תמי חזני

תמי חזני

הי ערן, החלטתי לכתוב לך אחרי מספר חודשים שליווית אותי.
בפרספקטיבה לאחור אני יכולה להגיד שעשית איתי עבודה נפלאה. זיהית אצלי מהתחלה שהדרך להצלחה זו התמודדות וההכרה הלא פשוטה בפנימיות שלנו שמלווה אותנו כל החיים. אתה האדם היחיד שהצלחתי להיפתח אליו ולדבר על הכל. הדבר הראשון שאמרת לי בפעם הראשונה אחרי שהקשבת שעתיים ״ נראה לך שאחת כמוך לא מסוגלת להשיג כל מה שאת רוצה?״ ואז התחלת במשימות שדרכם חפרתי בנפשי, לא היה לי קל. תיקנת מספר פעמים כל מה שכתבתי לך כי רצית שאתמודד עם הפחדים ולא ויתרת. הצלחת לגרום לי לא לפחד מפגיעות, להרגיש,
להוריד קליפות, שלחת אותי למשימות בחיי האישיים ופתאום גיליתי על עצמי יותר ממה שחשבתי כל חיי, ככה זה שאת משימתית ולא עוצרת. אני לא מאמינה שאנשים משתנים אך הם מבצעים שינוי רק כשהם במודעות כי הפרופיל האישיותי של כל אחד קיים ולא משתנה רק צריך ללטש. אני עדיין על המגרש משחקת את המשחק בלי פחד והרבה בזכותך.
אוהבת ומעריכה מאוד תמי חזני

סטלה בורוכוב, סמנכ"לית לארגון ופיתוח הון אנושי. עיריית פתח-תקווה

ערן היקר,
תודה רבה על סדנא מצוינת בנושא הצלחה שהנחית לאחרונה בפורום המנהלים הבכירים בעיריית פתח-תקווה!
הארת את עינינו בתגליות מרתקות בתחום, כיצד ניתן לממש את הפוטנציאל האמיתי שלנו (בעבודה ובשאר תחומי החיים), בד בבד עם כלים פרקטיים שחלקת עמנו למימוש ולהשגת תוצאות מיטביות.
 
קבלנו משוב מצוין ממשתתפי הסדנא, הן על התכנים האיכותיים והערך המוסף שקבלו והן על סגנון ההנחיה שלך- רהוט, "בגובה העיניים" ומתובל בהומור שנון.
 
אין ספק- "הצלחה היא לא פוקס"!

דנאגיס – איריס ממן, מזכירת מנכ"ל

רציתי להודות לך על הכול, ההרצאה הייתה מקסימה, אנשים מאוד מאוד נהנו. איציק המנכ"ל ואני מקבלים תגובות חיוביות מאנשים. זה עשה משהוא לאנשים אין ספק!

היו מאוד מרוצים מערן בדרך שבה העביר את ההרצאה בצורה ישירה וברורה ובשפה פשוטה.

מאמינה שאנחנו נשתמע בהמשך, תודה שוב על הכול.

קבוצת פעמית – רמי שר שלום – מנכ"ל

ערן שלום רב, ברצוני להביע תודתי והערכתי הרבה על העברת הסדנאות.

מעט פעמים אתה נפגש במעבירי סדנאות המלאים ועשירים בידע רב ומוכנים לחלוק ולהעביר אותו לקהל רחב. ואתה בהחלט אחד מהם.

היכולת שלך להתחבר לאנשים מתוך סדנאות חוויתיות המלאות באנרגיה גבוהה, במקביל ליכולת הניתוח ולמגוון החומרים המקצועיים, מביאים את הלומד ממך ללמידה משמעותית, ונתנו לכל מי ששמע וחווה אותם כלים משמעותיים לצמיחה אישית עבורו ועבור הארגון.

זכות גדולה היתה להכיר אותך, כאדם שרץ לעבר מטרותיו, וחי כל בוקר למען עצמו ולמען הכלל.

כתר פלסטיק – דר' גוין סאס – סמנכ"ל מטה

ברצוני להודות לך על הסמינר המרגש שהעברת לקורס המנהלים של כתר. תכני הסמינר ואופן העברתם היו מרתקים, והתחברו לתכנים רבים שהמשתתפים קיבלו במסגרת הקורס. ההדים נשמעים למעלה משבועיים והמשוב היה מצויין. אין לי ספק שהסמינר תרם רבות למשתתפים והקנה להם מבט שונה על הנושא מחד גיסא וכלים מעשיים להשגת יעדים בבית ובעבודה מאידך גיסא.

האגודה למען החייל – רפי שדה – מנהל משאבי אנוש

אני מבקש להודות לך מקרב לב, בשם חבריי בהנהלת החברה, על הסדנה המאלפת שהעברת לנו. הצלחת לקחת אותנו למחוזות אחרים שאיננו מודעים להם בעשייה היומיומית ופתחת לנו חלון ענק שממנו רק ניתן להמריא. אני משוכנע כי זאת סנונית ראשונה ואחריה יבואו מפגשים נוספים כי התיאבון שלנו רק התגבר לעוד…

עתליה ראפס – כותבת תוכן שיווקי

"הספר נותן כל כך הרבה תובנות על החיים ועל שוק העבודה והכי חשוב, על ההגשמה האישית והעסקית שמגיעה לכל אח ואחד מאיתנו.
זהו ספר חובה לכל שכיר שמרגיש שהוא לא ממצה את עצמו, שיש בו הרבה יותר פוטנציאל והוא מרגיש שהוא לא נוסק במשרת השכיר שמגלמת בתוכה את הנוח והמוכר ללא תחושת הריגוש וההצלחה."

אמיר דרורי – אסטרטגיה יישומית לתוצאות בחברות

"אם אתם קוראים את השורות האלו עכשיו, זה אומר שנמאס לכם. משהו בפנים צועק "הצילו" ואתם מחפשים שינוי, רק שאתם לא יודעים מה בדיוק.
אם אתם שכירים, ואתם מרגישים שיש לכם הרבה יותר מה לתת, שהפער בין מה שאתם יודעים שאתם יכולים לבין מה שאתם עושים רק גדול,
שיש לכם משהו חשוב לתת לעולם או שאתם פשוט לא יודעים איך בדיוק לעשות את השינוי משכיר לעצמאי – אתם פשוט חייבים לקרוא את הספר הזה!
הספר הזה יפתח לכם את העיניים, את הלב וגם את הראש לאפשרויות חדשות שלא חשבתם עליהם."

טל לייזר – מנכלית חדשנות מעשית בע"מ

"הספר פותח את השכירים לעולם חדש שהיה סגור בפניהם. ספרו של ערן שטרן הוא ספר מכונן, בכך שהוא הופך את תהליך השינוי למשהו אמיתי, נוח, זמין וקל לשימוש כמעט לכל אחד שמרגיש בצורך בכך."

תודה! ההרשמה שלך נקלטה

ברגע זה הרובוטים האוטומטיים שלנו שולחים אליך מייל אישור עם הרבה מידע חשוב על כל התוכן המשמעותי שניתן להפיק מהאתר שלי. 
חשוב לוודא שקיבלת את המייל הזה, לעיתים הודעות תקינות נכנסות בטעות לתיקיית הספאם או הקידומים, אז כדאי לבדוק אם זה לא הגיע לשם בטעות, ואם כן, למשוך את המייל לתיקייה הראשית בתוכנת הדואר שלך כדי שלהבא ההודעות יגיעו לשם.
איזה כיף שאתם כאן!

יש לי מתנה מדהימה עבורכם!

מיטב התכנים שלי זמינים לכם ללא עלות!

הם מחכים לכם כאן בלחיצת כפתור

רגע לפני שאתם עוזבים!

אני מזמין אתכם לקבל ממני את מיטב התכנים שלי ללא עלות!
הם זמינים לכם כאן בלחיצת כפתור

השאלה שלך נשלחה!