הטבה מיוחדת
ללקוחות VIP של "יוצא מהכלל"!

לקוחות יקרים,

אני מאמין כי רשימת דיוור פעילה היא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לשימור הקשר עם הלקוחות שלכם. עובדה היא שככל הנראה הסיבה שהגעתם לדף הזה היא בעקבות כך שאתם מנויים לרשימת הדיוור שלנו.

אנו מנהלים את רשימת הדיוור שלנו באמצעות מערכת “רב מסר”. זוהי המערכת המתקדמת והפשוטה ביותר לשימוש בישראל, ואני ממליץ עליה בחום.

מערכת “רב מסר” מאפשרת לא רק ניהול רשימות תפוצה ומשלוח מסרים, אלא כוללת בתוכה גם מחולל לבניית דפי נחיתה ומכירה מתקדם, מערכת משלוח סמסים, וגם מערכת חדשנית ליצירה והפצה של קורסים דיגיטליים. 

ביקשתי מחברת “רב מסר” להעניק ללקוחות “יוצא מהכלל” הטבה מיוחדת, למי שיבחר להשתמש במערכת “רב מסר”. ולשמחתי הרבה, הם הסכימו להעניק לכם 2 הטבות מיוחדות:

1. חודשיים התנסות חינם במערכת.
2. מי שיבחר להמשיך ולהשתמש בשירות וירשם כאן דרכנו יקבל 10% הנחה על השירות.

זוהי הנחה מאד משמעותית שתשמש אתכם לכל אורך הזמן בו תשתמשו במערכת – כך שתוכלו לחסוך הרבה מאד כסף לאורך זמן!

אתם יכולים כבר עכשיו ומיד לפתוח חשבון התנסות במערכת, ולאחר מכן, אם תבחרו להמשיך ולהשתמש במערכת “רב מסר” ולזכות ב-10% הנחה. 

מלאו את הפרטים על פי ההנחיות ולחצו על הכפתור “צור חשבון התנסות”. המערכת תשלח אליכם מייל לאימות הרשמתכם. לאחר לחיצה על הקישור המיוחד במייל האימות החשבון שלכם ייפתח והחוויה תתחיל!

שימו לב! בנוסף למייל האימות יישלח אליכם מסר נוסף – הראשון בסדרה לימודית שתתן לכם טיפים מעשיים ורעיונות לשיווק באמצעות דואר אלקטרוני.

הערה: חשבון ההתנסות מוגבל ל-2,000 כתובות מייל, עם 12,000 שליחות.

תהנו!
שלכם, ערן

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

מלאו את הפרטים על פי ההנחיות ולחצו על הכפתור "צור חשבון התנסות". המערכת תשלח אליכם מייל לאימות הרשמתכם. לאחר לחיצה על הקישור המיוחד במייל האימות החשבון שלכם ייפתח והחוויה תתחיל!

X הסיסמה חלשה מידי

תודה! ההרשמה שלך נקלטה

ברגע זה הרובוטים האוטומטיים שלנו שולחים אליך מייל אישור עם הרבה מידע חשוב על כל התוכן המשמעותי שניתן להפיק מהאתר שלי. 
חשוב לוודא שקיבלת את המייל הזה, לעיתים הודעות תקינות נכנסות בטעות לתיקיית הספאם או הקידומים, אז כדאי לבדוק אם זה לא הגיע לשם בטעות, ואם כן, למשוך את המייל לתיקייה הראשית בתוכנת הדואר שלך כדי שלהבא ההודעות יגיעו לשם.
איזה כיף שאתם כאן!

יש לי מתנה מדהימה עבורכם!

מיטב התכנים שלי זמינים לכם ללא עלות!

הם מחכים לכם כאן בלחיצת כפתור

רגע לפני שאתם עוזבים!

אני מזמין אתכם לקבל ממני את מיטב התכנים שלי ללא עלות!
הם זמינים לכם כאן בלחיצת כפתור

השאלה שלך נשלחה!