מה אני עושה עכשיו​

עודכן ב- 4/2/2024

בתקופה הזו אני עדיין לא מקיים קבוצות והרצאות לקהל הרחב כמו בעבר (אני כן מקיים הרצאות בארגונים),  אבל אני כן מקבל לקוחות מסוימים לתהליכי ליווי אישי או לפגישות יעוץ נקודתיות חד פעמיות. אם זה משהו שתרצו לבדוק, כתבו לי כאן

כמו רבים, גם אני אחרי ארועי ה-7/10 המזעזעים נמצא במקום שתוהה מה נכון לעשות עכשיו ומה מתאים לתקופה הזו. ראיתי כי עבורי, ככל שהצלחתי להחזיר את עצמי לסוג של "שגרה" בתוך כל הכאוס הזה שאנו חווים כעת, התחזקתי יותר. 

אני מוצא שהתקופה הזו שבה הרבה דברים מתפרקים, הרבה מבנים מוכרים (כלכליים, עסקיים, חברתיים, פוליטיים וכו') משפיעה על הרבה אנשים סביבי ושאני פוגש (וכמובן גם עלי), אני חושב שזה דבר טוב. הוא לא קל, אבל הוא בריא. הרבה דברים חדשים נולדו ונוצרו רק על גבי "החורבות של הישן" (גם המדינה שלנו למשל). 

אני עובד כעת על כמה פרוייקטים חדשים ומרגשים עבורי. תקופה ארוכה חשתי שחסרה לי היצירה החדשה שלי, וכעת היא קורית בכמה תחומים. 

ביחד עם ורד אהובתי אנו מפתחים כעת משחק קלפים להעמקת האינטימיות הזוגית. יכולים בנתיים להקשיב לנו מדברים כאן על אינטימיות. וגם תוכלו להתנסות בכמה קלפים מתוך המשחק החדש כאן.  המשחק נמצא כעת בשלבי עיצוב אחרונים וממש בקרוב יעבור לדפוס להפקה. 

חופש הוא משהו שתמיד העסיק אותי במהלך החיים שלי, ובמסגרת החקירה הבלתי פוסקת שלי של היבטים שונים של חופש בחיים שלי, עברתי הרבה מאד שינויים בעצמי, שעזרו לי להבין שאין שום דבר בחוץ שיקנה לי חופש (לא כסף, לא רכוש, לא מה אחרים חושבים וכו'), זה הכל אצלנו בפנים.

כבר מספר שנים שאני מסתובב עם הרצון לקיים ריטריט ארוך, במקום קסום במדבר, שבו ביחד עם קבוצה מצומצמת של אנשים נתנסה בחקירה משותפת של ההיבטים השונים של חופש בחיים שלנו. אז אני שמח לומר שזה עומד לקרות ממש בקרוב!

ב-27-31 במרץ 2024, אנו נתכנס בחווה קסומה ליד ערד במדבר יהודה, ונצא למסע של חקירה משותפת. אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים, מוזמנים לקרוא עוד על כך כאן

אני גם מנצל את הזמן הזה לחקור את עצמי ותחומים חדשים שמעניינים אותי, כמו איך להעצים את היצירתיות שלי, וחקירה של האנרגיה הגברית והמינית. לפני מספר חודשים סיימתי הכשרה ארוכה של הנחיית גברים בשדה המיניות ואני מוצא שהתחום הזה מושך ומרתק אותי עוד יותר להעמיק בו. 

 

*** הדף הזה נוצר בהשראת Derek Sivers שאני מאד אוהב לקרוא, ופרויקט NowNowNow שלו. 

תודה! ההרשמה שלך נקלטה

ברגע זה הרובוטים האוטומטיים שלנו שולחים אליך מייל אישור עם הרבה מידע חשוב על כל התוכן המשמעותי שניתן להפיק מהאתר שלי. 
חשוב לוודא שקיבלת את המייל הזה, לעיתים הודעות תקינות נכנסות בטעות לתיקיית הספאם או הקידומים, אז כדאי לבדוק אם זה לא הגיע לשם בטעות, ואם כן, למשוך את המייל לתיקייה הראשית בתוכנת הדואר שלך כדי שלהבא ההודעות יגיעו לשם.
איזה כיף שאתם כאן!

יש לי מתנה מדהימה עבורכם!

מיטב התכנים שלי זמינים לכם ללא עלות!

הם מחכים לכם כאן בלחיצת כפתור

רגע לפני שאתם עוזבים!

אני מזמין אתכם לקבל ממני את מיטב התכנים שלי ללא עלות!
הם זמינים לכם כאן בלחיצת כפתור

השאלה שלך נשלחה!