פודקאסטים שהתארחתי בהם

0
פודקאסטים שאירחו אותי

לאורך השנים התארחתי באינספור פודקאסטים שונים, בארץ וגם בחו"ל. ריכזתי עבורכם את כל הפרקים שבהם הופעתי עד כה. ביניהם: "הביולוגיה של האלופים" של איתן עזריה, "Mindset" של שלומי חסטר, "ליצנות כלכלית" של יובל שוורצמן, "בית הספר לקארמה טובה" של רות דיין וולפנר, YNOW לבני דור ה-Y ועוד רבים וטובים אחרים.

/
פודקאסטים שהתארחתי בהם

תהליכים, שינויים וטרנספורמציה בתקופות משבר עם צחי קווטינסקי

16/11/23
זמן האזנה - 44 דקות
האם כדאי להתייחס למה שקורה לנו בחיים כמובן מאליו? האם חייבים לחכות לעיתות משבר, כדי להתחיל תהליכים? איך עושים השינוי בתקופת משבר? האם שינויים קורים כמו במטה קסמים או שתלויים בתהליכים? בפרק 224 אני מארח את ערן שטרן, ממובילי המשק בתהליכי שינויים וטרנספורמציה. לערן שטרן פניתי, לאור המצב שנוצר במדינה בעקבות המלחמה ושלמחתי נעניתי מיידית בחיוב. ערן, שעבר הרבה מאד שינויים בחיים, החל בתחום העסקי, דרך המשפחה וכלה בבריאות, הפך כל משבר להזדמנות. ערן מוביל כבר שנים רבות בעלי עסקים בתהליכי שינוי לקראת הצלחתם. חשוב מאד שנקשיב לערן ונבין למה אסור שנעמוד במקום ולמה עלינו להתפתח, ולהתקדם. חשוב מאד שנקשיב לערן ונלמד ממנו איך לפעול גם בשגרה, ולמה אסור לחכות לתקופות משבר. חשוב מאד שנקשיב לערן בין אם אנחנו שכירים ובין אם בעלי עסקים.

איך להתמיד ולא לעצור בדרך לחלומות שלי? בפודקאסט YNOW

13/11/23
זמן האזנה - 37 דקות
הדרך ליצירת שינוי היא מאתגרת מלאה בעליות וירידות. לצערנו, הרוב יפלו בדרך בגלל דבר אחד- אין להם את הכלים הפרקטים להתמודד עם הנפילות שבדרך בפרק ההמשך עם ערן שטרן דיברנו על איך מתמידים בדרך שלי למרות הירידות, הכשלונות שבדך, הסביבה שאומרת לא, החברים שמורידים, וממשיכים קדימה בכל הכוח, לעבר החלומות שלי ולמה חייב לעשות ולעבוד על זה בגיל צעיר, כדי שלא ניזכר בגיל 60 להתעורר

המטרה: להנות מהדרך עם ליאת שפר בן יעקב

09/11/23
זמן האזנה - שעה ו-6 דקות
ערן שטרן מלווה כבר יותר משני עשורים אנשים בתהליכי שינוי. הוא אחד המנטורים הותיקים והמוערכים בארץ, אם לא “ה”. במשך שנים ליווה אנשים בתהליכי שינוי והגשמה. ועל אף שהוא עצמו עשה הרבה שינויים לארוך הדרך, משבר באמצע החיים בצורה של סרטן, הביא אותו לעצור, להתבונן, לעשות הערכה מחודשת ולשינוי הגדול בחייו. מה ערן גילה בדרך ומה המסר שלו מהמסע? הצטרפו אלינו לפרק מרתק וחשוף על מסע החיים של כולנו.

לקרוע את הצ׳קליסט של ההורים, איך עושים את מה שנכון לי באמת? בפודקאסט YNOW

07/11/23
זמן האזנה - 32 דקות
אנחנו רגילים שיש הסללה בחיים שלנו תיכון צבא טיול לימודים חתונה בית ומה קורה עם מי שחושב אחרת? לרוב קשה מאוד לייצר את המסלול ה״שונה״ ״המיוחד״ זה שיוצא מהקווים הרגילים שההורים והסביבה מתווה לנו אבל איך בכל זאת אפשר לעשות את זה? איך נכון לפעול? איך הולכים נגד מה שחושבים ההורים והסביבה שלנו? ואיך יודעים, שמה אנחנו עושים, הוא נכון לנו?

לגלות את עצמך עם יוכי סלר

12/10/23
זמן האזנה - שעה ו-36 דקות
איך הסכמה למות מאפשרת יותר חיים? איך הטלת ספק מאפשרת יותר ביטחון ואמונה? איך אנחנו יכולים לקחת אחראיות על משברי החיים או ואולי הם מגיעים כי הזמנו אותם? מהו הגבול בין לשחרר מערכת יחסים פוגענית לבין להתמודד איתה? מתי לעזוב הוא ממניע בריחה ומתי זו בחירה נשמתית מהו הצד האפל של עולם ההתפתחות האישית? האם להאמין להבטחות האושר של המומחים? ומה בכל זאת הבשורה הטובה לאנושות בעידן הנוכחי? על כל זה ועוד בפרק שליפניכם… קצת על המנטור ערן שטרן מזה כ-20 שנים, שערן שטרן מוביל אנשים, יזמים, בעלי עסקים וארגונים בתהליכי שינוי וטרנספורמציה משמעותיים. ערן הוא מחברם של רבי-המכר "להגשים – מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות" ו"להתעורר – מדריך מעשי לשכירים שמתלבטים אם להישאר… או להשתחרר", מרצה מבוקש, מנחה הפודקאסטים "עושים שינוי", "בודדים בצמרת" ו"כסף טוב" שזכו עד כה ללמעלה מחצי מליון האזנות. נקודות שבהן עבר ערן בעצמו הם עזיבת משרה ניהולית בכירה באינטל לטובת הקמת עסק עצמאי התמודד והחלים ממחלת הסרטן, דרך גירושים ויצירת חיים חדשים.

מתוך אי ודאות לצמיחה עם אייל הורוביץ

21/09/23
זמן האזנה - שעה ו-8 דקות
ברוכים הבאים לפרק השלישי של הפודקאסט "הדרך למצוינות". היום יש לנו אורח יוצא דופן שהקדיש את שני העשורים האחרונים להובלת אנשים פרטיים, יזמים, עסקים וארגונים בטרנספורמציות עמוקות - ערן שטרן. לאורך הקריירה שלו, ערן עמד לצידם של מנכ"לים, בכירים ויחידים מרקעים שונים, והתמודד יחד עם אינספור אתגרים אישיים, עסקיים ופיננסיים. האינטראקציות שלו עם עשרות אלפי לקוחות בארץ ובעולם העניקו לו עושר ייחודי של ניסיון ומתנה יצירתית לפתרונות חלוציים המשנים חיים

משפחה בע"מ עם ערן שטרן ותומר שטרן עם גיתי אברהם

13/09/23
זמן האזנה - שעה ו-15 דקות
תומר וערן שטרן מראים איך משלבים בין משפחה ועסקים למרות הכל! איזה כיף, הפרק הזה מרגש אותי במיוחד! יש לי היום את הזכות והעונג לארח דאבל שטרן! ראשית קבלו את ערן שטרן, מאבות ההתפתחות האישית בישראל, אשר מזה 20 שנים מלווה אנשים ועסקים. באופן אישי, ערן מלווה גם אותי מתחילת דרכי ועד היום. שנית - קבלו את תומר שטרן. הוא רק בן 23, וכבר ממצב את עצמו כאיש עסקים מצליח, תומר וערן ייסדו ביחד את "ווידו" - החברה המובילה להפקת פודקאסטים בישראל. מעבר לכך, הוא אישיות צבעונית, מנוע חזק של אנרגיות, רעיונות, סיסטמות ואיש עבודה רציני.

שינויים עמוקים, פגיעות וגילוי עצמי עם שלומי חסטר בפודקאסט Mindset

31/07/23
זמן האזנה - שעה ו-17 דקות
בפרק הזה שוחחתי עם ערן שטרן - יזם, מרצה ומנטור אשר מלווה אנשים, יזמים, בעלי עסקים, מנכ"לים ובכירים בתהליכי שינוי וטרנספורמציה משמעותיים בחייהם ובעסקים שלהם. לפני שנפגשנו להקליט ערן התעקש שאשמע את אחד הפרקים אצלו בפודקאסט בו הוא משתף באותנטיות בחוויות לא פשוטות אותן עבר. הכנות והחשיפה של ערן בפרק גרמה לי להחליט שבפרק שנקליט יחד אני רוצה להביא את עצמי קרוב יותר וחשוף יותר ומה שיצא זה אחד הפרקים הכנים והמרגשים שהקלטתי.

מועדון סיכומי הספרים עם רפאל יאגודייב

21/07/23
זמן האזנה - 56 דקות
למה סביבה איכותית זה המפתח להצלחה שלך? ואיך ניתן לבנות מיינדסט של אדם מצליח גם אם כל הסביבה שלך לא תומכת בך? כל זה ועוד בפרק שלנו היום. ברוכים הבאים לפודקאסט של מועדון סיכומי הספרים בפרק שלנו היום רפאל יאגודייב מארח את ערן שטרן, מחר רבי המכר להגשים ולהתעורר. בנוסף ערן שטרן הוא בעלים של חברת יוצא מהכלל. יוצר הפודקאסט עושים שינוי. תלמידו של בוב פרוקטור והראשון שהשיק את הספר הסוד בישראל לראשונה. הפרק שלנו היום הולך לעשות בשאלה מרכזית אחת. איך להגשים את עצמך גם אם הסביבה הקרובה שלך לא תומכת בך. ואיזה כלים מנטליים אתה חייב ללמוד וליישם בחיים שלך, וממה כדאי לך להימנע בדרך.

פרק 142 – להמציא את עצמך שוב ושוב מחדש עם דורון ליבשטיין

19/07/23
זמן האזנה - 57 דק
הפרק של היום הוקלט לפודקאסט "נו, מה עכשיו?!" של דורון ליבשטיין, ובו הוא לקח אותי לשיחת עומק על המסע האישי שלי, ואיך לאורך השנים המצאתי את עצמי שוב ושוב מחדש. בין השאר דיברנו על החוויה של המסע שיצאתי אליו בעולם עם המשפחה, ההתמודדות עם מחלת הסרטן, ההחלמה והריפוי, המסע שלי לגילוי חדש של החיים לאחר הגירושים וגם על מיניות והתפתחות בככל. דיברנו על האופן שבו העולם שלנו משתנה במהירות כל כך גבוהה היום, שאין לנו ברירה כבני אדם אלא לזוז, להתאים את עצמנו ולהשתנות.

הצד האפל של ההתפתחות האישית בפודקאסט Skills עם טל מוסקוביץ

09/07/23
זמן האזנה - 43 דקות
בשנים האחרונות ההתפתחות האישית הפכה לתחום עיסוק של רבים, ולעולם תוכן משגשג. הרבה אנשים נדבקים בהתפתחות אישית כמקור למוטיבציה, אנרגיה, שינוי עצמי, ועוד הרבה דברים חיוביים. אך בכל דבר חיובי יש גם צדדים שליליים ואפלים, שעליהם באנו לדבר היום. ערן שטרן, מראשוני העוסקים בהתפתחות אישית בארץ, פותח בשיחה גלויה על האתגרים, הבעיות והצדדים הפחות חיוביים בהתפתחות האישית. צדדים שכולנו מכירים בתוכנו, אבל מעטים מאיתנו מדברים אותם החוצה.

להקשיב ללב. להיפתח לשינוי. להנות מהדרך. כאן ועכשיו בפודקאסט סופרמאסטר

29/06/23
זמן האזנה - 57 דקות
פניתי לערן שטרן וביקשתי ממנו להיפגש בטבע כדי להקליט פודקאסט. הוא הפתיע אותי עם תשובה קלילה וזורמת: "יאללה בכיף" כתב לי. בלי שיחה מקדימה.. בלי שאלות.. בלי תיאום ציפיות.. פשוט קבענו שעה ומיקום, ונפגשנו. כבר למעלה מ 10 שנים אני לומד ממנו. השתתפתי בקורסים והרצאות שלו, קראתי ספרים והאזנתי לעשרות פרקים של הפודקאסט שלו "עושים שינוי" ערן חי חיים של התפתחות שינוי וצמיחה. הוא למד להקשיב ללב שלו ולחיות את החיים - כאן ועכשיו. הוא מלמד כיצד "להתעורר" ו"להגשים" (אלו שמות של 2 ספרים שלו) היום זכיתי להיפגש איתו בטבע לשיחת לימוד וייעוץ. חלק ממה שלמדתי: 1. שהחיים הם "אי ודאות" צריך ללמוד ליצור ולהכיל שינוי בחיים. 2. לחיות כאן ועכשיו. 3. להקשיב ללב ולרגש (יותר מדויק מהשכל) 4. להתבונן מה באמת גורם לי להיות מאושר בחיים 5. לשאול את עצמי "מה אני רוצה להרגיש בשנה הקרובה" 6. וגם המלצה לחופשה על אחד החופים של גואה (: אחרי המפגש אכלנו יחד אבטיח קר ומתוק ואני הרגשתי תחושת הודיה! על זה שהקשבתי ללב שלי ויצרתי את הפודקסט הזה. על זה שאני נפגש עם אנשים כאלה טובים מעניינים ומעוררי השראה. תודה.

על החיים ועל העסק עם יובל ביאליק

29/03/23
זמן האזנה - שעה ו-14 דקות
אהלן חברים, בפרק של היום אני מארח את אחד מהאבות המייסדים של עולמות השיווק, הליווי העסקי וההתפתחות האישית בישראל ערן שטרן. דיברנו על הגלגולים השונים שערן עבר בקריירה הארוכה והמפוארת שלו, על תובנות משמעותיות שהוא למד מהקמה של אימפריות, מהצלחות ענק וכישלונות מפוארים, על מייצרים שינוי או מתמודדים עם שינויים בחיים שלנו ועוד המון תובנות חשובות לכולנו. על החיים ועל העסק, יאללה מתחילים!

פרק 130 – עושים שינוי מתוך הלב – איילת רוזנפלד

12/03/23
זמן האזנה - שעה 11 דקות
והפעם אני בכורסת המרואיין בפודקאסט "לב פראי" של איילת רוזנפלד. את איילת הכרתי לפני כ-15 שנים תחילה כלקוחה ובהמשך כקולגה וחברה לדרך. בשיחה שלנו דרך סיפורי השינוי שעברנו שנינו, דיברנו על מה נדרש מאיתנו כדי לעשות את השינוי שאנחנו רוצים, מתי להקשיב ללב, איך להתמודד עם הפחד שעולה, איך להתמודד עם אתגרים ועוד הרבה. וגם, למי שיצפה בגרסת הוידאו של הפרק, יוכל לראות אותי קופץ ממטוס בצניחה חופשית 😊

החיים הסודיים של הגרושים עם מאיה גולדברג

03/01/23
זמן האזנה - 43 דקות
רן שטרן אוהב שינויים – למעשה הוא מומחה בשינויים. הוא מלווה אנשים לטרנספורמציות בחיים. בפרק הזה ערן ואני מדברים על השינויים שאנחנו עוברים בחיים ואיך לצלוח אותם. בעוד שהאינסטינקט שלנו הוא להתנגד לשינוי, השינוי הוא החלק הכי משמעותי בגדילה שלנו ובהתפתחות שלנו כבני אדם.

איך לעבור טרנספורמציה פנימית תוך כדי כתיבת קופי עם ישעיהו ריב

24/12/22
זמן האזנה - שעה ו-16 דקות
חבר ותיק, מנטור עסקי, שקהל נלהב של עשרות אלפי אנשים בפניהם הרצה עד כה, בכל הארץ, הקנו לו את המעמד של מרצה מבוקש בקרב קהלים רבים, חברות וארגונים. אליו פונים מנכ"לים ובעלי עסקים שמחפשים דרך להגדיל את הרווחיות של העסקים שלהם, עובדים ומנהלים שמעוניינים לקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות יותר, אנשים ויזמים שמחפשים את הדרך העצמאית שלהם לעסוק במה שהם אוהבים ותוך כדי כך, גם להגשים את עצמם כלכלית.

האור והצל – חשבון הנפש של מנטור בכיר עם טליה מיכאלי

04/12/22
זמן האזנה - שעה ו-19 דקות
ערן שטרן הוא מנטור של מנטורים, שעבד עם בכירים רבים ממגוון תחומי עיסוק. הוא מאמן ומלווה קבוצות ויחידים בתהליכי שינוי וטרנספורמציה מאז שנת 2006, והוא אחד ממעצבי תעשיית האימון העסקי והאישי בישראל. ביום כיפור האחרון (2022) הוא פרסם מאמר מכונן - חשבון נפש על כל ההתנהלויות והפרקטיקות הבעייתיות שבעולם האימון האישי והעסקי, שאת חלקן הוא בעצמו הטמיע בתעשייה, ואת מרביתן הוא חווה בעצמו ובעבודתו. בשיחה זו, ערן מספר על ההתפכחות שהיתה לו בנוגע לכל הפרקטיקות הללו, שהינן במקרים רבים חלק בלתי נפרד מאיך שאחרים פועלים בתעשייה ואיך שהוא עצמו פעל ועל הבעייתיות והנזק שהן עלולות לגרום, על ההתמודדות עם מחלת הסרטן, על תהליך החיבור לרגש ועל השלת הפרסונה הלא אותנטית שהיתה לו. אנו משוחחים על כל אחד מהסעיפים במאמר של ערן, שמפרט למה חשוב שנהיה מודעים בתור מאמנים ומאומנים, אך קודם כל - בתור בני אדם.

שינוי לריפוי עם דן לוסטיג

03/11/22
זמן האזנה - שעה ו-2 דקות
איך הופכים אתגרים למתנות גדולות פתאום באמצע החיים משום מקום? ערן מקבל אבחנה רפואית שיכולה בקלות לשמוט לאנשים כמוך וכמוני את הקרקע מתחת לרגליים… אבל מיום שאבחנו את ערן בסרטן רמה 3 הוא יצא למסע ודבק בגישה שאפשרה לו לרפא את עצמו ועל הדרך להעיז לעשות שינויים משמעותיים בחייו ולצעוד לעבר החיים החדשים שלו, חיים שמדוייקים לו הרבה יותר וככה הצליח להפוך נקודת קושי לא קלה- לסיפור של הצלחה.

פרק 110 – הצד האפל של עולם ההתפתחות האישית – דנה רגב

23/10/22
זמן האזנה - שעה 25 דקות
פרק מיוחד שהוקלט לפודקאסט "מעלה בטוב" עם דנה רגב. בהמשך לגילוי דעת ארוך שפרסמתי, קיימתי ביחד עם דנה שיחה פתוחה וכנה על הכשלים בעולמות ההתפתחות האישית. בין השאר תוכלו לשמוע: מהם הכשלים העיקריים שמהם כדאי להיזהר מה האחריות של הלקוחות ושל המנחים השונים כיצד להימנע מפגיעות אפשריות פתרונות מעשיים לצמצום הסיכונים ולהגדלת הסיכויים להפיק יותר באופן משמעותי מהתהליכים שאתם עוברים

איפה זה פוגש אותי עם ספיר אבישר

09/10/22
זמן האזנה - שעה ו-2 דקות
כמה פעמים אנחנו כל כך רוצים לעשות שינוי ויש משהו שלא מסתדר ואנחנו נותנים לזמן לחלוף ובלי שנשים לב עברה עוד שנה מהחיים שלנו. אם הגעתם לפרק הזה אני מניחה שאתם מעוניינים בשינוי. אז איזה כייף! הגעתם למקום הנכון 🥳 ערן הוא מאסטר של שינוי. מנטור עסקי, מומחה לפריצות דרך בחייהם של אנשים בדגש על מה שהם אוהבים..בעברו הוא מהנדס ועבד באינטל בתפקיד בכיר בהמון שנים. ואז עשה את השינוי הגדול שלו. הוא מנחה פודקאסט נפלא, ״עושים שינוי״, מרצה ועוד המון דברים. דיברנו על איך עושים שינוי במיוחד שהוא שינוי משמעותי וגדול בחיינו? ואם אני לא יודעת מה השינוי שאני רוצה אז אולי לא כדאי לעשות שינוי? אני יודעת מה אני לא רוצה, אבל לא יודעת בדיוק לאן אני רוצה לצעוד תמיד יש פער בחיים בין איפה שאני נמצאת לאיפה שאני רוצה להיות, אז איך מתמודדים עם זה? ואיך אפשר להסתכל על זה ממקום חיובי? בקיצור אין לכם מה להמשיך לקרוא! מבטיחה לכם שהתשובות סופר מלמדות והן נמצאות ממש פה 😍
טוען...
הישארו מעודכנים!

קבלו הודעה ברגע שיוצא פרק חדש

היו הראשונים לקבל את כל התכנים הכי משמעותיים שלי: פרקי פודקאסט חדשים, פוסטים מעוררי מחשבה וכלים מעשיים ישירות למייל שלכם

* בהרשמתי אני מאשר.ת לקבל עדכונים והודעות במייל ובסמס מערן שטרן וחברת "יוצא מהכלל". כמו כן, קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

תודה! ההרשמה שלך נקלטה

ברגע זה הרובוטים האוטומטיים שלנו שולחים אליך מייל אישור עם הרבה מידע חשוב על כל התוכן המשמעותי שניתן להפיק מהאתר שלי. 
חשוב לוודא שקיבלת את המייל הזה, לעיתים הודעות תקינות נכנסות בטעות לתיקיית הספאם או הקידומים, אז כדאי לבדוק אם זה לא הגיע לשם בטעות, ואם כן, למשוך את המייל לתיקייה הראשית בתוכנת הדואר שלך כדי שלהבא ההודעות יגיעו לשם.
איזה כיף שאתם כאן!

יש לי מתנה מדהימה עבורכם!

מיטב התכנים שלי זמינים לכם ללא עלות!

הם מחכים לכם כאן בלחיצת כפתור

רגע לפני שאתם עוזבים!

אני מזמין אתכם לקבל ממני את מיטב התכנים שלי ללא עלות!
הם זמינים לכם כאן בלחיצת כפתור

השאלה שלך נשלחה!