.

קבלו בחינם פרק מרב-המכר "להגשים":

הסוד להשגת היעדים שלנו

מאת: ערן שטרן

אריזה של ספר להגשים

 המפתח להצלחה טמון באופן שבו אתם מציבים את היעדים שלכם. יש לכם את כל מה שנדרש על מנת להשיג כל יעד שתרצו. מה שאתם באמת רוצים יוכל להתגשם, השאלה המרכזית היא כיצד תציבו את היעד שלכם. 

כל אחד יכול להציב יעדים, ורבים עושים זאת, אך מרבית האנשים לא משיגים את היעדים שלהם.

המפתח להשגת היעדים שלכם טמון באופן שבו אתם מציבים אותם מלכתחילה.

מרבית האנשים אינם מודעים כלל לאופן שבו הם מציבים לעצמם את היעדים, ולכן הם גם מפספסים אותם שוב ושוב. בפרק שלפניכם תגלו את סוד ההצלחה הטמון בהצבת יעדים נכונה ובדיוק בהגדרת היעדים שאתם רוצים להגשים.

שמעון פרס, הנשיא ה-9 של מדינת ישראל

"להעז, לשנות ולהגשים"

"ערן היקר, ברצוני להודות לך על ספרך "להגשים" אשר הענקת לי.מבין דפי הספר עולים עצות ורעיונות מעניינים, מסקרנים ומעוררי מחשבה, הנטועים באמונה ברוחו האופטימית והחיונית של האדם.הפוטנציאל הטמון באדם פנימה, בכל אדם, הוא כה גדול, שלעיתים אין אנו מודעים למלוא עומקו.ספרך נועד לסייע בגילוי והעצמת מודעות זו – להעז, לשנות ולהגשים. ראה ברכה בספרך וביוזמותיך, ישר כח".

לצפייה במסמך הרשמי

גיל פרץ, איש עסקים ומרצה בינלאומי ומחבר הספרים Intimate Marketing ו-Obama’s Secrets       "ספר מעשי במיוחד"

"ערן שטרן כתב ספר מעשי במיוחד, כי הוא מבוסס על הניסיון הרב שלו, והתשוקה שלו לסייע לרבים לרכוש את ההרגלים והכלים הנכונים, כדי לחולל בחייהם שינוי משמעותי. אהבתי את הספר במיוחד בזכות הגישה המאוד ישירה, השימוש בסיפורים ואנקדוטות מהעבודה באינטל, וה’ישראליות’ שבו. כל אדם נולד עם כוח לשנות. הספר ייתן לכם כלים פשוטים ומעשיים להוציא את הכוח הזה לפועל." 

ג’ון אסאראף, חבר רב המכר "התשובה" ומורה בסרט "הסוד"

"דרך בטוחה ומוכחת"

"ערן, שמחתי להתרשם מהמקצועיות והיכולות שלך. הידע שלך והתהליכים שאתה מוביל בליווי אנשים להשגת המטרות וההצלחה שלהם, מאפשרת להם דרך בטוחה ומוכחת להגיע מהיכן שהם נמצאים למקום שבו הם רוצים להיות, במהירות וקלות יותר מאשר אי פעם. אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה להשיג יותר בחייו, לקבל ממך את הליווי."

ניסים אמון, זן מאסטר, מחבר הספר "חכמת המזרח"

"ספר מומלץ"

"ערן שטרן מציג כאן מתודולוגיה שמאפשרת לכל אחד לכוון את עצמו אל חזון העתיד הרצוי. דרך הניסיון האישי הרב שלו, יחד עם תרגילים והנחיות בהירות, נפתחת כאן דרך המתאימה לכל אחד, אל מסלול קצר ויעיל של התקדמות. הספר עשיר בציטוטים נפלאים וסיפורים מרחיבי דעת. ספר מומלץ בתרמילו של היוצא להרפתקה הגדולה של הגשמה עצמית."

ניר דובדבני, מנכ"ל חברת RND, לשעבר מנכ"ל רשת הולמס פלייס ישראל

"ידע חדשני ומרתק"

"שילוב מושלם בין פרספקטיבה ושינוי פרדיגמה מחשבתית לתוצאה. ידע חדשני ומרתק שבא לידי ביטוי על ידי דוגמאות וסיפורים אמיתיים. השילוב של הידע עם התרגולים בספר מייצר עבודה אישית וחווייתית ותחושה שהספר נכתב עבורך בתפירה אישית. כל מה שנותר לך זה לעקוב בשקיקה אחר התכנים וההוראות. לאחר קריאה אתה מתמלא ברוח עשייה ברמה הפרקטית ביותר! ספר לא חובה למי שלא באמת רוצה להגשים."

ג'אנט אטווד, מחברת רב המכר "מבחן התשוקה"

"לוקח אותך 'צעד אחר צעד' "

"הספר של ערן "להגשים" פשוט לוקח אותך 'צעד אחר צעד' מהמקום בו אתה נמצא למקום בו אתה רוצה להיות. זה כמו לחוות קורס התפתחות שלם רק בספר."

איתי פז, סופר “גם בלונדיניות יכולות" ומנטור בינלאומי להצלחה באינטרנט"

"מדהים, מעשי, חובת קריאה לכל אחד!"

בדיוק כמו כל דבר שערן עושה, גם רב-המכר "להגשים" הוא חוד החנית בתחומו. ערן לקח את הניסיון העשיר שלו והפך אותו לספר שמגלה לכל אחד איך גם הוא יכול להגשים את החלומות שלו ולהפוך להצלחה. ערן הוא מנטור מדהים ובשנים האחרונות הוא שינה לאלפי אנשים את החיים והביא אותם להצלחה מדהימה. זהו ללא ספק ספר מומלץ ביותר, חובה לכל אחד, בכל גיל ובכל שלב בחייו.

יונתן צ’רצ’י, שחקן ומורה למשחק

"חובה בכל בית"

"ספר נפלא שהפך להיות התנך שלי. משמש אותי כשחקן, כמורה למשחק, ובחיים האישיים.

חוזר אליו בכל הזדמנות, חובה בכל בית. תחושה שהספר נכתב עבורך בתפירה אישית."

דר' עו"ד יניב זייד, דר' שכנוע", מומחה בינלאומי לשכנוע ומחבר רבי מכר                          " ארגז כלים פרקטי"

"הספר "להגשים" כולל ארגז כלים פרקטי ותובנות מדהימות, המתאימות לכל אחד – שכירים ועצמאים, מבוגרים וצעירים, כאלו שמרוצים ממצבם האישי והמקצועי, וכאלו שמרגישים פער בין מצבם הנוכחי למקום בו היו רוצים להיות. ערן משרטט בצורה מדויקת את הדרכים להגשים את מטרותיכם, ומדוע טרם השגתם כל מה שרציתם עד כה.

הכתיבה קולחת ומעניינת, ממש כמו לשמוע את ערן מדבר אליכם. ספר חובה לכל מי שרוצה לחיות את חלומותיו ולקחת את עצמו לרמה הבאה. ממליץ בחום!"

אפרת אנזל, מגישת טלויזיה

"ספר משנה חיים. מנסיון"

המנטור העסקי ערן שטרן מסביר בגובה העיניים מה בתכלס תוקע אותנו בחיים, ואיך כל אחד ואחד מאיתנו יכול לנסח את הדרך שלו לפריצת גבולות ולהשגת מטרות. ספר שיגרום לכם לחשוב, אבל יותר מכך - יגרום לכם לזוז. ספר משנה חיים. מניסיון.

אלי לולאי, מוסיקאי, מקים וסולן להקת רוקפור

"ספר אמיתי ומרתק"

"ספר אמיתי ומרתק, על שינוי הרגלים, על צמיחה אישית, על זוגיות, על חזון עתידי, על לאהוב את עצמך, גם מול המראה, ולהתרגש ממה שאתה עושה.

מאפשר לך לנפץ את הקולות והמחסומים המעכבים, ואת אותן"נשמות טהורות" שתמיד ישמחו להגיד לך, שהרעיון החדש ומדהים שלך, הוא בזבוז זמן... זה ממש לא בזבוז זמן להגשים ולמקסם את עצמך. הספר נפלא וממש מתעקש שההפך הוא הנכון.

להגשים הוא ספר מקסים, שנותן תקווה והמון כוחות סוס, מרגיע ומחזק אותך דרך הרבה דוגמאות וסיפורים מעוררי מוטיבציה וכמובן דוגמא אישית של ערן.

שולי זיו, מנכ”לית בית ציוני אמריקה

"מודל ומופת לכל מי שרוצה לבחור בחיים בעלי משמעות"

"כל אדם זקוק למאמן, מישהו שילווה אותו בנפתולי החיים,

בעליות ובמורדות. ספרו של ערן, שבעצמו ביצע את כל אותם הדברים

שהוא כותב עליהם, הוא מודל ומופת לכל מי שרוצה לבחור בחיים בעלי משמעות.

מומלץ לכל אחד! לקרוא וליישם."

צביקה ברגמן, זן מאסטר, מחבר הספר "חכמת המזרח"

"מי שידבוק בו יתעורר במציאות חדשה"

"כמו מסע אחרי מדריך טיולים ותיק ומיומן הלכתי שבי אחרי השורות ונשאבתי אל תוך הספר “להגשים” ונהנתי מכל רגע. מסע אמיתי כתוב וערוך לעילא ולעילא מתחיל כחלום ומי שידבוק בו יתעורר במציאות חדשה.

יישר כח לא רק על המה אלא גם על האיך."

טל לייזר, מנכ"לית חברת "חדשנות מעשית" - ניהול תהליכי חדשנות ופיתוח מוצרים

"נקודת המבט משתנה"

 "להגשים של ערן שטרן הוא לא סתם ספר, הוא תכנית פעולה, כזאת שיש בה גם התלהבות ותשוקה אמיתית לצאת לעולם
ו... להגשים.

אחרי קריאת הספר, כבר אין דרך חזרה, נקודת המבט משתנה והתחושה ש- הכל אפשרי הופכת להיות חזקה יותר מהכל."

איתן עזריה, כדורגלן מכבי חיפה ונבחרת ישראל לשעבר

"לאלו שלא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר"

"יש שני סוגים של סופרים בעולם – אלו שכותבים על עצמם, ואלו שכותבים כדי לאפשר לאחרים להצליח. ערן הוא ללא ספק מהסוג השני שמוכיח שהמילה הגשמה היא לא מילה גסה – אלא יעד בר השגה לאלו שלא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר."

 

זהר עמיהוד, עוזר לבעלי אתרים להיות ראשונים בגוגל

"ערן שטרן גילה את מה שרבים אינם מבינים"

 "ערן שטרן גילה את מה שרבים אינם מבינים: אתה יכול (גם חייב) להשיג את מה שחשוב לך. בכל רגע. שומעים משהו? זה הקול הפנימי שלכם שמונע מכם להגשים, מונע מכם להשיג יותר.

בשפה פשוטה, תוך מתן דוגמאות וכלים, ערן מניע אתכם לפעולה למימוש מה שחשוב לכם. אם תפעלו על פי העקרונות שבספר, תוכלו לממש את היעדים החשובים לכם ביותר הן בתחום האישי והן בתחום העסקי. מי שפועל מצליח."

לקבלת הפרק מתנה יש להרשם:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.