ללא תחושת הריגוש וההצלחה."

אל תפספסו!
הצטרפו למעגל הקרוב שלי
היו הראשונים לקבל את כל התכנים הכי משמעותיים שלי: פרקי פודקאסט חדשים, פוסטים מעוררי מחשבה וכלים מעשים ישירות למייל שלכם

בהרשמתי אני מאשר.ת לקבל עדכונים והודעות במייל ובסמס מערן שטרן וחברת “יוצא מהכלל”. כמו כן, אני מאשר.ת כי קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

מכתבי המלצה

קישורים מומלצים

תודה! ההרשמה שלך נקלטה

ברגע זה הרובוטים האוטומטיים שלנו שולחים אליך מייל אישור עם הרבה מידע חשוב על כל התוכן המשמעותי שניתן להפיק מהאתר שלי. 
חשוב לוודא שקיבלת את המייל הזה, לעיתים הודעות תקינות נכנסות בטעות לתיקיית הספאם או הקידומים, אז כדאי לבדוק אם זה לא הגיע לשם בטעות, ואם כן, למשוך את המייל לתיקייה הראשית בתוכנת הדואר שלך כדי שלהבא ההודעות יגיעו לשם.
איזה כיף שאתם כאן!

יש לי מתנה מדהימה עבורכם!

מיטב התכנים שלי זמינים לכם ללא עלות!

הם מחכים לכם כאן בלחיצת כפתור

רגע לפני שאתם עוזבים!

אני מזמין אתכם לקבל ממני את מיטב התכנים שלי ללא עלות!
הם זמינים לכם כאן בלחיצת כפתור

השאלה שלך נשלחה!