/
/
הבעיה העסקית מס' 1 של עסקים רבים והפתרון שלה!

הבעיה העסקית מס' 1 של עסקים רבים והפתרון שלה!

הי!

**הערה: זה כנראה לא יהיה מה שחשבתם…

 

אז יצאתם לדרך העסקית שלכם, יצרתם מוצרים ושרותים, התחלתם למכור אותם, הבנתם שאתם צריכים לדעת גם לשווק ולמכור (כי בעצם בשום בית ספר והכשרה אקדמאית לא מלמדים אותנו את זה), התחלתם להשתפר בזה, אולי נעזרתם בליווי עסקי כזה או אחר, התקדמתם, התפתחתם… ואז?

 

מה קורה עכשיו?

 

ישנם סוגים שונים של אנשים כמובן, וסוגים שונים של עסקים, אבל במקרים רבים, יצא לי לפגוש לא מעט בעלי עסקים שלאחר מספר שנים מגיעים לנקודה שבה הם מרגישים אותה.

אצל חלק זה יהיה קל יותר, אצל האחרים, ובמיוחד ככל שעובר הזמן, זה יורגש קשה יותר, אבל רובם מרגישים אותה.

 

ה"אותה" שאני מדבר עליה, היא: התקיעות.

 

אותה הרגשה, שאין זה משנה כמה אנו מתאמצים, כמה אנו לומדים ומתפתחים, אנו נמצאים, פחות או יותר באותו המקום.

אז נכון שהשתפרנו מאיפה שהיינו בעבר, שאנחנו היום במצב טוב יותר, אבל עדיין, מול איפה שאנו מרגישים שהיינו יכולים להיות – אנו מרגיש תקועים.

 

לרוב בנקודה הזו, אנו ננסה לחפש לכך פתרון.

בעולם העסקי, יש אינספור פתרונות אפשריים לכך. אנו מאמינים שאם רק יהיה לנו הידע שאנו חושבים שחסר לנו, או אם נכיר את השיטה החדשנית יותר להביא לקוחות, או שנקבל יעוץ ממי שנחשב – אז כל הבעיה הזו תיפתר.

ולפעמים באמת זה עוזר, אבל הרבה פעמים – זה לא עוזר לנו. ואנו ממשיכים להרגיש את אותה התקיעות.

 

זה לא שאני נגד ידע עסקי, ליווי ותמיכה. להיפך, אני עצמי תמיד לומד, מתפתח ונעזר באחרים. אבל היום אני מבין שמעבר לידע והליווי החיצוני, שאני מחפש לקבל, יש משהו משמעותי יותר, ומשפיע יותר שעלי לטפל בו קודם כל. ושאם לא אתן עליו את הדעת, אין זה משנה כמה ידע ועזרה חיצונית אקבל, זה לא ממש ישנה את המצב.

 

התקיעות הזו, שאנו חווים אותה בשלבים שונים בחיינו נובעת לא מכך שחסר לנו ידע כזה או אחר. היא לא תפתר על ידי איזה שהוא "משהו" חיצוני שאנו צריכים להשיג אותו.

 

התקיעות הזו, באה לאותת לנו שיש משהו בפנים אצלנו שאינו נכון יותר.

 

לרוב היא באה לסמן לנו על כך שקיים בנו ניתוק. ניתוק של האדם מעצמו, מהפנימיות שלו, מהשליחות שלו, מהאינטואיציה הפנימית שלו או מהנשמה שלו (כל אחד לפי אמונתו).

 

אנשים שחיים כך, מנותקים מהעולם הפנימי והעולם הגבוה שלהם, הם לרוב גם מנותקים מהסביבה הקרובה שלהם. מנותקים מילדיהם, ומבן/בת זוגם, מנותקים מאותם אלו שהם נועדו להשפיע עליהם (הלקוחות).

 

כאשר אנו מנותקים מהמהות הגבוהה שלנו זה כמו לחיות בתוך מציאות מקבילה, שבה הדברים אינם עובדים לנו כמו שהיינו רוצים שיהיו. שבה אנו לא בזרימה הטבעית של החיים, אלא בנתיב שיש בו מאמץ וחיכוך.

 

במקרה הזה, הפתרונות שנכונים לנו אינם נמצאים שם "בחוץ", הם נמצאים אצלנו "בפנים".

 

ישנם הרבה אנשים שהם "מנהיגים של שינוי בעולם". הם הגיעו לכאן על מנת להוביל שינוי, לפרוץ דרך חדשה, להנהיג. חלקם מודעים לכך יותר, מרביתם פחות.

 

יש בתוכם חלק שיודע, יותר או פחות, שזהו התפקיד שלהם כאן, אך כל עוד הם נמצאים ב"ניתוק", העוצמה שבה הם מביאים זאת לידי ביטוי ומימוש היא נמוכה יחסית.

 

ככל שאנו מתחברים יותר למהות האמיתית שלנו, כך ההדהוד החיצוני שלנו גובר, כך אנו הופכים להיות משפיעים יותר ויותר.

 

אלו הם אנשים שהם מובילי דרך, סוכני שינוי ומנהיגים, שנמצאים כאן כמו "סוכנים רדומים", ויש להם תפקיד חשוב ומשמעותי בעולם שלנו. אלו הם האנשים שחוו בחייהם, שעושים ופועלים, אבל אינם במקום המדוייק להם כעת, הם מרגישים זאת, גם אם לא מודים בכך בפה ובלב מלא. בינם לבין עצמם, בתוך תוכם פנימה הם יודעים זאת.

 

אלו הם האנשים שלהם נועדתי לסייע ולעזור, אותם באתי לעורר. לעורר אותם ולחבר אותם למהותם האמיתית ולשליחותם כאן. להראות להם את הדרך להוביל ולהשפיע, מתוך הדיוק הפנימי שלהם, מתוך שליחותם האמיתית.

 

לעזור להם לפעול באותנטיות מתוך המהות האמיתית שלהם ולא מתוך האגו המתעתע שלהם.

 

אם אתם מזדהים עם הדברים האלו, אם אתם מרגישים שאתם הם אותם "מנהיגים של שינוי", אז אתם מוזמנים לבחון האם הצטרפות לקהילת "השליחות" היא נכונה ומדויקת עבורכם.

אהבתם את הפוסט?

אל תשאירו את כל הידע והטוב הזה רק לעצמכם! שתפו את אלו שבאמת אכפת לכם מהם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תכנים חדשים באתר:
הישארו מעודכנים!

הצטרפו למעגל הקרוב שלי

היו הראשונים לקבל את כל התכנים הכי משמעותיים שלי: פרקי פודקאסט חדשים, פוסטים מעוררי מחשבה וכלים מעשיים ישירות למייל שלכם

* בהרשמתי אני מאשר.ת לקבל עדכונים והודעות במייל ובסמס מערן שטרן וחברת "יוצא מהכלל". כמו כן, קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

תודה! ההרשמה שלך נקלטה

ברגע זה הרובוטים האוטומטיים שלנו שולחים אליך מייל אישור עם הרבה מידע חשוב על כל התוכן המשמעותי שניתן להפיק מהאתר שלי. 
חשוב לוודא שקיבלת את המייל הזה, לעיתים הודעות תקינות נכנסות בטעות לתיקיית הספאם או הקידומים, אז כדאי לבדוק אם זה לא הגיע לשם בטעות, ואם כן, למשוך את המייל לתיקייה הראשית בתוכנת הדואר שלך כדי שלהבא ההודעות יגיעו לשם.
איזה כיף שאתם כאן!

יש לי מתנה מדהימה עבורכם!

מיטב התכנים שלי זמינים לכם ללא עלות!

הם מחכים לכם כאן בלחיצת כפתור

רגע לפני שאתם עוזבים!

אני מזמין אתכם לקבל ממני את מיטב התכנים שלי ללא עלות!
הם זמינים לכם כאן בלחיצת כפתור

השאלה שלך נשלחה!