העולם שלנו משתנה. בכל יום שעובר, יותר ויותר אנשים רואים את הזיוף והניכור שקיים סביבם ומחפשים את הדבר האמיתי. העולם שלנו צריך עוד מאותם "מנהיגים חדשים", אותם אנשים הפועלים ממקום אותנטי, אמיתי ומדויק. העולם שלנו צריך אנשים ועסקים, שעושים טוב ומשפיעים יותר ויותר.
העולם שלנו צריך אתכם!

קהילת “השליחות” 2019

מרחב התפתחות מואץ לאנשים ועסקים עם שליחות

אם אתם רוצים לקחת את החיים האישיים שלכם כמה שלבים משמעותיים קדימה. אם אתם רוצים להקים עסק, או שכבר יש לכם עסק קיים, ואתם קמים עם תחושה ש”משהו כבר לא עובד” לכם ברמה האישית או העסקית. אם  אתם רוצים לראות את עצמכם חלק מאותו “עולם חדש” ולא יודעים איך, אני שמח להציג בפניכם את קהילת “השליחות”.

כיצד הכל התחיל?

או – מה גורם לבן אדם לקום יום אחד ולהקים קהילת עסקים?

לפני כ-13 שנים יצאתי לדרך העסקית שלי. לפני כן שימשתי כמנהל בכיר בחברת “אינטל” והגעתי לנקודה שבה מצד אחד כבר לא נהניתי מהעשייה שלי בחברה ומצד שני היתה בי מעין אנרגיה פנימית עצומה שהרגשתי שאני חייב לתת לה ביטוי לפרוץ ולצאת החוצה.

יצאתי לדרך עם הרבה אופטימיות ותקווה, שדי מהר התחלפה בפחדים וחששות. פתאום התברר לי שאני לא מבין שום דבר בעסקים, ובשיווק, אין לי מושג מאיפה להביא את הלקוחות וכיצד למכור להם.

אבל מעבר לכל אלו, חשתי בדידות עצומה. פתאום הייתי ממש לבד. לא רק בלי הגב והבטחון של חברה גדולה כמו אינטל, אלא גם בלי הסביבה שתתמוך בי, ברעיונות שלי, שאוכל להתייעץ איתה, לקבל מילה טובה ועידוד כשצריך. הייתי לגמרי לבד.

מאז ועד היום עברתי דרך ארוכה. הפכתי להיות תלמיד שקדן מאד של שיווק ועסקים, נעזרתי באינספור מנטורים שחנכו אותי, עברתי (ועודני עובר) תהליכי התפתחות אישית עמוקים, ויצרתי לעצמי סביבה עצומה של חברים חדשים, קולגות ואנשים שאני שמח לעזור להם ולהיעזר בהם.

עשיתי המון, התנסיתי בהמון, הצלחתי בהרבה דברים וגם נכשלתי בלא פחות.

היום אני מבין לעומק את המשמעות של הידע הנכון שאתה לומד, האנשים המתאימים שאתה מקיף את עצמך בהם, ואת תהליכי ההתפתחות החשובים שכל אדם (ובמיוחד בעלי עסקים) חייבים שיהיו להם בכדי להתקדם, להתפתח ולהצליח.

ובכל זאת,  לפני כמה שנים, התחלתי להרגיש שוב, שלמרות כל מה שעשיתי, וכל ההישגים שלי – נדרש משהו חדש.

העולם שלנו משתנה, ועולם העסקים משתנה איתו. דברים שעבדו בעבר בהצלחה כבר לא עובדים היום באותה רמת הצלחה. גישות שיווקיות שבעבר היו מאד שימושיות ואפקטיביות, הפכו להיות נדושות, לעיתים “מזויפות” ובעיקר כבר לא הרגיש לי נוח יותר להשתמש בהן. ראיתי כיצד יותר ויותר עסקים משתמשים במניפולציות שיווקיות כאלו ואחרות על מנת לקדם את עצמם, משכפלים אחד את השני עד לבלי הכר ובעיקר מתרחקים מהאותנטיות והאמת של מי שהם.

לכך התווספה גם חקירה מעמיקה שעשיתי עם עצמי, רציתי להבין פעם אחת ולתמיד “למה אני כאן?” ומה התפקיד שלי בעולם. רציתי לדעת מה השליחות שלי וכיצד לממש אותה.

בסופו של תהליך החקירה הבנתי שהתפקיד שלי כאן הוא להוציא לאור את מנהיגי המחר. את אותם אנשים שיודעים שיש בהם מתנה לתת לעולם, ומחפשים את הדרך המעשית להביא אותה לידי ביטוי בצורה אמיתית ואותנטית.

לפני כארבע שנים הכל פתאום התחבר לי ביחד. ככל שראיתי לאן העולם הולך, לאן עולם העסקים מתקדם וכיצד אנו כבני אדם מתפתחים, הבנתי שאין הפרדה אמיתית בין מי שאנחנו ובין העסק שלנו. למעשה, כיום התפיסה שלי היא שהעסק שלנו הוא בעצם פלטפורמה להביא את עצמנו לידי ביטוי עצמי מלא ואותנטי. העסק שלנו הוא הכלי דרכו אנו יכולים להביא את השליחות שלנו לידי ביטוי בעולם – להשפיע, לשנות ולהנהיג.

באפריל 2015, ומתוך תחושת שליחות ורצון לעזור לאנשים ובעלי עסקים המתמודדים עם אותן דילמות ואתגרים שאיתם התמודדתי אני בעצמי הקמתי ביחד עם ויקי אשתי את קהילת “השליחות”.

קהילת השליחות נועדה לתמוך, לקדם ולפתח את עצמכם ואת העסק שלכם, לעודד האחד את השני לפעולה מקדמת, להעניק כלים מעשיים וליצור תוצאות חדשות.

קהילת “השליחות” הינה מרחב תומך ומפרה, המיועד לעזור לכם גם להביא את עצמכם, ואת הטוב ביותר שבכם לידי מימוש וביטוי בצורה מלאה וגם להיות מתוגמלים על כך כלכלית.

קהילת “השליחות” היא למעשה המקום הראשון והיחיד בארץ אשר משלב תהליכי התפתחות ותהליכים עסקיים ויוצר שילוב של צמיחה אישית לצד צמיחה עסקית.

כיום, מעל ל-4 שנים אחרי שהוקמה הקהילה אני יכול לומר שאף על כל התקוות והתוכניות הגבוהות שהיו לנו לא שיערנו ולא דמיינו לאן זה יגיע ומה בעצם יווצר.

קהילת “השליחות” היא אחד הדברים שאני הכי גאה בהם שיצרתי בחיי. מעולם לפני כן, לא נוצר משהו דומה שאני מכיר. לא בחיבור בין האנשים, העזרה והרעות בין האנשים.

כמו בחומוס – גם "עסקים עושים באהבה או שלא עושים בכלל".
ובקהילת "השליחות" יש הרבה מאד אהבה.

ולכן, אם חשוב לכם:

לקדם את העסק תכנית השליחות

לפתח ולקדם את העסק שלכם

לדייק את עצמכם ואת העסק, את סדרי העדיפות, ההכנסות, המכירות והשיווק ולהישאר ממוקדים במה שנכון וחשוב לכם

לפתח את עצמכם תכנית השליחות

לפתח את עצמכם

לקבל הכוונה פנימית מדויקת מתמיד, להתחבר לעצמי האמיתי והאותנטי שלכם ולהביאו לידי ביטוי בעולם

לגרום לדברים לקרות

להסיר מהדרך פחדים ומכשולים, לפעול באופן מתמשך ועקבי ולעשות את מה שמרבית האנשים נמנעים מלעשות

העולם שלנו צריך שאתם והעסק שלכם תשגשגו

ישנו מיתוס פופולארי שאומר ש“אם תעשה את מה שאתה אוהב, הכסף יבוא”.

האמת רחוקה מכך.

מרבית האנשים אינם עושים את מה שהם אוהבים.

ומתוך אלו שכבר עושים את מה שהם אוהבים, רבים נמצאים בשרידות ובהישרדות כלכלית​.

זה לא שזה לא קיים ולא אפשרי. ההיפך הוא הנכון, אבל לשם כך אנו נדרשים לעשות סוג של “עבודה פנימית” שמרבית האנשים נמנעים מלעשות אותה.

במקום זאת, הם מחפשים את “קיצורי הדרך” ו”גלולות הקסם” שיביאו להם תוצאות כלכליות ומהר. לרוב זה גם לא עובד להם. ולא רק שזה לא עובד להם, לרוב גם הלקוחות מרגישים שיש כאן משהו “מזוייף” ולא אמיתי.

להתפרנס בברכה ממה שאתה אוהב, היא לגמרי אפשרות אמיתית. אבל צריך בשבילה את ההכוונה המתאימה שבעקבותיה גם יבואו הפעולות הנכונות.

איך עושים את זה?

העולם משתנה, וגם העולם העסקי משתנה. ובעולם, וכעת גם בישראל הולך ומתהווה דור חדש של עסקים: עסקים מבוססי שליחות.

המשמעות של הדור החדש של עסקים (עסקים מבוססי שליחות)  היא יצירה של עסקים רווחיים, צומחים ומתגמלים – ברובד הכלכלי, האישי של בעל העסק ושל כל המעורבים בו, ובהשפעה הטובה והמיטיבה שלו על העולם.

בעלי העסקים החדשים הללו, אותם “מנהיגים חדשים” שואפים ופועלים ליצור טרנספורמציה בחיים שלהם ובחיים של הלקוחות שלהם. הם פועלים מתוך הדיוק הפנימי והשליחות שלהם, וכל אחד שנמצא במגע איתם – יכול להרגיש את זה.

הם יוצרים מערכת יחסים אמיתית וארוכת טווח עם הלקוחות שלהם. מערכת יחסים שבה הם לא צריכים לעשות את מה שאנו מכירים מעולם השיווק הרגיל: לנסות “לשחד”, “ללחוץ” או “לשכנע” אנשים כדי שיקנו מהם.

אותם בעלי עסקים מבוססי שליחות, מדוייקים קודם כל עם עצמם, ואז גם המסרים שלהם ללקוחות, לעובדים ולספקים שלהם מדוייקים יותר. מה שיוצר סוג של “קסם”, מאחר ואנשים מגיבים בהתלהבות למטרות גבוהות, לדיוק, ולתשוקה שנובעת מתוך אמת פנימית, מאשר לעוד “גימיק שיווקי” כזה או אחר.

"המטבע בעל הערך הגבוה ביותר בעולם הוא ההשפעה שיש לך על אנשים אחרים"

ג'ים קרי

"השליחות" טובה לאנשים ולעסקים!

מדי שנה מתפרסמים עוד ועוד מחקרים המראים כי אנשים ועסקים הפועלים מתוך השליחות המדוייקת שלהם מרוויחים יותר!

הם לא רק מרוויחים יותר, הם גם חיים טוב יותר!

זיהוי השליחות בחיינו, וחיים מתוך משמעות מבטיחים לנו חיים מלאי עוצמה, חופש פנימי, הגשמה ומימוש. כאשר אנו חיים מתוך חיבור למהות הנשמתית שלנו ומביאים לידי ביטוי את השליחות שלנו במעשינו ביום יום, כל החיים שלנו עוברים טרנספורמציה.

למעשה, אנו יוצרים הלימה בין כל התחומים החשובים בחיינו: הקריירה או העיסוק שלנו, הבריאות שלנו, מערכות היחסים שלנו, ומערכת היחסים שלנו עם עצמנו!

כן, יכול להיות שזה נשמע לכם טוב אולי אפילו טוב מידי, וכמו איזה רעיון יפה שאתם לא מבינים איך זה יכול תכל’ס לעזור לחיים שלכם ולעסק…

אם כך, הנתונים הבאים הם בשבילכם:

איך אפשר להשתייך ולצמוח בעולם החדש
ואיך החברות בקהילת "השליחות" יכולה לעזור לכם?

לפתח ולהצמיח עסק זו משימה שיכולה להיות מאתגרת ומלחיצה, במיוחד שמשמעות הכשלון היא לא רק חוסר היכולת לכלכל את עצמכם ואת המשפחה, אלא גם להחמיץ את השליחות והתפקיד שלכם כאן בעולם.

עכשיו, תארו לכם שהיה לכם ממי ללמוד איך לעשות את זה נכון ולחסוך טעויות בדרך…

שהייתה לכם רשת תמיכה וביטחון של אנשים שעוברים בדיוק את אותם התהליכים כמוכם…

שהיו זמינים לכם כל הכלים שאתם צריכים בדרך …

כל זה כדי לקטוף את הפירות שמגיעים לכם!

האם הייתם מאפשרים לשליחות שלכם מכם?​

בקהילת השליחות אנו מתמקדים בחמישה תחומים מרכזיים:

קבלת כלים מעשיים וידע עסקי מתקדם להצלחה העסקית שלכם, הממוקדים ב:

 • הגדלת העסק, ההכנסות והרווחיות
 • אפיון וזיהוי הלקוחות המדוייקים והנכונים לכם
 • פיתוח הבטחון ביכולת שלכם לשווק את השרותים והמוצרים שלכם
 • מוכוונות לעשייה מקדמת

ההכנסות שלכם והעסק שלכם יגדלו רק עד לרמה שאתם כאנשים וכבעלי העסקים תתפתחו. ולכן אנו מבינים כי הצמיחה וההתפתחות האישית שלנו היא הכרחית.

 

החברים בקהילה עוברים תהליכי התפתחות משמעותיים ועמוקים המאפשרים להם:

 • פריצת תקרות זכוכית אישיות ועסקיות
 • הסרת חסמים ופחדים מעכבים
 • תקשורת ישירה ועקבית עם האינטואיציה הגבוהה שלהם המכוונת אותם בכל עת

סביבה חזקה יותר מכח רצון. ולכן בקהילת “השליחות” יצרנו סביבה חזקה המאפשרת:

 • פיתוח הקשרים האישיים והעסקיים בין חברי הקהילה
 • שייכות לקבוצה איכותית ומקדמת של אנשים המפתחים ביחד את הדור הבא של העסקים בעולם החדש
 • השתייכות ומעורבות בקהילה מטעינת אנרגיות

 

“אם אתה רוצה ללכת מהר, לך לבד. אם אתה רוצה להגיע רחוק, לך ביחד עם קבוצה” – פתגם אפריקאי

אנו מאמינים שעסקים משנים את העולם ולכן גם העסקים שלנו הם כאלו ההופכים את העולם לטוב יותר.

אנו מאמינים שהצלחה עסקית היא דבר טוב עבור כולם,

העסקים של חברי הקהילה ממוקדים במתן ערך אמיתי, התפתחות ושמירה על אינטגריטי גבוה.

הצלחה בכלל והצלחה עסקית בפרט היא משחק קבוצתי! ואנו משחקים אותו בעוצמה. אנו שם כדי לתמוך אחד בשני, בחברי הקהילה, לעודד כשצריך, לפרגן כשמגיע, לחגוג הצלחות ולעזור באתגרים.

חברי קהילת "השליחות" משתפים:

מבנה תוכנית "השליחות"

ההתקדמות בתוכנית אפשרית בשלושה נתיבי התפתחות שונים המותאמים למקום שאתם נמצאים בו.

בכל נתיב תחשפו לתכנים, הדרכות, כלים מעשיים ותוכניות פעולה רלוונטיות שיקדמו אתכם.

בכל שלב, תוכלו לעבור בין הנתיבים השונים, בהתאם לרצון ולצורך שלכם.

נתיב השליחות

נתיב השליחות

מיועד לאנשים הרוצים לדייק ולהגדיר את השליחות שלהם בעולם. מתאים לשכירים המחפשים שינוי וכיוון חדש בחייהם ולבעלי עסקים הרוצים לדייק ולהבין כיצד העסק שלהם מביא לידי ביטוי את השליחות שלהם.

נתיב היזמות תוכנית השליחות

נתיב היזמות

מיועד לאנשים הנמצאים בתחילת דרכם העסקית, ומחפשים את הדרך המדויקת עבורם להתחיל ולהתקדם. נתיב זה מעניק להם דרך מעשית לפיתוח ולביסוס של העסק שלהם בקצב האישי הנכון והמתאים להם.

נתיב ההשפעה תכנית השליחות

נתיב ההשפעה

מיועד לאנשים עם עסק קיים הרוצים להגדיל ולהעצים את העשייה העסקית שלהם, להגיע ולהשפיע על יותר לקוחות. לפתח את ההובלה והמנהיגות שלהם ולהפוך להיות מנהיגים ומובילים בתחומם.

ובנוסף התוכנית כוללת:

מרחב תוכן עשיר

קהילת חברים חזקה, תומכת, מפרגנת ומקדמת

תמיכה להתקדמות שלכם

מזל כהן - מומחית לבריאות טבעית והרזיה.

מנהלת קהילה של 72,000 עוקבות מהארץ והעולם, ועוזרת לנשים ליצור גוף חטוב, בריא ואנרגטי!

האם זה עבורכם?

קהילת “השליחות” מיועדת לאנשים ובעלי עסקים החולקים את הכוונה לפעול מתוך שליחות ויעוד ומעוניינים לדייק אותם ולהביא אותם לידי ביטוי עסקי מעשי ומתגמל.

“השליחות” נועדה לכם, אם אתם:

"כאשר אנחנו נותנים לאור הפנימי שלנו לזרוח אנחנו מעניקים, בלי מודע, רשות לאחרים לעשות כמונו. כשאנחנו משתחררים מהפחדים שלנו, הנוכחות שלנו משחררת אחרים"

מריאן וילאמסון

מה ההשקעה הנדרשת?

המחירים המקובלים בשוק לתוכניות ליווי הנמשכות שנה או פחות, נעים בטווחים של אלפי עד עשרות אלפי שקלים.

אך זה לא מה שתדרשו להשקיע על מנת להצטרף לקהילת “השליחות”.

על מנת להפוך את התוכנית לנגישה ככל האפשר לבעלי עסקים ולאנשים המעוניינים להקים עסקים, ההשקעה בתוכנית היא 390 ₪ בלבד לחודש.

ההצטרפות לקהילה הינה בהתחייבות לתקופה של 12 חודשים. לאחר מכן ניתן תמיד להאריך את החברות בקהילה. יש לנו חברים שכבר נמצאים בשנה השלישית לחברותם בקהילה ולא מפסיקים להתפתח אישית, עסקית וחברתית.

דניאל בן ארי – מייסד תוכנית ההכשרה למנהיגי העולם החדש

"חלוצי המהפכה" ואמן יוצר, המאמין בהליכה אמיצה בעקבות לחישות הלב.

מוכנים להצטרף?

מלאו כאן את פרטיכם (שלב 1 מתוך 2) או התקשרו אלינו כעת 1700-50-50-79

חגית שוורץ

רווית שוורץ

צורפת ומעצבת תכשיטים

“אחרי קריירה מוצלחת בהיי טק, יצאתי לחפש את הייעוד שלי ומצאתי שמה שגורם לי אושר הוא יצירה של תכשיטים, ממש כמו שהיה, כשהייתי נערה. תמיד חשבתי שיצירה זה נחמד כתחביב, אבל כדי להתפרנס צריך מקצוע רציני ולכן ביליתי כמה שנים טובות בלימודים בטכניון ואחר כך בעבודה תואמת.

הסיבה שהצטרפתי לתוכנית היא, שעל אף שהרגשתי שאני בייעוד שלי וכך פעלתי, לא ידעתי לומר במילים מהו אותו ייעוד ורציתי להעמיק ולהבין אותו יותר.

במסגרת התוכנית הבנתי שמעצם הדרך שבה אני מתנהלת בחיים, אני מפיצה אור שמאפשר לאחרים לראות את עצמם. השליחות שלי היא בעצם לחיות את חיי בצורה הכי נכונה ומתאימה לי ובכך אני גם משרתת אחרים. מה שעזר לי להגיע לידיעה המשחררת הזו, הוא החיבור לאינטואיציה הגבוהה שלי והמידע שהגיע ממנה והתוכנית שמלווה בכך צעד אחר צעד.

הידיעה מהי השליחות שלי, הביאה איתה עוד שקט נפשי. עכשיו ברור וקל לי יותר, לבחון כל דבר, אם הוא מתאים ונכון לי או לא. הידיעה הזו מלווה אותי בכל תחום בחיים הרבה מעבר לתחום העסקי. כך למשל, עשיתי גם שינוי בתזונה (נגמלתי מסוכר) ואני ממשיכה ומדייקת לעצמי כל דבר וכל תחום בחיים שלי.

מבחינה עסקית, בשנה האחרונה ההכנסות שלי עלו ב60%! אני מייחסת את העלייה הזו, לעבודה הפנימית שעשיתי (ואני עדיין עושה) ולעצם הידיעה מהי השליחות שלי, שגורמת לי לפעול ברוגע ובדיוק שהולך וגדל כל הזמן.

אני מאמינה שדרך הפעולה מתוך ייעוד ושליחות היא דרך חזקה מאוד וגם יעילה. לכן השקעה בחיבור המדויק לשליחות ופעולה נקייה מתוך המקום הזה מביאה גם תוצאות עסקיות טובות

ערן שטרן
מוביל ומייסד קהילת "השליחות"

ערן שטרן הוא מנטור עסקי, סופר, יזם ומומחה ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם של אנשים. שטרן בעל נסיון של שנים בניהול וליווי אנשים להשגת תוצאות פורצות דרך בחייהם.

אליו פונים מנכ”לים ובעלי עסקים שמחפשים דרך להגדיל את הרווחיות של העסקים שלהם, עובדים ומנהלים שמעוניינים לקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות יותר, אנשים ויזמים שמחפשים את הדרך העצמאית שלהם לעסוק במה שהם אוהבים ותוך כדי כך, גם להגשים את עצמם כלכלית.

ערן נחשב בעיני רבים כחלוץ בתחומו ומוביל חדשנות בעסקים מזה שנים רבות. הוא ליווה אלפי בעלי עסקים להצלחות יחודיות שהשתמשו באסטרטגיות ובשיטות היחודיות שהוא פיתח לאורך השנים.

עדיין מתלבטים?

אולי זה יעזור לכם לקבל החלטה

הלוואי והייתי יכול לענות על השאלה הזו ב-“כן” מוחלט. אבל התשובה הכנה היא: “זה תלוי”.

לבנות עסק יציב, רווחי ומתגמל היא משימה שלוקחת זמן. מנסיוני רב השנים ראיתי שזה לוקח בדרך כלל בין שנתיים לשלוש שנים עד שהעסק מגיע לנקודה שהוא תופס מומנטום ומתפתח בצורה מואצת.

אם אתם נמצאים ממש בתחילת הדרך העסקית שלכם, או שעדיין רק חושבים על הרעיון של להקים עסק, אז תוכנית “השליחות” בוודאות תעזור לכם לעלות על הנתיב שיוביל אתכם לבניית עסק מצליח בהמשך דרככם. וסביר גם להניח, שהיא תעזור לכם להימנע מטעויות וקשיים שמרבית בעלי העסקים בתחילת הדרך חווים.

אם אתם כבר בעלי עסק קיים, אז הכיוונון הפנימי, הדיוק של השליחות שלכם, החיבור המדויק לעצמכם, לעסק שלכם, ולקהילה שלמה של בעלי עסקים מתפתחים כמוכם, יעזרו לכם באופן כמעט מיידי.

אני סומך על הלקוחות שלי שהם אנשים בוגרים ומבינים שאין פתרונות מידיים ו”גלולות קסם” שיוצרות תוצאות בין לילה ושהם מבינים שכל הצלחה היא תוצאה של פעולה עקבית, מתמשכת ושל עבודת התפתחות אישית מעמיקה.

ראיתי אינספור לקוחות שהשתתפו בתוכנית והשיגו תוצאות יוצאות דופן בעסק ובחיים שלהם. הקרדיט שייך כולו להם – הם אלו שעשו את העבודה. תוכנית “השליחות” אינה יכולה לספק (כמו אף תוכנית אחרת) את כל מה שאדם צריך כדי להצליח ולהתקדם, אבל היא בהחלט מעניקה למשתתפים המון – לאלו שבוחרים לקחת ולהשתמש בכך.

יש מן הסתם לא מעט תוכניות ליווי כאלו ואחרות שניתן להרשם אליהן. אני עצמי הייתי בין הראשונים בארץ שפיתחו וקיימו תוכניות ליווי עסקיות עוד מ-2008. יש לי נסיון עם עשרות קבוצות ליווי שהובלתי, ואלפי אנשים שחנכתי, ולאורך השנים זיהיתי מה חסר או לא קיים היה בכל התוכניות בעבר.

היחודיות של “השליחות” לעומת תוכניות אחרות באה לידי ביטוי במספר תחומים:

 • זו התוכנית היחידה המשלבת תהליכי התפתחות אישית עמוקים לצד התפתחות עסקית מקדמת. השילוב בין שני העולמות הללו הוא הכרחי על מנת להתקדם באמת, כי אין זה מספיק רק לקבל את הכלים העסקיים, לא פעם יש בנו חסמים פנימיים שמונעים מאיתנו להשתמש בהם.
 • זו התוכנית היחידה שמאפשרת לאנשים לזהות ולדייק את השליחות שלהם ולבנות עסק המבוסס על כך.
 • זו התוכנית היחידה שמקיימת במקביל לתכנים המגוונים גם קהילה חזקה של אנשים המחוברים אחד לשני, העוזרים ותומכים אחד לשני באופן יום יומי.

השאלות שאתה צריך לשאול את עצמך הן אלו:

 • האם אני מאמין שיש לי שליחות בעולם?
 • האם אני רוצה לפעול מתוך השליחות שלי, בין אם אני נשאר שכיר בעבודתי או שאני מקים עסק?

אם עניתם בחיוב לאחת משתי השאלות הללו, אז התשובה היא “כן!” מוחלט.

כשכירים המשתתפים בתוכנית, מעבר לתהליך המעמיק שתעברו ותחוו, התשובות שתקבלו והדיוק לגבי השליחות שלכם בעולם, תהנו גם מהחשיפה והשהייה הארוכה בחברתם של בעלי עסקים, יזמים ואנשים הפועלים לממש את השליחות והיעוד שלהם ברמה הגבוה ביותר.

מאחר ו“סביבה חזקה יותר מכח רצון”, רק ההשפעה של הסביבה המקדמת הזו עליכם תהיה בעלת ערך עצום עבורכם.

וזו אולי אחת הסיבות העיקריות לכך שתוכנית “השליחות” נועדה לכם.

מן הסתם השלב המתאים לכם להתחיל בו הוא “נתיב השליחות” בו תעברו תהליך מעמיק ומדוייק לזהות ולהגדיר מהי השליחות שלכם בעולם.

לאחר מכן, תוכלו להמשיך ולעבור לשלב המימוש שלה.

כעקרון זה בעיקר תלוי בכם ובכמה שתרצו להשקיע בעצמכם ולהתקדם. התוכנית ומרחב התוכן הוא כל כך מקיף ועשיר שתמיד יהיה לכם לאן להמשיך ולהתפתח.

התוכנית בנוייה כך שהיא פוגשת כל אחד במקום אחר בדרך ובמסע שלו. כך שכל אחד יכול להשקיע לפי הצרכים שלו.

המינימום הנדרש על מנת להתקדם בצורה עקבית ואפקטיבית בתוכנית הוא להקדיש לפחות שעתיים – שלוש בשבוע. הזמן הזה יוקדש גם ללמידה אך בעיקר לתרגול וליישום מעשי של מה שלמדתם. מעבר לכך, כל אחד יכול להשקיע כמובן יותר ולהתפתח ולהתקדם בקצב מהיר יותר.

התוכנית מורכבת ממספר סוגים של תכנים מגוונים – עסקיים והתפתחותיים. התכנים מאורגנים ב-3 צורות עיקריות:

 • תהליכי התקדמות מובנים, הבנויים שלב אחר שלב כדי לקדם את המשתתפים.
 • קורסים נוספים לפי נושאים ספציפיים
 • תכנים משלימים וממוקדים לפי נושאים

מעבר לכך, כל מפגשי הקהילה, ההרצאות והוובינרים מצולמים ומפורסמים באתר החברים המיוחד של חברי הקהילה.

 

הנה רשימה חלקית של התכנים הקיימים בתוכנית. בכל עת מתווספים תכנים נוספים שערן יוצר ומעביר לחברים:

 • זיהוי ומציאת השליחות שלכם בעולם
 • יצירת תהליך “הברכה” שלכם – מה הטרנספורמציה שאתם יוצר בעולם
 • אפיון הלקוחות המדויקים לכם שימשכו אליכם
 • בניית המסרים השיווקיים המדויקים שיהדהדו ללקוחות שלכם
 • אפיון הצעת הערך והמודל העסקי המתאים לכם ולעסק שלכם
 • 46 מודלים עסקיים שונים שתוכלו להטמיע בעסק
 • שיווק מבוסס יעוד היוצר בידול ויחוד שלא ניתן להעתיק אותו
 • כיצד לתמחר את המוצרים והשרותים כך שיביאו לידי ביטוי את הערך היחודי שלכם
 • כיצד ליצור שיתופי פעולה אפקטיביים ומועילים
 • כיצד לפתח ערוצי שיווק נוספים בעסק
 • “מכונת התוכן” – כיצד ליצור תוכן מגוון בעל ערך גבוה, המושך לקוחות ומייצר הכנסות
 • “מגנט הכסף” – כיצד ליצור ולמשוך עוד כסף לחייכם
 • מיוחד לשכירים: כיצד להקים עסק חדש מאפס
 • “להגשים עכשיו!” כיצד להשיג את היעדים החשובים לכם בחיים
 • אמנות הצעד הראשון: כיצד להתחיל ולקדם פרויקטים חשובים
 • יצירת מגוון רחב של מקורות הכנסה נוספים
 • כלים שימושיים, תוכנות שימושיות וספקים מומלצים לעסקים
 • איך לפתח את המנהיגות וההשפעה שלכם בעולם ועם קהל הלקוחות שלכם
 • ועוד… ועוד… ועוד…

אתם צודקים, בהחלט יש כאן המון. ולכן התכנים ונתיב ההתקדמות שלכם אופיין לתמוך במקום שבו אתם נמצאים כעת. תוכלו לבחור להתחיל ולנוע באחד משלושת הנתיבים:

 1. נתיב השליחות – אם אתם רוצים להגדיר את השליחות שלכם בעולם
 2. נתיב היזמות – אם אתם רוצים להקים עסק או נמצאים בתחילת דרככם העסקית
 3. נתיב ההשפעה – אם אתם רוצים להגדיל ולהעצים את העשייה העסקית שלכם

בכל נתיב, תקבלו הכוונה מדוייקת לשיעורים, התכנים והכלים הרלוונטיים וכיצד להתקדם ולהתפתח – אישית ועסקית.

בכל רגע ובכל שלב, תוכלו לבחור לעבור מנתיב לנתיב ולהיחשף למגוון הנוסף של התכנים והכלים שעומדים לרשותכם.

האם הכל מתבצע דרך האינטרנט?

לא.

התכנים והקורסים השונים זמינים לכם כל זמן חברותכם בקהילה בגישה חופשית דרך האינטרנט.

אך מעבר לכך אנו מקיימים אחת לחודש מפגש “קהילה” בו נפגשים כל החברים, ומועברים בו תכנים נוספים, הרצאות אורח, הפעלות ופעילויות שונות, תרגולים, תהליכי מאסטרמיינד, “כסא חם” ועוד…

מעבר למפגשי הקהילה אנו מקיימים מעת לעת גם פעילויות נוספות כמו טיולים משותפים, מסיבות, ערבי מפגשים עם בני/בנות הזוג, קומזיץ בים ועוד…

אחת לחודש אנו נפגשים למפגש “הקהילה” החודשי שלנו.

תוכלו למצוא כאן את כל המועדים הקרובים של המפגשים והיכן הם מתקיימים. 

פגשי הקהילה אנו מקיימים מעת לעת גם פעילויות נוספות כמו טיולים משותפים, מסיבות, ערבי מפגשים עם בני/בנות הזוג, קומזיץ בים ועוד… התאריכים והמקומות משתנים ומתפרסמים באופן שוטף לחברי הקהילה מספיק זמן מראש כדי שיוכלו להיערך בהתאם.

 

אז הנה האמת: ההתפתחות שלנו אף פעם לא באמת מסתיימת. לא האישית ולא העסקית. ולכן כל עוד תרגישו שאתם ממשיכים לקבל ערך ורוצים להשאר מחוברים לקהילת “השליחות”, תוכלו להאריך את השתתפותכם בתוכנית גם מעבר לשנה הראשונה.

כבר כיום יש לנו חברים בקהילה הנמצאים בשנה השלישית של חברותם בקהילה.

לפני כ-14 שנים, עוד כשעבדתי כמנהל בכיר באינטל, כנראה הייתי חושב כמוכם. המילה “רוחני” תמיד העלתה לי בראש תמונה של אנשים בשאנטי, עם שרוואלים לבנים שהולכים בלילה לאור ירח 😊.

אבל אז גיליתי, שבעצם כולנו אנשים רוחניים, רק ישנם כאלו שמפחדים להודות בכך! כך הייתי בעצמי בעבר.

גיליתי שישנם תכנים שאנשים יתייגו אותם כ”רוחניים” שהם מאד מעמיקים, משמעותיים, שימושיים ומהפכניים יותר מכל דבר אחר שלמדתי בעברי (כולל בשני תארים אוניברסיטאיים).

זו התוכנית היחידה שמשלבת תכנים התפתחותיים מעמיקים לצד תכנים וכלים עסקיים. זה מה שעושה אותה כל כך יחודית ומיוחדת.

מי שמכיר אותי, יודע שבסופו של דבר אני אדם מאד פרקטי ומעשי. ולכן גם התכנים הגבוהים יותר שתחשפו אליהם בתוכנית הם מאד פרקטיים, מעשיים ומקדמים.

מאחר וההתקדמות וההצלחה בתוכנית (ובכלל בחיים) תלויה קודם כל וראשית כל בעשייה ובמחוייבות שלנו כאנשים, אני לא רואה שום דרך שבה אני (או כל אחד אחר) יכול להבטיח ולתת אחריות על הצלחה.

כל התוצאות שאנו מגיעים אליהן, הן בסופו של דבר תוצר של ההתמדה, העשייה, ההתפתחות והמחוייבות שלנו. של כל אחד מאיתנו.

תוכנית וקהילת “השליחות” מיועדים לאנשים מחוייבים שבאים לעשות. התוכנית אינה מתאימה למי שבא לנסות. ולכן ההצטרפות לתוכנית היא במחוייבות לשנה שלמה. 

ליצירת קשר ופרטים נוספים

תגובות

תגובות