.

עושים שינוי!

האם זה עבורכם?

האם אתם מרגישים תחושת מיצוי ותסכול בעבודה/עיסוק/עסק או בחיים בכלל, מבינים שמה שאתם עושים כרגע כבר לא נכון ולא מתאים או מדוייק עבורכם, אך אתם לא יודעים עדיין מה יהיה הכיוון החדש שלכם (אתם יודעים מה "לא", אך עדיין לא יודעים מה "כן")?

או שאתם כבר יודעים מה הכיוון החדש שלכם, אך אין לכם עדיין את ההבנה או הידע איך להגיע לשם (יודעים "מה" אבל עדיין לא את "איך")?

או שאתם כבר יודעים מה אתם צריכים לעשות כדי להגיע למקום החדש, אך עדיין מהססים או פוחדים לצאת לדרך החדשה (מרגישים תקועים במקום או מפחדים לזוז ממנו)?

או שאתם מרגישים תחושת ריקנות בחיים, שגרה שוחקת ורוצים להכניס משמעות חדשה לחייכם.

המשותף לכל אלו: אתם רוצים שינוי מהמצב הנוכחי בו אתם נמצאים. 

אם אחד התיאורים הללו נוגע לכם ומתאר את המקום שאתם נמצאים בו כרגע, חשוב שתמשיכו לקרוא, כי הפתרון למצב הזה נמצא ממש בהישג ידכם.

אם אתם רוצים שינוי, אבל לא יודעים ממה להתחיל, יש כאן הצעה משמעותית עבורכם, שלא תעלה לכם דבר!

בלחיצה על הכפתור הירוק, תוכלו לתאם שיחת בהירות עם יועצת בכירה מטעמי. 

המטרה של השיחה היא לעזור לכם להשיג בהירות בנוגע למקום שאתם נמצאים בו ומה עוצר אתכם מלבצע שינוי, לאן אתם רוצים להגיע (מה המטרה הגדולה שלכם) ומה תהיה הדרך האפקטיבית עבורכם להתקדם לשם.

מדובר בשיחה משמעותית של 30-45 דק' לפחות. 

לקראת תאום המועד לשיחה, יש למלא שאלון קצר. השאלון נועד להפוך את השיחה לאפקטיבית. וגם להבטיח שאנו מקיימים את השיחות עם אנשים מחוייבים ורציניים בלבד.

אבל רגע לפני כן: אל תצפו ששיחה אחת תציל את חייכם, לא אנחנו ולא אף אחד אחר יכולים להציל מישהו. אנחנו כן יכולים לעזור לאנשים שיודעים לראות הזדמנויות ומוכנים להשקיע זמן, אנרגיה וכסף ולפעול כשאלו מופיעות לפניהן. אם זה אתם, אנחנו נשמח לשוחח אתכם!

מוכנים לצעד הבא?

מלאו את השאלון המקדים ונחזור אליכם לתאום מועד מתאים לשיחת הבהירות:

מהי האסטרטגיה לשיחה?

בשיחה עם היועצת המקצועית שלי, אתם תגלו מהו "מחיר הנוחות" שלכם. יש אנשים שקוראים לכך גם "מחיר חוסר ההחלטה" או "מחיר ההישארות במקום".

זה בעצם המחיר שמשאיר אתכם תקועים באותו המקום, בנקודה A. מרבית האנשים מסתכלים על הנקודה החדשה שהם רוצים להיות בה – נקודה B, ושואלים את עצמם, מה המחיר שזה ידרוש ממני להגיע לשם?


אבל, זה לא באמת גורם לאנשים לעשות את השינוי שהם רוצים.


אגב – גם אם אנשים מוכנים לשלם את המחיר, או לעשות את ההשקעה הנדרשת כדי להגיע לנקודה B, במקרים רבים הם לא מצליחים להגיע לאותה הנקודה.

למה?

כי יש משהו שמשאיר אותם תקוע בנקודה A. שמונע מהם לעשות את השינוי.

 

ואתם רוצים לעשות שינוי!
איך אני יודע שאתם רוצים לעשות שינוי? כי אתם כאן – בדף הזה! קוראים כאן עכשיו!

מרבית האנשים רודפים אחרי אותה נקודה רצויה B, ומשקיעים את מרבית הזמן, האנרגיה והכסף שלהם בכך: "אני רוצה להרוויח עוד 10,000 ₪ בחודש", "אני רוצה לעזוב את העבודה שלי", "אני רוצה לצאת לטיול בעולם" – מה שזה לא יהיה...

הרוב משקיעים לפחות 80% מהפוקוס שלהם בזה – באותה נקודה שהם רוצים להגיע אליה, אבל הם לא מזהים שהם ממשיכים להיות תקועים באותה נקודה A והם גם לא עושים דבר כדי לזהות את הסיבה לכך!

ולכך נועדה שיחת הבהירות – אם תבחרו לקיים אותה!

אין שום סיכוי להגיע לנקודה B בלי לזהות ולטפל בסיבה לתקיעות, וזה הגורם האמיתי לכך שאנשים ממשיכים להיות תקועים באותה הנקודה.

המיקוד שלנו, ובתוכנית "עושים שינוי!" הוא על יצירת שינוי מתמשך.

המיקוד בתוכנית הוא לא על "לעשות יותר כסף", למרות שתעשו.
הוא לא על "להיות מסופקים ומאושרים יותר", למרות שתהיו.


המיקוד הוא על לעשות שינוי מתמשך בחייכם ולהסתגל לשינוי הזה.

מיכל, משתפת על החוויה שלה בתוכנית "עושים שינוי!"

וקצת עלי...

שמי ערן שטרן. וב-2006 יצאתי לדרך העסקית שלי. לפני כן הייתי שכיר במשך 9 שנים בהן התקדמתי עד לתפקיד ניהול בכיר בחברת “אינטל” והגעתי לנקודה שבה מצד אחד כבר לא נהניתי מהעשייה שלי בחברה ומצד שני היתה בי מעין אנרגיה פנימית עצומה שהרגשתי שאני חייב לתת לה ביטוי לפרוץ ולצאת החוצה.

למרות הרצון העז לעשות שינוי, נעצרתי תקופה ארוכה מול פחד משתק. בעיקר בגלל הבטחון הכלכלי שהאמנתי שהעבודה שלי מעניקה לי. לאחר שנפתחתי לרעיונות והתנסויות חדשות, החלטתי לצאת לדרך חדשה, השארתי מאחורי את הקריירה באינטל ויצאתי לדרך עצמאית.

אני אשקר אם אומר שזו היתה דרך קלה או נוחה. היא לא. להיות בעל עסק זו משימה מורכבת ומאתגרת, אך עדיין לא הייתי בוחר אחרת.

מאז שעזבתי ועד היום, זכיתי ללוות עשרות אלפי לקוחות בתהליכים שונים של צמיחה והתפתחות. חלק גדול מהם היו כמוני שכירים שעשו שינוי ויצאו לדרך חדשה. חלקם פתחו עסקים, חלקם שינו עיסוק, חלקם עדיין שכירים. איש איש והבחירה הנכונה והמתאימה לו.

בדרך שעברתי בעצמי, נעזרתי באינספור מנטורים שחנכו אותי, עברתי (ועודני עובר) תהליכי התפתחות אישית עמוקים, ויצרתי לעצמי סביבה עצומה של חברים חדשים, קולגות ואנשים שאני שמח לעזור להם ולהיעזר בהם.

עשיתי המון, התנסיתי בהמון, הצלחתי בהרבה דברים וגם נכשלתי בלא פחות.

היום אני מבין לעומק את המשמעות של הידע הנכון שאתה לומד, האנשים המתאימים שאתה מקיף את עצמך בהם, ואת תהליכי ההתפתחות החשובים שכל אדם חייבים שיהיו להם בכדי להתקדם, להתפתח ולהצליח, בין אם הוא שכיר או עצמאי. 

שמעון פרס ז"ל, הנשיא התשיעי של מדינת ישראל

“ערן היקר, ברצוני להודות לך על ספרך “להגשים” אשר הענקת לי.
מבין דפי הספר עולים עצות ורעיונות מעניינים, מסקרנים ומעוררי מחשבה, הנטועים באמונה ברוחו האופטימית והחיונית של האדם.
הפוטנציאל הטמון באדם פנימה, בכל אדם, הוא כה גדול, שלעיתים אין אנו מודעים למלוא עומקו. ספרך נועד לסייע בגילוי והעצמת מודעות זו – להעז, לשנות ולהגשים.
ראה ברכה בספרך וביוזמותיך, ישר כח”

ג'ון אסארף, מחבר רב המכר “התשובה” ומורה בסרט “הסוד”

"ערן, שמחתי להתרשם מהמקצועיות והיכולות שלך.

הידע שלך והתהליכים שאתה מוביל בליווי אנשים להשגת המטרות וההצלחה שלהם, מאפשרת להם דרך בטוחה ומוכחת להגיע מהיכן שהם נמצאים למקום שבו הם רוצים להיות, במהירות וקלות יותר מאשר אי פעם.

אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה להשיג יותר בחייו, לקבל ממך את הליווי."

לפרטים נוספים עקבו אחרינו ברשתות החברתיות, או צרו קשר:
1700-50-50-79 | info@out-standing.co.il | www.eranstern.co.il

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.