מה אני עושה עכשיו​

עודכן ב- 15/11/2023

לאחר תקופה של התכנסות פנימה לעצמי, ולאחר שסיימתי התחייבויות קודמות עם הקבוצות של "עושים שינוי", פני לעבר תקופה של פחות עשייה ויותר הקשבה,
חשיבה והתנסות עם עצמי. אחרי תקופה של כמה חודשים של שהייה ארוכה במרחבים של ריק, ללא מטרות מוגדרות, עם עשייה מינמלית, אני מרגיש שהחלה בי תנועה חדשה ופרוייקטים חדשים שמתחילים ומתגבשים. 

אני כרגע לא מקיים הרצאות וקבוצות כמו בעבר, אבל אני כן מקבל לקוחות מסוימים לתהליכי ליווי אישי או לפגישות יעוץ נקודתיות חד פעמיות. אם זה משהו שתרצו לבדוק, כתבו לי כאן

כמו כולם, גם אותי ארועי ה-7/10 המחרידים והמלחמה בעקבותם היממו עם הרבה כאב, צער וכעס. בשבועות הראשונים, גם כדי לשמור על השפיות שלי, ביחד עם קבוצה מופלאה של יזמים, הקמנו מרחב וירטואלי לאיוורור ושחרור רגשי בשם "חיבוק לנפש".

כמו כן, יצרתי סדרה של מפגשים שנקראת "מגבירים את האור" שבהם, ביחד עם אורחים מיוחדים, אנו מביאים פרספקטיבות חדשות, כלים שעוזרים, ובעיקר אנרגיה טובה ומעצימה.

אני מוצא שהתקופה הזו שבה הרבה דברים מתפרקים, הרבה מבנים מוכרים (כלכליים, עסקיים, חברתיים, פוליטיים וכו') משפיעה על הרבה אנשים סביבי ושאני פוגש (וכמובן גם עלי), אני חושב שזה דבר טוב. הוא לא קל, אבל הוא בריא. הרבה דברים חדשים נולדו ונוצרו רק על גבי "החורבות של הישן" (גם המדינה שלנו למשל). 

לאחר שחוויתי ועברתי לאורך החיים שלי הרבה התנסויות שונות והתמודדויות עם מצבים של חוסר ודאות קיצוני, פיתחתי הדרכה חדשה שמעניקה למשתתפים כלים מעשיים לשפר את היכולת שלהם להתמודד עם מצבים של חוסר ודאות. בעולם התזזיתי, המשתנה והלא יציב שלנו, כדאי שנהיה מצוידים וערוכים לכך.  

לאור המצב, אני מציע את ההדרכה הזו ללא עלות או בדאנה. ניתן להגיע אליה מכאן. 

אני מעמיק גם עוד ועוד בעולמות החדשים והמרתקים של הבינה המלאכותית (AI), מוצא את עצמי מנסה ומתנסה, ולומד משמעויות והשלכות. 

ביחד עם ורד אהובתי אנו מפתחים כעת משחק קלפים להעמקת האינטימיות הזוגית. יכולים בנתיים להקשיב לנו מדברים כאן על אינטימיות. וגם תוכלו להתנסות בכמה קלפים מתוך המשחק החדש כאן. 

*** הדף הזה נוצר בהשראת Derek Sivers שאני מאד אוהב לקרוא, ופרויקט NowNowNow שלו. 

תודה! ההרשמה שלך נקלטה

ברגע זה הרובוטים האוטומטיים שלנו שולחים אליך מייל אישור עם הרבה מידע חשוב על כל התוכן המשמעותי שניתן להפיק מהאתר שלי. 
חשוב לוודא שקיבלת את המייל הזה, לעיתים הודעות תקינות נכנסות בטעות לתיקיית הספאם או הקידומים, אז כדאי לבדוק אם זה לא הגיע לשם בטעות, ואם כן, למשוך את המייל לתיקייה הראשית בתוכנת הדואר שלך כדי שלהבא ההודעות יגיעו לשם.
איזה כיף שאתם כאן!

יש לי מתנה מדהימה עבורכם!

מיטב התכנים שלי זמינים לכם ללא עלות!

הם מחכים לכם כאן בלחיצת כפתור

רגע לפני שאתם עוזבים!

אני מזמין אתכם לקבל ממני את מיטב התכנים שלי ללא עלות!
הם זמינים לכם כאן בלחיצת כפתור

השאלה שלך נשלחה!